PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stawiać dzisiaj domy na Tottenham . Po ostatnich wynikach muszą ograc u siebie Norwich , inaczej Mou zwolnią i nie zdąży zwiedzić dobrze klubowych obiektów
8
Arthur musi dziś wyjść w pierwszym składzie właśnie dla tego że jest lo kontuzji. Ostatnio już zagrał czyli jest zdrowy . Teraz zostaje się przekonać na ile fizycznie jest przygotowany do grania na intensywności Setiena. Czy to 45 czy 70 zobaczymy.
2
@AmigoBlancos Mi w tym roku stuknie 20 rocznica kibicowania i jednocześnie 20 lat temu byłem pierwszy raz na Camp Nou
0
Teraz to może trafić pod skrzydła polskiego Guardioli czyli Probierza :D
0
Jezeli zrobimy jak Bayern z Cou to czemu nie. Wypozyczyc za czapkę gruszek z kwotą wykupu i go po prostu nie wykupić :)
5
@Janiama Dodać do tego warunki pogodowe +eksperymentalny skład i pachnie męczarnią
3
Dajcie Artecie czas. Chłop może ma wizję futbolu jak Pep ale zanim City zaczęło grać swój najlepszy futbol to Guardiola 80% składu wymienił...
1
I gdzie ten Araujo włączony do kadry za Todibo ? Tyle gadania, artykuły A tu ani na treningach ani z kelnerami nie gra.
3
@jeyx77x Carlos Vela, Gio Dos Santos, Nani, Quaresma, Ben Arfa.
0
@Coutinho007 Griezzman wygląda lepiej gdy ma obok drugiego napastnika. Dembele na odstrzał. Zostaje Fati który również może w 2 grać bo grał w kategoriach juniorskich jako 9.
0
@Commando Fakt ale wczasy Dembele w Barcelonie się delikatnie przedluzyly
0
@ViscaBarca123 Tyle z tego że to wróżenie z fusów. Tak samo mógł zrobić karierę w szachach . Umiał grać ale nie grał w nie. Nie potwierdzony potencjał to żaden potencjał
2
@Commando Kilka meczy tam razem zagrali ;) Trzeba by było przejść na 2 napastników i Leo za nimi
5
Semedo jest tak dobry że stał się Alternatywą dla Odriozoli....
0
@ViscaBarca123 Zestawić Sampera z Robinho i Ronaldo to kiepski żart. Goście którzy wygrali tyle z Samperem który wielka piłkę tylko oglądał.
13
Gdyby Fabs grał u nas i trenował go Enrique to by zrobił wiele więcej. On miał atuty właśnie do gry kombinacyjnej ale właśnie takiej bezpośredniej jak za Luisa. Strzały z dystansu , prostopadle podanie i przerzuty nie były czymś co często oglądaliśmy za Pepa.
0
@BarcaInfo Nie szukajcie w tych treningach braku sił zawodników. Wiadomo że nikt nie robi "obozu fizycznego" w trakcie sezonu. Większość to bedą treningi taktyczne aby przyswoić założenia nowego trenera bo do kluczowej fazy sezonu coraz mniej czasu.
2
@Chwytliwy wiadomo bo po piątku jest Sobota :D
26
Zdecydowanie 7 to za wysoka ocena dla Umtitiego. Kilka groźnych strat , kilka razy sam się zapedzil w kozi róg. W rozegraniu często spowalnial grę przytrzymując piłkę i markujac podanie. 6 to jest max za te wyprzedzenia ale nota wyższa od Pique który dyrygowal cała defensywa to nieporozumienie.
2
Ale Dembele przypakowal . Od tego Fortnite zrobiły mu się bicepsy na kciukach....
0
@Avada Kedavra Dokładnie ja o tym pisałem. A kwota nie wzięła się znikąd tylko właśnie z hiszpańskich gazet ,rozgłośni radiowych . Był o tym artykuł tu na stronie oraz pisało o tym kilka mediów związanych z Barcelona.
0
@barteq Widziałem kilka komentarzy gdzie znawcy widzieli by to w zespole i to nie ze względu na narodowość
0
@joloskyy Super odbiór to fakt. Mimo tego nie licząc fauli to leżał kilka razy na murawie bo zderzeniu ciało w ciało.
0
@sendesara Wiem ile kto ma lat . Ale jeżeli ktoś wychodzi w pierwszej 11 na Camp Nou to wiem nie jest żadnym tłumaczeniem. Albo jesteś gotowy albo nie. Żeby było jasne uważam że to wielki talent i musi grać ale problem jest. Każdy rywal to widzi i wystarcza instrukcję id trenera aby zagrać agresywniej z 2 razy o po chłopie
0
@BarcaInfo @Avada Kedavra coś tam ostatnio w tym temacie o wyliczeniach pisałeś? ;)
0
@DaPi kojarzę coś...
4
Ja po wczorajszym meczu mam wrażenie że Ansu i Puig muszą sporo popracować w aspektach czysto siłowych. Gra z przeciwnikiem na plecach kuleje strasznie
, Ansu jak dostanie zawodnika silnego fizycznie na swojej stronie to gaśnie z każdą minutą. Puig zanotował bardzo dobre wejście, był cały czas pod gra ale też kilka razy się tam w środku poodbijal od rywali i co chwilę leżał. Każdy doskok to było oddanie piłki zanim przeciwnik do niego dobiegnie. Przy rywalu grającym agresywnie trzeba też umieć się zostawić jak to robi np. Arthur który też jakimś kafarem nie jest . A to była tylko Granada przy pół pressingu .
1
@Odesseiron Zycie na trzeźwo jest przereklamowane..;)
2
Nie dla Piątka w Barcelonie. Napastnik w Barcelonie prócz bramek daje też sporo asyst i jest dobry w rozegraniu. Piątkowi piłka przy nodze przeszkadza ,A asyst w lidze równe 0 przez 2 lata.
3
Kilka zmian dało się wczoraj zauważyć. Wiadomo pressing na zupełnie innym poziomie, Busiego pressujacego bramkarza to pamiętam za Pepa. Ustawienie z Leo który grał jak 10 a nie cofnieta 9. Zawsze z tylu zostawalo 3 obrońców i jeden z nich wyskakiwal gdy przeciwnik próbował kontrowac. Trochę ryzykowne bo szedł na raz, ale w momencie gdyby mu się nie udało to i tak zostawalo 2 do asekuracji .