PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FDJ nie , najlepiej jest mieć 10 którzy mogą grać na danej pozycji w taki sam sposób . Piłkarz bo profilu Vidala jest potrzebny co pokazują ostatnie sezony, daje nie tylko liczby ale też sporo rozwiązań taktycznych! Nie potrzeba za to Eriksena który niczym szczególnym się nie wyróżnia.
0
Musimy uważać na Valencie w bocznych sektorach. Nie ma Parejo i cała ich gra powinna iść skrzydłami bo brakuje kogoś kto przytrzymać piłkę. Zważając również ma to że ich skrzydłowy i boczni obrońcy są szybcy w porównaniu do naszej drugiej linii i obrony. A z drugiej strony to powinno też nam otworzyć boczne sektory aby mieć więcej wolnej przestrzeni w środku.
0
@FDJ Faktycznie identyczny profil....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hiacynk Żeby to wszystko zmieścić to musiałby tam jakiś ładny kontener stać :)
0
@ViscaBarca123 Dokładnie , zaraz do tego dojdzie ze każdy powinien mieć w torbie piłkarskiej , worki na śmieci i gumowe rękawiczki . Raz że nie muszą , dwa że od tego są ludzie na stadionie.
14
@LeoMessi1994 Myślałem że coś poważnego , moja to sie 2 godziny stroi jak do Biedronki na zakupy idziemy....
2
@Chwytliwy On został chyba jednym z adminów na stronie i wstawia wywiady z samym sobą :D
3
@LeoMessi1994 A co tam się wydarzyło ? Parówki nie dogrillowane czy napiwku nie chciał zostawić ?
20
Wiedziałem że czegoś mi brakowało po meczu - wywiadu z poczciwym Rivaldo.
2
@AnnaMarianna Tak gotuję że wszystko wpierdziela jak opętana...
2
@student97r U mnie w pierwszej 5 jest na pewno ten film. Klasyka kina
0
@Janiama Ja się z Tobą zgadzam. Ale po meczu było sporo komentarzy negatywnych na temat Griezzmanna że "nie widoczny" . Co do gry to zdecydowanie zabrakło wszystkiego i samym klepaniem w środku pola nie da się zagrozić bramce kiedy rywal jest w 11 przed linią piłki. Zabrakło kogoś kto by tą linię złamał i umiał przytrzymać piłkę wyżej bo momentami to wyglądało jakby Rakitic z Puigiem grali w "piłka parzy"
1
@Janiama No połączenia nie było. Brakowało też kogoś takiego jak Arthur kto by tą piłkę umiał w środku przytrzymać , zrobić kółko i rozegrać bo gra był strasznie szarpana. Do tego musimy mieć zawodników w środku jak De Jong którzy pociągnął grę i zagrają bardziej wertykalnie. A co do samego Griezzmanna to wyczekał swoje 2 szansę i wykorzystał jak klasyczna 9 , więc nie rozumiem narzekania . Sporo osób tu broni np. Piątka że nie strzela bo nie ma podań bo to i tamto. Griezz też nie miał podań , dostał 2 i je wykorzystał
0
@bartoszekkk https://allegro.pl/oferta/zestaw-yerba-mate-green-500g-tykwa-bombilla-10x50g-8385131882
Proszę
0
@Janiama Ale my nie graliśmy z zawodnikiem nr 9. Schemat był podobny do meczu z Granadą czyli 2 wysuniętych napastników którzy się zamieniają pozycjami , wychodzą do piłek prostopadłych i pokazują się do gry swojemu wahadłowemu. Tuż za nimi miał być 1 piłkarz który miał ich "scalić" z drugą linią to się nie udało. Plan na mecz nie wyszedł bo była za duża dziura , przeciwnik grał bardzo agresywnie przez co graliśmy daleko od pola karnego no i katastrofalnie słabo zagrał Perez który grał w linii z Griezzmannem.
0
@Coutinho007 Również uważam że Umtiti w formie jest lepszy czysto piłkarsko. Ale takie tezy po Atletico i Granadzie gdzie Umtiti formy nie pokazał , tego nie rozumiem. Zdecydowanie Umtiti też jest bez formy i nie daje argumentów , często wybiera złe rozwiązania . Potrafi się zapędzić w "kozi róg" sam oraz zwleka z podaniem.
0
@Gall Zgadza się to jest argument ale oceniając potencjał przez pryzmat "urody" bramek ? Fakty są natomiast takie że w kluczowych fazach sezonu to albo zawodził albo się leczył.
0
@HassanMubarak To nie wybory Miss Futbolu , więc uroda urodą ale liczy się to co w sieci.
0
@Avada Kedavra Gajos , Fronczewski ale też Kot czy Adamczyk
0
@Cochise Dla mnie zdecydowanie bramka Puiga. Przegrana główka w tym meczu była nie jedna( z tego bezpośredniego zagrożenia nie było ) akcja poszła swoim tempem , zagrania zawodnika Ibizy było za plecy i wprost do Puiga który miał przewagę i był przodem do piłki tylko on zamarzł i dał się wyprzedzić.
0
@socha Skoro cła gra się kręciła w środku pola i była szarpana to normalne że Fati był częsciej przy piłce . Szkoda że tylko same straty z tego były . Jak Messi zniknie na cały mecz i się pod koniec obudzi to KRÓL , jak Griezzmann mimo swojej niewidoczości strzela 2 bramki i daje zwycięstwo to źle.
0
@LeoMessi1994 Jasne że mogą mieć wahania. Ale nie można usprawiedliwiać wszystkiego . Czasem widzę że niektórzy na siłę nie chcą przyznać że ktoś zagrał po prostu słabo.
0
@Chwytliwy No , poprzednie mieli mocne. W LM zwłaszcza jak na kogoś kto aspirowal do wygrania Serie A.
2
@palindrom1 Właśnie o to chodzi z tym Semedo że tu się nie połapał, tu mu nie wyszło, tu w tempo za wolno tu za szybko . Gość byłby dobry jako maratończyk ale piłka mu przy nodze przeszkadza. A strata bramki to wina Puiga, miał spora przewagę w momencie zagrania tylko przysrósłdo murawy i przeciwnik którego krył do wyprzedził. Nie ma co się rozwodzić skąd wzięła się akcja skoro można było zapobiec bramce nie robiąc niczego nadzwyczajnego.
3
Przestancie Wy patrzec na wszystkich przez pryzmat ceny bądź wieku. Na jedno i drugie piłkarz wpływu nie ma. Dla mnie ocena piłkarzy zależy od tego co prezentują na boisku, Fati czy Griezzmann skoro grają w pierwszym składzie to są oceniani za to co wnoszą !!!. Skoro obaj grają w pierwszym składzie Barcelony to nie ma taryfy ulgowej ani wymówek ze ten to ma 17 lat dopiero.
0
W meczu z Ibiza potwierdziły się rzeczy z Granady. Puig i Fati są jeszcze nie przygotowani fizycznie do gry na takim poziomie. Jak rywal gra blisko siebie i nie ma miejsca do gry, oraz jest agresywny w odbiorze to znikają. Fati jak ma więcej miejsca to pokazuje potencjał o co było ciężko wczoraj przy tak wąskim boisku. Parę razy się urwal jak rywal był nie ustawiony . Puig natomiast najsłabszy na boisku . Przerósł do trawy przy bramce do tego nic w kreacji A czasem wyglądało to tak jakby się bał przyjąć piłkę bo ktoś go zaatakuje.
0
@PatrykBarca Jeszcze nie ale to skład przyszłościowy więc wiadomo nie od dziś że jakiś snajper za Luisa przyjdzie.
0
@Cobra303 No jeszcze nie. Ale już zarząd niezadowolony z wyników ale i gry. Nikt się nie spodziewał wesołego autobusu chociaż nie wiem dla czego.
0
@Hakiru Współczuję składu. Żadnego gracza który jest w stanie strzelic 20-30 goli w sezonie.