0

@BarcaInfo Jak słoiki na zimę...

0

@mat32 Żadna różnica , treningi i tak w tym czasie maja normalnie . Niektóre ekipy wychodza "drugim garniturem" ale nikt im nie zabrania stosowania tego z słabszym rywalem w lidze. Kadry zespołów maja więcej niz 11 zawodnikow i nikomu to różnicy nie zrobi po plan pracy zespolu nie ulegnie zmianie, bo czy mieliby pojechac w środku tygodnia do jakiegoś wypizdowa, czy na mecz ligowy to i tak pojadą a liga zakończy się w tym samym terminie co zawsze.

23

@mat32 Chyba jest napisane że odchodzi jeden puchar więc różnicy nie będzie. Najlepsze możliwe rozwiązanie

0

@MarioVeB! W Gastronomi? Ludzie żeby nie wychodzić z domu będą zamawiać na dowóz żarcie. Jest pełno innych branży gdzie faktycznie zamykają Galeriie i ludzie są bezrobotni

0

Dobrze że Real nie był liderem w połowie sezonu i nie jest nim teraz. Bo decyzja była by prostsza dla decydujących

5

Teraz to dopiero odpoczna. Przerwa będzie na pewno dłuższa niż 2 tygodnie. Do ciepłych krajów nie polecą. Kontrakty reklamowe wstrzymane więc tylko laba . Swoją drogą w wakacje będzie można z 4 tournee zorganizować;)

1

@tadzik447 To już widać kto sra po miejscach publicznych żeby przyoszczedzic..:)

4

@DanielOOL Do żabki po browar możesz skoczyć...

5

@kamilos1214 Doklanie , ja tam lubię z niego pośmieszkować bo sam daje powody . Ale jeszcze nie spotkałem sie z nikim kto by potrącił kobietę na pasach i potem prosił w sądzie o najwyższy wymiar kary :D . To normalne że koszysta z życia jak moze a skoro robi z siebie debila i jeszcze mu za to płacą to - why not ?

3

@Kamil92 Też chciałem żeby przeszło BVB ale jednak sympatykiem ich nie jestem :) Koneserem piłki owszem , i choć futbol Atletico może się nie podobać to również była sztuka i to przesuwanie , zamykanie przestrzeni. Aż dziwi jak komentatorzy niby "znafcy" futbolu są stronniczy i nie potrafią przyznać ze Liverpool chodź nacierał całe spotkanie to jednak 100% sytuacji nie miał...

2

Obejrzałem sobie właśnie mecz PSG i współczuję ludziom którzy wybrali do oglądnia to właśnie spotkanie. Emocje jak na rybach , a do tego intensywność meczu co najmniej średnia.

0

@messiandiniesta Stary była bramka której niesłusznie nie uznano...

1

@messiandiniesta może i przeszkadzali jednak nie było kontrowersji jak nie uznana bramka. Do tego strzelili 3 gole więc można powiedzieć że ich przeczekali , dali się wyszumiec i położyli na łopatki

2

@AmigoBlancos Doladnie przepisy na nadzwyczajne okoliczności są na pewno. Więc skoro jesteśmy liderem teraz oraz byliśmy liderem po pierwszej rundzie to tytuł może być przyznany tylko nam . To tak jak z Superpucharem , wygraliście ale być tam powinniście tylko na wczasach albo wcale.

0

Z jednej strony rozumiem zawieszenie rozgrywek w Hiszpanii ale skoro grają bez kibiców i osób jest tam koło 30 . To tym bardziej powinni pozamykac Galerie handlowe, markety itp. To sa piłkarze i to ich zawód ! Czy się różnią od zwykłych szarych obywateli którzy mają styczność dzień w dzień z większą liczba ludzi?

0

Wielu porównuje Atleti do naszych meczarni z Interem. Ale ja nie pamiętam abyśmy dali sobie w rewanżu strzelic 3 gole..... Ani żebyśmy mieli awans przy 2:0 i go oddali.

0

@messiandiniesta Jednak tą Chelsea czy Inter 3 bramek nam nie strzelili. A tu przegrane oba mecze więc co tu porównywać

0

@DonAndresFCB A jakby przegrał:) ?

0

@Antimadridista~ A na huk mnie ryz ? Whisky mnie się skończyła wczoraj A konserwy to dla psa mogę kupić

3

Człowiek w robocie do 21 i się boję żeby mi całej whisky nie wykupili...

0

@cchesterr43 jest różnica między ludźmi których można kontrolować. A skupiskiem ludzi których nie można kontrolować, nie wiadomo kim są, skąd są itp itd

0

@joloskyy Atalanta jeszcze gorzej radzi sobie w lidze A liga mocniejsza nie jest

0

@Kettger z Bayernem wyglądali strasznie kiepsko

6

Zamknęli szkoły na 2 tygodnie, kina , teatry , biblioteki. A otwarte są Galerie handlowe gdzie spotkać się mogą wszyscy bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania . W przypadku zarażenia lokalizacja osób z którym dany osobnik miał styczność jest niemożliwa w przeciwieństwie do np takiej szkoły. Nie rozumiem tej decyzji kretynow

1

@AmigoBlancos Pusty rok ? Nic z tych rzeczy ! Mistrzostwo dla wsystkich ekip które są obecnie liderem przy rozegraniu przez wszystkie ekipy w lidze równej liczby kolejek!!! Przykro mi że jesteście frajerami i sami oddaliście lidera ale cóż , taki jest świat. A teorie spiskowe na korzyść Barcy w lidze gdzie jej głową jest kibic Realu ? No proszę Cię...

2

Na Camp Nou taki piknik że nikt nie zauważy brak kibiców. A zawodnicy nie będą narzekać na gwizdy.

0

@Hiacynk Oby w Hiszpanii nie czekali aż Real wróci na prowadzenie w tabeli :)

1

A trzeba było kupić kontener płynu do dezynfekcji i sprzedawać butelkę z 300% narzutem... Człowiek się zawahał i inni spijają śmietankę.

1

@FDJ Zgadza się. Jednakże indywidualne popisy którymi raz po raz raczył na boiskach Eredivisie miejsca nie mają. A chyba nie zapomniał jak minąć rywala , wejść między 2 czy zagrać piłkę prostopadla ?

0

Zadna nowina bo w naszej kadrze to spada każdemu. Jednym z powodu wieku a innym z powodu słabej formy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?