PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Mat_Cat Ja mam gdzieś rodaków grających w LM. Jeżeli nie wygra Barca to chciałbym aby wygrał zespół który najlepiej gra w piłkę
0
Powoli tracę cierpliwość do Firpo. Miał u mnie kredyt zaufania, bo nowy, bo młody, bo trochę inna pozycja ale on czasem wygląda jak sparaliżowany...
0
@4drian0 Zwolennicy Semedo napiszą Ci że to nie jest ważne :)
0
@BarcaInfo Ten napastnik dostał paraliżu...
5
Coś tam kiedyś było że Modric ma jedna wygrana ligę. I niech tak zostanie bo w jego przypadku to jest aż 1 liga i do tego wydrukowana.
0
@codemat Spokojnie, ryzyko zachorowania jest mniejsze niż szansa trafienia 6 w lotto...
0
Nie rozumiem decyzji Artety. Everton ich ciśnie , wynik stykowy a on trzyma Nketiaha , który mimo bramki i pokazania się z dobrej strony powinien zrobić miejsce dla Lacazetta . Widać u niego brak doświadczenia , nie utrzymuje się przy piłce i przegrywa wszystko z środkowymi obrońcami. Wszedł by Laca przytrzymał , trochę uspokoił...
0
@Lenioq 0:0 i mecz z tych do zapomnienia...
0
@stone80 To żeś wymyślił. Xavi i Iniesta grali w KAŻDEJ kategorii młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii !!! Iniesta debiutował w pierwszej drużynie mając 18 lat . Nie ma co porównywać , bo gdy byli w wieku Puiga to biło się o nich pół Europy ! Więc twoje porównania to bełkot i śmiech na sali. Puig nie jest już w wieku juniorskim i jeżeli żaden selekcjoner nim się nie interesował , żaden nasz trener to po prostu jest za słaby . Są piłkarze którzy wystrzelili późno ale nawet taki Van Dijk grał w kadrze u-19 i u-21. Więc póki co to Puigowi blizej do wiecznego talentu Pawła Brożka.
4
Jak sobie przypomnę te nagłówki Benzema Pichichi. Albo teksty że bez Ronaldo odżył i daję więcej Realowi to od razu cieplej na serduszku się robi...
0
@HansLanda Chodziło mi o ten seozon 34 występy - 16 bramek + 9 asyst = 25 . Na Tobie wrażenia moza nie robić . Nie ma ligi gdzie ktos by nie wystrzelił i kogoś zaskoczył. Skoro dla Ciebie łatwiej się strzela w PL niż np w La liga , Serie A czy Bundeslidze to gratuluję . I na pewno interesują się Jesusem inne kluby bo ma dobrą kiwkę .
0
@HansLanda Nigdzie nie napisałem że to dobre źródło to raz . Dwa uważam że Nagelsmann wie lepiej od Ciebie gdzie chce grać Werner i to z nim ukazała się cytowana wypowiedź , która nie została zdementowana.
0
@HansLanda i 9 asyst kolego co daje w kanadyjce 25 pkt przy 36 występach. Przy czym sporo z nich to wejścia w końcówkach. Dale mnie to są bardzo dobre statystyki , do tego liga bez porównania. No i trzeba pamiętać że tam w ataku gra Aguero, który pobił wszystkie rekordy City i sporo PL
0
Komentarz usunięty
2
Jakies Wernery , Martinezy a dziś przeczytałem że Juve chce Gabriela Jesusa i wykorzystując bana na LM ,trzeba wyłożyc gdzieś 70 mln . Z przymrużeniem oka alej eżeli to by była kwota w tej granicy to nie ma co się zastanawiać.
0
@HansLanda Mowie o tym ze nie dopuszczasz faktów bo Ci nie pasuja. Werner che grac w LFC i jezeli sie po niego zgloszą to tam bedzie grał i Barcelona na to nic nie poradzi. Kontakty są z obu stron , trener wypowiada sie w mediach o tym , sam Werner do tego Bayern się wycofuje bo wie ze jest na straconej pozycji.
Zalecam wyjąć kij z dupy...
0
@HansLanda :] Jak jacyś dziennikarze podają że Lautaro ma klauzulę 111 mln to wierzymy , Jak Radio podaje informację o przekrętach Bartomeu to łykamy wszystko , ALE jak jakieś źródło powie i potwierdzi to trener że Werner chce iść do LFC - Niemożliwe :O
1
@HansLanda Z dobrego niemieckiego źródła BILD. Ostatnio nawet jego trener go przestrzegał przed transferem
https://www.meczyki.pl/newsy/nagelsmann-przestrzega-timo-wernera-przed-transferem-do-liverpoolu-fc-nie-uzyska-statusu-ktory-ma-tutaj/137298-n
A że by chciał grac w Live donosi kazdy niemiecki dziennik
12
@Jacu327 Współczujemy...
1
Wielu tutaj debatuje Czy Werner czy Lautaro. Chciałbym przypomnieć że pilkarz też ma coś do powiedzenia i o ile Martinez chce do nas przyjść to Werner wolałby Liverpool. Wiadomo , można spróbować ale skoro ktoś rozważa kilka opcji to nie wypowiada się publicznie kilka razy o jednym klubie...
0
@BarcaInfo Biorąc pod uwagę statystyki strzeleckie Suareza gdy do nas przychodził , oraz to że sprawdził się w kilku ligach to cena jest kosmiczna. Wiadomo ceny poszły do góry ale ryzyko jest za duże moim zdaniem.
1
@dontripe Mam taką kilkuczęsciową wieżę Technicsa :) Ale mam ją od nowości. To jest dopiero sprzęt, kolumny tak dają że szyby chodzą u sąsiadów nawet.
0
@Coutinho007 Teraz to przesadziłes i to sporo. Po pierwsze BVB może sobie chcieć projektu ale mając taka politykę tylko raz doszło do finału LM. Po drugie tam nikogo nie zatrzymają na dłużej bo każdy piłkarz jest ambjtniejszy A BVB to nie jest światowy gigant. Widać to po Sancho który odejdzie i każdym poprzednim piłkarzu oraz takim Haalandzie który ma klauzulę bo inaczej by się nie zgodził tam grać. I to dla nikogo nie jest przystanek końcowy. Po drugie tak jak pisałem poza BVB piłkarze z tego klubu już się tak nie sprawdzają i ogólnie 50% to są zakupy udane . BARCELONA to nie Sevilla żeby co okienko kupować 10 piłkarzy i tak w kółko bo 2-3 się sprawdzi
0
@stone80 dokładnie tak. W tym roku kończy chłopak 21 lat ale czekają aż będzie miał 28 I doświadczenie do tego jeszcze
0
@Coutinho007 Jeżeli o to chodzi to jak najbardziej .
0
@Kajtek77 No właśnie rozumiem że 20 zł to dużo dla niektórych. Ja wolę ja kupić internetowo czyli taniej niż w księgarni i drożej niż używana ale przez nikogo nie dotykana ;)
0
@Coutinho007 Sakuting mają ale zobacz gdzie skończyła spora liczba graczy którzy u nich byli "wielkimi gwiazdami" Hummels, Goetze, Sahin, Kagawa , Mkhitaryan itp
1
@NGTRX spokojnie, jeszcze ma czas. To będzie talent niczym Paweł Brożek.
0
@Colon Prócz samochodu to nie kupiłem nigdy nic używanego. Może jestem uprzedzony ale ciuchy, elektronika, książki , meble nie wiem po co ktoś miałby kupować używane kiedy różnicy w cenie prawie brak. Chyba że mieszkanie z rynku wtórnego się liczy ? :)