1

@IronSanHybrid Spoko program był. Ja również uważam że każdy może robić co chce , pić ile chce i nie musi się nikomu tłumaczyć z tego co robi w swoim wolnym czasie :]

0

@Avada Kedavra Nie wszystkie ich kawałki są o policji. Fakt że tego za dużo ale styl rapowania na wysokim poziomie nie to co dzisiejsze autotun'y i inne wynalazki. Taki Kali ma w swoim dorobku pełno dobrego rapu. Co do Łony to się zgadzam ale Pezet , Sokół , OSTR czy Kali to top w Polsce

0

@Avada KedavraCzyli w liście do Mikołaja o rower prosiłeś ;)

1

@Avada Kedavra Tyle , że jak oni rapowali to Ty na groszki mówiłeś "Turlu turlu" ;). Ero to tylko rap....

2

@ksobi Jak bida to tak trzeba....;)

2

@baczmus Nie oglądałeś Ojca Chrzestnego ? . Toć Ty życia nie znasz...

0

@Skaramuczi skoro się odnalazł w stylu grania Pepa w Bayernie to nie ma o czym gadać. Nikt przecież na nim nie będzie opierał środka pola , ale parę razy pokazał kawał roboty po wejściu i jest potrzebny.

2

@SylwekFCB Jeden i drugi mecz to będzie uczta dla miłośników sado maso .

0

@Chwytliwy Jeszcze nie widziałem żeby ktoś mamę dziewczyną nazywał;)

0

@Cley72 Idź zobacz czy Cię w kiblu nie ma...

0

Dzisiaj musi od początku wyjść Umtiti. Skoro jest gotowy to kiedy ma się pokazać jak nie w meczu na Camp Nou
Z ligowym sredniakiem. To samo Alena lub Vidal.

0

Jest i naczelny komentator tej strony. Co jakaś wypowiedź to taka złota myśl :)

0

@Encore sęk w tym że nie uprawia on skoku w wzwyż

0

Bilety na Superpuchar za 19 euro wyprzedane. Więcej ludzi drzewa nie utrzymają...

0

@Azi Ale twoim zdaniem da się połączyć styl i wyniki ? Czy jednak mocny argument którego używa Ernesto na konferencjach że "przeciwnicy też grają " to wyklucza

0

Te argumenty że ligi się wyrównuja. Że nie można już wygrywać grając przy tym ładnie faktycznie do mnie trafiają. Idealny przykład to liga polska. Tam co rusz średniacy odgrywają faworytów, ba nawet nie wiadomo kto jest sredniakiem a faworytem. Do tego wszystko w "pięknym" stylu ;)

0

@snupson Genialne. Inter i Griezzman już zacierają ręce

0

@Barca_Big_Moment nie ma bezawaryjnych autobusów . To że rywal tak gra nie oznacza że trzeba grać tak samo.

0

@youngsmiec Ogólnie bardzo dobry zawodnik tylko piłka mu przeszkadza. Bez niej klasa światowa.

2

@Janiama Medal ma zawsze 2 strony. Messi i bez Iniesty czy Xaviego wygrywa "sam" mistrzostwa czy pcha nas w LM. Do tego nie można patrzeć na to w ten sposób i uogólniać bo np. wystarczyłoby że Higuain wykorzystał którąś ze swoich setek z Niemcami i główny argument by zniknął. Hiszpania też z Iniestą czy Xavim potrafiła nie wyjść z grupy gdy Messi z niej wychodził itp itd. Fakty są natomiast takie że bez Messiego nie mamy w tym momencie szans na Puchar Tymbarka

1

@Janiama To było jedno z rozwiązań. Drugie to wyjść 3-5-2 Bo Real też nie miał skrzydłowych i Casemiro czy Fede musieli by latać dziury na skrzydłach. Przez co Messi miałby więcej miejsca i łatwiej by było nam robić przewagę na bokach boiska czy grać w trojkatach.

0

@PrinceDamon
Modły właśnie zostały rozpoczęte...

1

Chciałbym zobaczyć taki nagłówek na stronie Realu po meczu z City, jaki obecnie widnieje na stronie Arsenalu :)

"Kevin sam na Emirates Stadium, Arsenal 0-3 Man City"


0

@Chwytliwy Spoko, to gdybanie po prostu . Jeśli to albo jeśli tamto, City w tym sezonie widocznie często nie ma dnia. A gdyby to o dyspozycję dnia chodziło to połka nożna byłaby jak ruletka..

1

@Kapitan hawk Trzeba się bać bo jeszcze skubany coś wymodli ;)

0

@Chwytliwy
Ja bym się nie nastawiał. Ostatnio jak Pep prowadził Bayern to też byli w lepszej formie a jak się skończyło to każdy pamięta.

2

@krefi10
Już im się z Bayernem przypomniał

1

Będzie super mecz. Ekipy Gattuso grają piękna dla oka piłkę;)

9

Piękne losowanie. Szkoda tylko że Juve nie trafiło kogoś mocnego..

0

@Damian11
Jeżeli chodzi o wypadki z pieszymi to wiadomo że największy % jest w miejscach mocno zaludnionych czyli miastach. Jeżeli teren jest nie zabudowany to dla mnie można jechać nawet 180. Nic nie daję gwarancji w razie wypadku że przy prędkości mniejszej nic by się nie stało. Droga poza terenem zabudowanym to nie park do spacerowania ani plac zabaw. Prawka dożywotnio zabierałbym ludziom pod wpływem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?