0

@BarcaInfo Co to ma za znaczenie gdy Atletico nawet u siebie nie strzelało na bramkę.

2

@Kidd Pewnie jakiś dziadzia 70+ z Alzheimerem.

0

@itmustbejoke Jednym z lepszych był Portugalia Holandia w 2006 , tyle kartek i śedzia zupełnie nie "panował" nad tym co się dzieje na boisku, a jeden gracz chyba 3 żółte kartki dostał...

0

@Geble 90% wszystkiego jest z Chin :) .Wiekszosc firm zakłada tam fabrykiwiec elektronika , ciuchy itp przechodza przez ręce chińczyka który zapierdziela jak mały robot . Grunt to mieć pomysł co sprzedawac i kupic tego sporo aby koszt transportu był jak najmniejszy i cena hurtowa .

4

@deyna2018 Zeby Ci się opłacało musiałbyś mieć zapotrzebowanie na coś co chciałbyś sprzedawac i kupic cos hurtowo. Przeciez kazdy głupi moze sobie zamowic cos z Aliexpress , wieć albo trzeba trafic do tych leniwych albo grupy w podeszłym wieku.

0

Rozumiem że fajnie zagrała dzisiaj Chelsea ale nie popadajmy w paranoję . Zdarza im się grać fajną piłkę ale jak graja z lepszym rywalem jak Bayern czy nawet słaby Manchester to wszytko w plecy i tyle z ich gry.

0

@msmsms Nikt o zdrowych zmysłach by się tam chyba nie pchał, kiedy tyle bydła tak się kisi...

0

@barcowy1899 Wypożyczyli gdzieś za 8 melonów żeby dalej nie było komu grać

0

Już chyba naprawdę nie ma o czym pisać, skoro pojawiają się takie przesadzone artykuły o gdybaniu....

0

Ja tam bym wolał żeby dziś zagrał Mendy przewidywalny do bólu , jeden zwód z lewej na prawą i wrzutka na ślepo słabszą nogą. Marcelo jest dużo lepszy w ofensywie no i katastrofalny w obronie ale kto miałby u nas wykorzystać jego brak w obronie skoro gramy bez skrzydeł ? No chyba nie Semedo.

1

@Avada Kedavra Przynajmniej nie ma problemu jak w B-klasie i prawie wszyscy zagrają :D

0

@Gaucho Trzeba ale nawet odnowienie tej kontuzji to krótka przerwa. To nie jest poważny uraz a El Clasico to więcej niż mecz.

0

@SinMistico Lepiej zmianę w plecy , niż bramkę. Mamy tak wąską ławkę że i tak połowa musi wejść ;)

3

Jakby miał grać Firpo to również ryzyko :) . A tak jakby coś to wejdzie z ławki

4

@Nano22 O to to. I runda honorowa wokół stadionu z pokazaniem koszulki.

1

@AmigoBlancos Po części masz tu rację . Wiadomo że 5 pkt to tylko i aż 5 pkt ,ale lepiej mieć margines błędu 5pkt niż wymieniać się liderem co kolejkę

6

Rozumiem wszystkie życzenia na dziś ale dla mnie to możemy wygrać 1:0 po bramce strzelonej dupą..

0

Jak LFC odpadnie z LM to wszystko będzie nagle wina Kloppa przez brak rotacji. W lidze mieli taką przewagę że mógł spokojnie dać zagrać kilka rezerwowym przy takim natłoku meczy. A teraz nie będzie ani rekordu ani sił na kluczową fazę sezonu. I nagle się okaże że grają rezerwy bo gramy o dowiezienie przewagi do końca.

1

@Dajnatace ale Classico to jest właśnie najpiękniejsze że może zdarzyć się wszystko. 0:0 jak i 6:2 :) Każdy ma jakieś typowania a potem nic się nie sprawdza

70

Nie mam wiele życzeń co do LM. Chciałbym tylko aby do następnej rundy awansowały wszystkie zespoły które mają przewage po pierwszym meczu :)

0

Szczerze to nie rozumiem jak można wyjść na taki mecz i to na hiszpańskiej ziemi, bez zawodników którzy znają ją najlepiej. Gdzie Aguero i David Silva? Mam nadzieję że po meczu będę gratulował pomysłu...

0

@Cochise z większością się zgadzam ale tu nawet nie chodzi o skrzydłowych. Pisałem niżej że brak wykorzystania skrzydeł w tym meczu to największy błąd. Ale do tego wystarczył by Alba i np Alves zamiast Semedo. Każdy z nich by tą autostradę wykorzystał i potrafił przytrzymać piłkę na wysokości pola karnego nie tylko grając do tyłu

1

@Bobo25 Dokładnie:)

0

@Chwytliwy Ja nie twierdzę że obrońca nie może grać ofensywnie przy skrzydłowym . Ale czasem.aby rozruszać skrzydło wystarczy tylko obrońca który umie wejść w pole karne i złamać linię obrony. Pograć na wysokości pola karnego i rozciągnąć przeciwnika. A my potrzebujemy skrzydłowego i 2 obrońców. Nie wiem kogo łatwiej obecnie kupić ale to Setien wie jak chce grać i to on powinien wiedzieć kogo potrzebuje. A mi wystarczyła by jedna z opcji . Bo w to że wymienimy 2 bocznych i kupimy dobrego skrzydłowego nie wierzę

0

@szkutnik91 To raczej oczywiste że jak obrońca jest pod polem karnym rywala to ciężko mu wrócić. . Ale jest coś takiego jak asekuracja , do tego akurat nadaje się taki Ivan. Każdy dobry trener by rozwiązał ten problem poprzez przesuwanie się zawodników czy płynne zmiany ustawienia. Lata świetności ma za sobą ale chodzi mi o typ obrońcy gdzie każde wejście ofensywne lamie szyki rywala

0

@Filek25 Semedo jest szybki ale na tym jego atuty się kończą. On jak ma piłkę ma wysokości pola karnego to musi dośrodkowac albo zagrać do tyłu. Alves by sobie poklepal z Messim , ściągneli by więcej graczy i miejsca by się zrobiło

1

@Chwytliwy No właśnie jak masz bocznych obrońców jak Alba czy Alves to wtedy skrzydłowy już nie są tak potrzebni. Wystarczy jedna z opcji. Widać to po tym jak Alba się męczył przy Neymarze. Albo jak grał Alves gdzie całe skrzydło miał dla siebie. Grunt to to wykorzystać. Tyle miejsca że można dywan rozłożyć. A gra w trojkatach przy polu karnym przeciwnika zmusza do przesunięcia się wszystkich , podwojenia i zostaje więcej miejsca i w środku i z drugiej strony

3

Spokojnie wygramy w rewanżu. Setien nigdy nie przegrał na swoim stadionie w LM. Ba nigdy też nie stracił bramki...

2

Kto by pomyślał że będzie nasza ostoja pomocy w rewanżu z Napoli :)

0

Przy takim ustawieniu jak z Napoli boki boiska były puste. Semedo i Firpo mieli tam autostrady i tego nie wykorzystali. Gdybyśmy mieli na bokach Alvesa i Marcelo np to byśmy te Napoli zmietli. Ani Semedo Ani Firpo nie umieją utrzymać się przy piłce na wysokości pola karnego . Tak to Napoli musiałoby rozluźnić szyki i się mocno przesuwać próbując podwajac. Tu jest głównie mankament. Środkiem nie bylo miejsca, a boczni obrońcy nie prezentowali odpowiedniego poziomu i nie korzystali z korytarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?