PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odesseiron Z samego patrzenia człowiek nie wyżyje , a i kota w worku też by nie brał...
0
@Hiacynk Zdecydowanie najlepszą opcją Derby Manchesteru. Wynik pierwszego meczu wynikiem ale tu jest grane o prestiż , finał i coraz gorszy wizerunek Ole. Do tego w składzie City może wyjść Eric Garcia nasz wychowanek , dla mnie idealny następca Pique
2
@Coutinho007 Ale takiego Erica Garcie to by się wyciągnęło z powrotem . Po nim to widać z daleka że papiery na granie ma , szkoda że City go podkradło bo następca Pique idealny
1
@Coutinho007 Przyszedł trener rodak i dalej nic , więc to już raczej po chłopie ...
0
@Felippe96 Moim zdaniem Angel to zmarnowany talent. Gość na początku porównywany do Aguero , technika i drybling ma tylko widać gołym okiem że nie nadaje się do defensywnie grającej drużyny.
0
@D10SLEO W takim Atletico cięzko żeby napastnik strzelał 20 bramek co sezon, kiedy cały klub tyle strzela a napastników jest 4
0
Zeby tak Atletico kupiło tego Cavaniego i wtedy wyrwać od nich Ángel Correa. Gość idealny jako uzupełnienie ataku, waleczny z dobrym dryblingiem i technika do tego potrafiący zagrać na kilku pozycjach w ataku.
0
@Hiacynk Mbappe , Haaland
0
Tak się zastanawiam po co Chelsea walczyła aby móc robić transfery od tego okna skoro nikogo nie kupili ? :)
2
@Kengo Trochę Felixa przypomina :D
3
@barcanawieki No raczej
0
@ViscaBarca123 Mi mówi , widziałem w paru meczach i stwierdzam:
- nie jest to 9 , 90% akcji zaczyna z prawej strony czyli tam gdzie Messi ( w takim razie chyba alternatywa za Pereza)
- nie pamiętam Włocha który by od razu wszedł do ekipy z innej ligi i sobie poradził
- miał być gracz który nie potrzebuje zbytniej aklimatyzacji a tu nawet języka nie zna nikt ani Włocha w zespole
0
@Hiacynk Wyników to on nie miał wyśmienitych. Uratowanie klubu przed spadkiem w takiej lidze to nie jest wyczyn. Tam potrzeba świeżej krwi i nowej wizji.
0
@Chwytliwy To jasne że nikt się nie chce osłabić w połowie sezonu i to jeszcze bez czasu na znalezienie następcy. Ale dawno nie było sytuacji żeby tylu klubom wypadła 9 w tym samym momencie. Man Utd, Totki i my. Każdy wie że szukamy alternatywy.
0
@Chwytliwy Myslę tu właśnie o płatnym wypozyczeniu albo wymianie. Jeden i drugi pasowałby idealnie profilem. Młodzi też już nie są i to dla nich ostatnia szansa zagrać w takim klubie i może włożyć poważne trofeum do gabloty.
0
Przydałby się napastnik który jest też dobry w rozegraniu , notuje sporo asyst i nie ma problemu z gra na małej przestrzeni. W połowie sezonu ciężko żeby ktoś na puścił kluczowego piłkarza za "frajer" . Ale moje typy to Dusan Tadić i Iago Aspas . Jeden i drugi strzelać potrafi oraz nie będą ciałem obcym w konstrukcji akcji.
3
@afe5834 W Polsce co drugi gość na ulicy wygląda na chorego...
1
@Coutinho007 Właśnie, dlatego 9 którą to zastąpi powinna miec też asysty. Bo bramki bramkami ale podać też ktoś musi. Chyba że Messi sam sobie będzie asytowal
3
Wiadomo że Rodrigo statystykami nie powala i nie jest to typowa 9 do wykańczania akcji ale. Nie ma u nas w zespole gościa który miałby 10 asyst nie licząc Messiego. Do tego jest ruchliwy , rozumie dobrze grę na małej przestrzeni bo trochę w reprezentacji zagrał. I może to by miało wyglądać jak w Live że Firmino mimo iż gra niby na szpicy to ma więcej asyst niż goli . U nas za wykończenie wtedy odpowiadał by Messi i Grizz. Oczywiście nie za 60 mln ale póki nic nie jest podpisane to lamenty uważam za bezsensowne.
0
Dembele ma i może będzie miał problemy zdrowotne ,ale to nie jest powód żeby trzymać w klubie graczy którzy się tu nie nadają...
0
Co się dzieje z tym Ceballosem ? Myślałem że po przyjściu Artety to on czy Oezil będą głównymi filarami tego zespołu . A tu Arteta chyba nie ma czasu na wprowadzenia swojego futbolu bo punkty uciekają, albo ma zupełnie inny pomysł na grę niż Pep
0
@Hiacynk Narodowość wiele zmienia . Właśnie dlatego ludzie z Polski piszą o jakimś Zielińskim czy Miliku w Barcelonie. Jeden i drugi technicznie jest wyszkolony jak fizjoterapeuci w naszym klubie. Wystarczył jeden mecz z Juve i pojawiają się tego typu komentarze . Gdzie jeszcze nie dawno obaj byli głównym gwiazdami memów.
0
@Chwytliwy Oj mają :) , ale BVB w fazie pucharowej ostatnio to daleko też nie zaszło...
0
@Maciej061 To i tak dużo bo wart jest 15 piłek
0
@CalcioFan Tam nawet Batshuayi strzelał jak na zawołanie.
0
@Chwytliwy PSG ich rozniesie , dostaną manto jak z Bayernem i tyle będzie z ich ataku.
0
@SergioTomas Nikt nie mowi ze Frenkie nie jest inteligentny . Ale widać zę jest pod formą . Trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć , mniej udanych dryblingów , zero wejśc środkiem i spowalnianie akcji. Ostatnie kilka meczy zagrał słabo i to są fakty. nie obchodzi mnie jak grał w Ajaxie bo to było w Ajaxie , liczy się to co tu i teraz bo tak ot można gdybać . Że Cou to był suer w Liverpoolu , Gomes w Valencii itp itd. Barcelona weryfikuje wszystko , czekam aż się obudzi i zacznie pokazywać coś więcej niż samo utrzymywanie sie przy piłce dla utrzymania.
0
@Rewolucja123 Zgadza się , zdecydowanie za mało jest wejść ze środka pola. De Jong potrafił wziąć piłkę i minąć rywala czy wejść miedzy 2 , ostatnio też tego nie robi i jest pod formą. Do tego zdecydowanie za daleko gramy od bramki rywala, gdybyśmy potrafili utrzymać się przy piłce na 30 metrze jak w drugiej połowie to wyglądałoby to lepiej.
3
@ShawnC Chyba słabo mecze ogladasz. Busquets jako jedyny potrafi samym balansem zwieść przeciwnika i napędzieć akcję. Do tego wykonuję ostatnio sporo prób podań otwierających do boku czy Messiego.
1
@mekston Ja wiem że Suarez jst nieoceniony i był fundamentalny w naszje grze. Ale Setien Suareza nie miał , on przychodzi i musi jakieś wytyczne dać od 0. Skoro gramy tak daleko od bramki to nawet przepychanie Suareza by nic nie dało. Lepiej to wyglądało w drugiej połowie kiedy musieliśmy odrabiać ale dalej zero zaskoczenia do momentu wejścia Vidala , jedna akcją gdzie skasowali Messiego i była kartka. Zero dryblingów z boku , zero wejść w pole karne . Tu 9 by nic nie dała , Suarez dalej był by sam miedzy 2 stoperami. Za daleko graliśmy od siebie i to trzeba zmienić bo samo klepanie w poprzek nic nie da.