PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy BVB ma takie braki w obronie że jak zagrają otwarta piłkę to rewanż będzie o honor.
1
@max1982 nie musisz się kąpać w ortezie:). Ogólnie lepiej ja nosić żeby kolano nie uciekało - np w nocy. Ale jeżeli nie chodzisz , nie wykonujesz gwałtownych ruchów to nie ma problemu.
1
@Bartek22 Może lubią Tomka po prostu:)
0
@NeroTFP Ba , właśnie zapierdzielam do krawcowej aby mi powiększyła torbę starych ciuszkow i pocerowała majtki i skarpetki...
4
@NeroTFP Bida widzę, ale nic oszczędzać trzeba umieć. I do trumny się nada kiedyś:)
0
To chyba jasne że na tym napastniku z Leganes stracimy.ALE Skoro gość ma klauzulę 18-20 mln to jakby co ktoś chciał już by go w Leganes nie było. Chodzi raczej o to , aby stracić jak najmniej. Czyli sprzedać po sezonie za jakieś 10-12 . Wtedy wychodzi że mamy zawodnika do rotacji w ataku za 6-8 mln i to nie jest wcale zły interes. Raz że nie mamy kim grać, dwa że liga jest do wygrania, trzy że Messi gra z przeciążeniem i też musi kiedyś odpocząć.
0
@Chwytliwy Ale ta skutecznością obronionych strzałów to sobie nie pomógł. Co drugi strzal to gol. Problemy z dyscypliną, nie popisał się przy karnych . Nie ma nic co mogło by to bronić
2
@bartekvisca Chłop się w Barcelonie B nie złapał do składu i trener stawiał na 9 pomocnika, to jak miałby się znaleźć w pierwszej drużynie!
0
Wygramy dzisiaj na spokojnie. Mam nowy TV i odkąd na nim oglądam mecze Barcy to jeszcze nie przegraliśmy. Seria trwa od Levante...
0
@jeyx77x Nie zaliczył ani jednego udanego dryblingu. Graliśmy jakby w 10 . Trzeba to umiejętnie zmienić, bo inaczej skończy się tak samo. Niewidoczny Fati i podwojony Messi
0
@LuisSalvano Może dobrze, może nie. W tym momencie Griezmann jest wart więcej niż Lautaro więc to my powinniśmy rozdawać karty. Coś się im nie podoba to klauzula i na razie.
0
@SuperPatsonFCB Fakty są natomiast takie że o ile Live na pewno wygra Ligę. To City jest w grze na pozostałych 3 frontach A Live 2 . Nie wiadomo jak się skończy reszta , A finalnie czy ie wygra Ligę 1 pkt czy 20 pkt to dalej ma się 1 mistrzostwo.
0
@Coutinho007 Właśnie tam będzie Nyom , i o ile wiem że Fati tam wygląda najlepiej to musi szukać zmiany pozycji w trakcie meczu .
0
Kluczowe w dzisiejszym meczu będzie ustawienie Fatiego, lub jego częsta zmiana pozycji. Gra dzisiaj na Nyoma, który fizycznie ma wielką przewagę do tego jest dobry motorycznie. Nie chciałbym żeby to wyglądało jak w meczu z Granada gdzie Graliśmy w 10 bo Fati się odbijal od obrońcy. Musi szukać pozycji poza skrzydłem i zmieniać się z Grizmannem.
0
Jedni chcą transferu tego , inni tamtego. Ja uważam że Setien powinien mieć kluczowe zdanie w kwestii Cou i Griezzmana. A także kilka opcji do wyboru w kwestii wzmocnień. Jeżeli mamy grać zgodnie z jego filozofią to zawodnik jest odbierany do taktyki , A nie taktyka do zawodnika! Oczywiście to nie koncert życzeń ale swój koncept musi przedstawić
2
@Hushovt Bida widzę...
0
@El dominatore Zinczenko? Przecież to pieta Achillesowa City. Większość akcji idzie jego stroną, do tego zalicza pełno baboli. Reszta jak najbardziej. Bernardo potrafi grać na kilku pozycjach w ofensywie i pasowały profilem
7
Inter chce to , Inter chce tamto. Kogo to obchodzi skoro Lautaro ma klauzulę. Jeżeli będzie chciał przyjść to nie podpisze nowego kontraktu. A jak podpisze to zostanie. Proste jak drut.
0
@FC1899Barca Legia potrzebuje napastnika..
0
Młody perspektywiczny Ariz Aduriz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mow_mi_Douglas Musisz Guardioli się zapytać
0
Ciężko może być dzisiaj z Getafe. Już nie chodzi tylko o ich formę. Będę starali się doprowadzić do tego aby gra była szarpana i co chwilę faulowac. Nasi zawsze się gotują w takich sytuacjach. Ostatnio często mimo mniejszej liczby fauli to mamy więcej kartek na koncie niż przeciwnik
1
@la rambla Tobie wytłumaczę bo widać że blondynka. To był zart/ironia , jak można wogole pytać o takie rzeczy jeżeli się interesuje piłka? Głupie pytanie więc i głupia odpowiedź...
2
@kejdzi Do tego będą 2 walkowery po 3:0 i wszystkie bramki zapisane Vinicusowi.
0
@Dertinho Widzę kolega z tych bystrych....
2
@Maurolkit Teraz wchodzi i Real ma wolny los w tej rundzie...
0
@Borneo Tak na to patrząc to żaden nasz zmiennik nie jest w rytmie meczowym! Jest połowa sezonu i nie czas na łapanie rytmu, podać piłkę na kilka metrów czy zaliczyć udaną akcję w ofensywie to każdy jeden powinien potrafić. Gra na razie słabo i poniżej oczekiwań. Widać po nim stres i bojazliwosc w zagraniach. Jest młody, ma czas ale na razie nie widać progresu.
0
Na razie to wróżenie z fusów. Wiadomo że 3 liga to nie Primera ale na pewno też nie będzie tego wiadomo po jakimś 15 minutowym epizodzie czy nawet 1 występie 90min. Musi dostać 4-5 szans i wtedy będzie widać postęp lub nie.
5
@bleble123 Wybitny może nie jest ale jak ostatnio zmienił Firpo to różnice było widać od razu...