0

@DaPi kojarzę coś...

4

Ja po wczorajszym meczu mam wrażenie że Ansu i Puig muszą sporo popracować w aspektach czysto siłowych. Gra z przeciwnikiem na plecach kuleje strasznie
, Ansu jak dostanie zawodnika silnego fizycznie na swojej stronie to gaśnie z każdą minutą. Puig zanotował bardzo dobre wejście, był cały czas pod gra ale też kilka razy się tam w środku poodbijal od rywali i co chwilę leżał. Każdy doskok to było oddanie piłki zanim przeciwnik do niego dobiegnie. Przy rywalu grającym agresywnie trzeba też umieć się zostawić jak to robi np. Arthur który też jakimś kafarem nie jest . A to była tylko Granada przy pół pressingu .

1

@Odesseiron Zycie na trzeźwo jest przereklamowane..;)

2

Nie dla Piątka w Barcelonie. Napastnik w Barcelonie prócz bramek daje też sporo asyst i jest dobry w rozegraniu. Piątkowi piłka przy nodze przeszkadza ,A asyst w lidze równe 0 przez 2 lata.

3

Kilka zmian dało się wczoraj zauważyć. Wiadomo pressing na zupełnie innym poziomie, Busiego pressujacego bramkarza to pamiętam za Pepa. Ustawienie z Leo który grał jak 10 a nie cofnieta 9. Zawsze z tylu zostawalo 3 obrońców i jeden z nich wyskakiwal gdy przeciwnik próbował kontrowac. Trochę ryzykowne bo szedł na raz, ale w momencie gdyby mu się nie udało to i tak zostawalo 2 do asekuracji .

1

Gość dostał drugą w pełni zadłużenie. Każdy by się z tej decyzji wybronił, Leo mu uciekł, piłka była poza zasięgiem bo był na wykroku. Bardzie mnie zastanawia jak to się stało że Gonalons wytrwal do końca meczu. 3 faule taktyczne w pierwszych 20 minutach ( bez kartki ) do tego wejście w nogę Alby również bez kartki .

0

@Avada Kedavra Muszę Ciebie zmartwić że ekipy Setiena traća masę goli.

1

@Janiama U siebie jesteśmy i byliśmy zawsze mocni. Nie wytłumaczysz tłumowi że jak wygramy to nie będzie nic spektakularnego bo takie zespoły jak Granda trzęsą się na myśl grania u nas i to nie ma znaczenia czy trenował by nas Ernest , Setien czy Franek Smuda! Ale już jeżeli chodzi o szybkość rozgrywania , widowiskowość i konstrukcję akcji to poziom może być różny ! Na pewno wiesz że można wygrać 3:0 po trzech stałych fragmentach ( co już miało miejsce w tym sezonie) ale też 3:0 bo widowiskowej grze i aplauzie trybun. Wynik ten sam ale zostawione wrażenie po meczu zupełnie inne....

4

Rozumiem że sporo osób chciałoby zobaczyć Puiga ale ludzie pomyślcie. Wprowadzamy nowe schematy i pomysły nowego trenera których nie da się przyswoić w tydzień! A co dopiero gdyby jeszcze do tego dołożyć zawodnika który nie zna automatyzmów i ruchów swoich kolegów bo z nimi nigdy nie grał tylko parę razy trenował !!! Widzieliście jak Griezzmann wyglądał na początku a co dopiero taki młokos bez doświadczenia jak Puig.

0

@TheMefju Nie porównuj go do Mbappe bo gość gra dopiero drugi sezon na poziomie seniora. Prócz słabej Bundesligi nikt go nie zweryfikował. W LM nie błyszczał , w kadrze dopiero wchodzi, podczas gdy Mbappe tu i tu ma sukcesy.

0

@Katalonbar Od dawna wiadomo że prezydent powinien byc opalony i dobrze wyglądać w garniturze do tego nie mieć problemów z dykcją i znać angielski . Reszta nie ważna

0

@XBlairrX To że ktoś o tym pisał to nic nie znaczy. Przychodzi nowy trener u którego kazdy startuje z tego samego poziomu więc mówienie po 2 trenigach takich rzeczy gdzie Araujo nawet na nich nie było to wróżenie z fusów.

0

@Jakchcesz wszystkim

1

@Ysiek Jalalal kebab i bar u Bożeny....

1

Mnie ciekawi na jakiej podstawie ktoś twierdzi że Araujo będzie 4 stoperem skoro trenował z pierwszym zespołem mniej niż kilku innych graczy rezerw w tym Chumi.

1

@Mns21 Ba nawet w Polsce był puchar ekstraklasy czy cos takiego

1

@Avada Kedavra Ktoś musi zapierdzielac żeby inni mieli lżej.

0

@Kengo U Ole to kojażę Greewooda i tego lewego obrońcę a tak to reszta wypromowana przez poprzendnich menago. Lampard to co innego ale i sytuacja go zmusiła

0

@Gaucho Dokładnie, jak mu przyjdą pojutrze z fakturą do zapłaty bo na termin się zgodził.:)

1

0

@JohnConstantine1899 Nikt go nie będzie chciał za taką kwotę , bo raz ze gościu konczy wlasnie 28 lat a dwa że to nie jest ścisły top i mógłby grzać ławę.

0

@Chwytliwy Z taką niecierpliwością czkamy na wynik jakbyśmy sami zdawali.....

3

@wierbafcb Bo się może merytoryczna dyskusja o środkach komunikacji miejskiej wywiązać.....:)

0

@ViscaBarca123 Ci niezbyt znani to mogą być też niezbyt dobrzy przy dzisiejszym scoutingu to nikt się nie ukryje....

0

@TR3YWAY Jest Emerson który gra w Betisie. Firpo również grał w Betisie ale na Barcelonę formy przełożyć nie mógł. A co do Roberto to lepiej pożegnać Nelsona Semedo który nie daje nic łącznej z statystykami.

0

Nie wiadomo co sie wydazy orzez najblizesze pol roku, ba nowy trener jeszcze nie zdążył zwiedzić siedziby klubu a tu już artykuł o nowym. Genialny pomysł w czas....

0

@betonito Z jednej strony Firpo dobrze grał w Betisie. Z drugiej strony w Betisie nie było Alby.

0

@Janiama Ma w kontrakcie klauzulę która pozwala go zwolnic po wyborach prezydenckich . Czyli w sumie musi się postarać inaczej nikt nie będzie się zastanawiał . Zwłaszcza gdy Xavi chętnie przejął by zespół tylko nie w środku sezonu.

1

@AmigoBlancos Sny o sikajacych facetach? Specjalista sam się nie odezwie

0

@Janiama To jedna sprawa. Ale druga tak samo ważna jest żeby tą piłkę mieć i wiedzieć co z nią zrobić. Umieć wyjść spod pressingu przeciwnika , umiejętnie ja rozgrywać zamiast usypiac przeciwnika i grać do najbliższego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?