0

@kuz kotlety hamburgerowe? To dopiero miesa w mięsie tam jest :D tam odpady z parówek lądują

0

@LuisSalvano Na pewno nie kolegi za 200 zł. W tym przedziale cenowym nie kupisz nowego dobrego zegraka. Sam mam kilka więc wiem co mówię. Miałem również "badziew" za 200zl więc wiem jaka jest różnica. I nie chodzi tutaj o zwykle parametry. Od 400 zł można już kupić cis porzadniejszego A ja uważam że lepiej kupić 1 porządny, niż 3 co najwyżej średniej jakości. Zresztą tym jest jak z piłkarzami ;)

0

@Rudi35 nie musi być z 3 tyś
Pamiętaj że zegarek po kupnie w salonie odrazu traci 30% wartości minimum bo płacisz również za marke. Ale za 200zl to porządnego zegarka nie kupisz . Lepiej dołożyć 2, 3 stowki i mieć coś na lata niż kupić badziew z jednorazowym mechanizmem który będzie co rusz u zegarmistrza

3

Skoro Setien ma zupełnie inna filozofie od Valverde to Puig powinien grać więcej bo jest graczem który "lubi" grać piłka. Nie jest tak więc na pewno odstaje na treningach fizycznoscia i koncentracja . A zawodnicy Barcelony jacyś agresywni to nie są , A gdzie tu gra na takim poziomie np z Getafe. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zdać sobie sprawę że na razie Pugi się nie nadaje. Widzi to każdy nasz klubowy trener i trenerzy kadr młodzieżowych. I nie ma znaczenia tu żaden Rakitic, że gra słabo itp bo nadal jest lepszym piłkarzem niż Puig to raz, A dwa że lecie trzeba to sprzedać więc jakieś okno wystawowe musi być

0

@Rudi35 Za 200 zegarek? To taki z cukierków na sznurku?

31

To dopiero pojętny uczeń...

0

@krzychu1526 Najpierw trzeba tą piłkę 36 razy przy nodze mieć.

0

@BarcaInfo Szybko się uczy chłopak....

0

@Ratamahatta Zagadzam się że najgorszy dziś. Jednak daleki jestem od oceniania danego zawodnika na podstawie 64 minut.

2

Jakby to był Brazylijczyk to by sens widział... :)

0

@Criss18Barca Tak dokładnie. Zieliński to ten z tych piłkarzy który zawsze robi różnicę z drużynami z topu lub kiedy reprezentacja go potrzebuje . Szkoda tylko że robi to na tweeterze...

0

@Criss18Barca Szkoda bo on lubi ładnego babola walnąć.

1

@barteq To po co im trener? Skoro graja źle to wina piłkarzy , graja dobze to też zasługa piłkarzy. Zwolnić połowę sztabu i będzie kasa żeby zniesławić parę osób....:)

1

@Avada Kedavra Spokojnie , on jest przyzwyczajony do mniejszej konkurencji bo w hierarchii Leganes był on i za nim stadionowy woźny...

0

@Encore Do tego nikt mi nie wmówi że w takim Leganes się strzela łatwiej bramki niż w Barcelonie gdzie tych sytuacji potrafi być 18x więcej

1

@Avada Kedavra Prince nasz kosztował mniej ale nikt z nim oczekiwań poważnych chyba nie wiązał ? Martin kosztuje ile kosztuje ale gdy go sprzedamy za około 10-12 mln to będą wszyscy zadowoleni. Setien chciał napastnika to dostał. Sprawdzony w La liga , ma 6 bramek w tym sezonie a jak coś dorzuci to nawet wyjdziemy na zero i oczekiwania powinny być podobne.

0

@sonek Jakby ktoś miał to już dawno by była upubliczniona. Jedyne dowody na razie to konta w portalach społecznościowych i że ktoś coś usłyszał.

1

Ja bym nie porównywał Princa do Braithwaita . Po pierwsze Kevin to nie był i nie bedzie napastnik. Walory motoryczne oby panów są nie do porównania. Martin grał w lidze angielskiej gdzie motoryka jest podstawowym elementem a nie opalał się we Włoszech. Oczywiście nie sprawia to że musi mu się udać , ale "biegał" to on na pewno będzie.

0

Tez afera z tym Bartomeu i tą firmą . Napisałbym umowę na kolanie z datą wsteczną ( miedzy Barceloną a I3 Ventures) o monitorowanie mediów społecznościowych i tyle w temacie.

0

@FC1899Barca Tak jak Lecce ostatnio :)

0

@Hiacynk Jezeli chodzi o emocję to spora przewaga punktowa zawsze je "zabiera" . Jezeli chodzi o poziom to dalej klasyfikacja jest bez zmian. Jezeli by przenieść takie City które pogubiło tyle punktów do Serie A czy Bundesligi to by było liderem.

6

Ogólnie zgadzam się że Lipsk gra dużo lepiej, ale City ostatnio grało 2 klasy lepiej od Totków a skończyło się nie ciekawie. To jest piłka i nie ma znaczenia czy ktoś "sprawia" lepsze wrażenia póki nic nie ma w sieci...

0

@sila101 5-6 a 6-8 to nie duża różnica. Stracimy na pewno ale tak czy siak to napastnik za "grosze" na pół roku

6

Prawda jest taka że to Setien chciał Braithwaita , ponieważ nie chce już być w środku ronda na treningach...

5

@BarcaInfo Kupia za 18 . Sprzedadzą za 10-12. Nie widzę nic złego żeby mieć zawodnika na prawie pół rundy za 6-8 mln. Zwłaszcza że chciał takiego Setien.

0

@Chwytliwy zwracam honor. Mecz do zapomnienia. Żadna z bramek nie padła po składnej akcji. BVB jednak dało radę i zagrali mądrzej niż zwykli

1

@4drian0 Ameryki to Ty nie odkryles. Każdy ma szansę w dwumeczu kiedy do odrobienia jest 1 gol

0

@Chwytliwy Prawie to oni zostali mistrzem Bundesligi. Właśnie o to prawie chodzi. Inter w budowie to jedyny zespół jaki pokonali w LM . Skoro taki Inter był w stanie wsadzić 2 bramki to PSG tez jest w stanie. Do tego przewaga trenerów po stronie Paryża bo jest gość który ma ich większość rozpracowanych .

0

@Khajio Ten Bayern z tym wybitnym charyzmatycznym trenerem którego już tam nie ma , i ten mecz który miał miejsce w 2018 roku? O kurczę na pewno był analizowany

0

@Chwytliwy Jeżeli chodzi o ogórki z Bundesligi to by byli faworytem u siebie. Natomiast jeżeli chodzi o ligę Mistrzów to ostatnie przekonujące zwycięstwo odnieśli u siebie w 2018 roku. Potem , przegrana z Totkami , remis z Club Brugge . Remis z nami i 2 zwycięstwa jednym golem z Interem i Slavia. Nie oszukujmy się, PSG ich powinno zjeść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?