PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho
Ciekawe ile słodkości nazbierają...
6
Semedo , Fati , Ter-Stegen, Suarez najgorsi na boisku i to w takiej kolejności. Semedo to trzeba chyba na zmiennika Alby przemianować bo na PO gra taką kaszankę że nie da się na to patrzeć. Zawsze wszystko o jedno tempo za późno i ma wielkie problemy z przewidywaniem wydarzeń boiskowych tak aby pojawić się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Fati młody to młody ale skoro gra w pierwszej 11 , to na takiej podstawie trzeba go ocenić - nie rozumiem bronienia go przez redakcję na siłę i wymienianie w opisie akcji w której zanotował celne podanie które nic nie dało. Fakty są takie że w ofensywie nie dał nic , milion strat i nie przemyślanych decyzji i gra niczym na podwórku przed blokiem. Ter Stegen wiadomo , błąd przy bramce do tego sporo niedokładnych podań i brak jakiejś kluczowej interwencji aby móc się po części zrehabilitować.
0
@Danny Gaucho Patrząc na miejsce i ostatnie wyniki Lyonu to ta statystyka nie jest gwarancją sukcesu ;)
1
@Chwytliwy Wielki zawodnik , szkoda nie trafił ostatecznie do Barcy jak ta się nim interesowała gdy grał jeszcze w Valenci. A zastąpi go Phil Foden który od 2 sezonów jest szykowany na jego następce o czym mówił sam Pep . Ostatnio zagrał w pierwszym za pozycji Davida i zaliczył świetny występ mimo czerwonej kartki
0
@Criss18Barca
Ku..wa i nie mieliśmy ze sobą kolorowych worków do segregacji odpadów ?
0
@Avada Kedavra
Ogólnie to od sprzątania są "sprzątaczki" które każdy klub zatrudnia...Ale wiadomo że mogli posprzątać śmieci potem zrobić podłogę na mokro i byłoby git
3
@Janiama
W 50 % sie zgadzam . Faktem jest że to trener dobiera sobie sztab i ma ludzi od wszystkiego że nawet sam nie musi się fatygować aby oglądać pzeciwników czy np klubowe rezerwy żeby znaleźć jakąś perełkę. I jaki element w trakcie sezonu by nie zagrał ( tracenie goli po stałych fragmentach , złe przygotowanie motoryczne) to zawsze winę poniesie trener i słusznie! Ale na pewno nie jest tak że trener jest tylko od motywowania !!!! Trener jest od wyników i wypełnienia wymagań zarządu - nikt nie zwolni trenera za to że "brzydko" wygląda czy dłubie w nosie ( patrz Loew ) ;) tylko za słabe wyniki bądź nie wykonanie planów na sezon . Zarząd stawia trenerowi warunki typu - ładna piłka dla oka , wprowadzenie młodzieży itp itd . A trener przy tm ma być bystry i wprowadzić "swoje" innowację tak aby to grało i się zazębiło. Pep wprowadził swój styl gry , Enrique np zaczął grać bardziej bezpośrednio i nikt się nie spodziewał że Barcelona może strzelić bramkę po 3 podaniach zamiast klepać w poprzek . Mou w Realu nastawił zespół na zabójcze kontry. Każdy musi mieć jakiś plan i pomysł i to właśnie trenują na treningach , a u Valverde nie można wskazać niczego co by nas wyróżniało , nie widać pomysłu i planu a do tego gramy tak że od patrzenia plomby wypadają - czyli nadajemy się do ligi włoskiej...
1
@Danny Gaucho
Większość pieprzy jakieś slogany o mądrym staniu i oszczędzaniu się bo napięty terminarz i następny mecz jest już za tydzień :) Nie rozumieją że tu nie o suche liczby czy statystyki chodzi i że ciężko jest mądrze stać kiedy jesteś w 10 chłopa na własnej połowie. A jak chcesz wyjść z kontrą to masz 2-3 opcje do zagrania podczas gdy przeciwnik w identycznej sytuacji ma tych opcji 5-6. Podsumowując ciężko jest kogoś zaskoczyć kiedy on się spodziewa, a plan taktyczny jest oparty na klepaniu i usypianiu przeciwnika kiedy on jest po kilku kawach.
0
@mkord Owszem zarabiają lepiej , chociaż i u nas zarobki idą w grę . Problem polega a tym że my płacimy 1mln euro rocznie byle jakiemu najemnikowi nieudacznikowi. Slavia jest zbudowana na Czeskich piłkarzach i jest tam tylko kilku obcokrajowców którzy zostali sprowadzeni za "grosze" w dzisiejszym futbolu , a tylko na 3 piłkarzy wydali w granicach 3-4 mln !
1
Ależ fajną drużynę zbudowali w tej Slavii. Rok temu wygrany bój z Sevillą i widać że to nie przypadek jednego sezonu jak z Legią. Jasna filozofia budowania zespołu bez wyprzedaży po każdym sezonie żeby zarobić kilka mln. Tak naprawdę zero u nich wirtuozerii czy gwiazd w zespole ale gaz niesamowity i nastawienie. Momentami to wglądało jak z LFC na Anfield.
0
Odnośnie tematu artykułu można powiedzieć tylko - Było widać...
0
@ViscaBarca123
Malen bardzo fajna opcja. Ale Haland nie jest typem napastnika który "nadaje się" do Barcy
0
@piasqnfcb
Akurat pieniędzy to im nie brak na odprawę. Wszystko zależy od wyników , marzy mi się aby zaliczyli potknięcie we wtorek na stadionie Galaty.
0
@kamapl85
Zgadza sie. Messi to Messi i statystyki to on będzie miał zawsze ale widać że brakuje mu rytmu.
0
Ale ten Real był wczoraj słaby. Zero pomysłu , zero stylu , zero wszystkiego. Najlepsze "okazję" mieli po rzutkach z stojącej piłki aż Zizu musiał się łapać za łysinę. Jeżeli tak będzie wyglądała ich gra to długo tam nie posiedzi. Miała być rewolucja a wyszedł rozpierdol :D
1
Jestem zaskoczony pozytywnie jak udawało nam się wychodzić spod presisngu rywali . Dawno tego nie widziałem w tak dobrym wykonaniu. Do tego był potrzebny Arthur i De Jong którzy mimo presji potrafili balansem zwieść rywala i minąć całą linię. Słabo Busi i słabo też Messi , kilka niepotrzebnych strat oraz spowolnień akcji czy złych wyborów . Widać że jeszcze potrzebuje parę spotkań żeby wejść na "swój" poziom
1
@SeeleyBooth
Ah dziwne te mokre sny...
7
Mówcie co chcecie ale ja bym dzisiaj postawił na Rakiticia , najbardziej wypoczęty bez jakichś wielkich podróży podczas przerwy reprezentacyjnej a do tego zadaniowiec. Messi będzie mógł "poszaleć" i potrzebuje zabezpieczenia.
0
Tyle z nim wywiadów że chyba sam je przeprowadza i rozsyła gdzie popadnie aby ktoś opublikował. A pierdoli jak potłuczony.
0
@ForcaMilosz
Był o tym artykuł oraz było na #tiki-taka....
2
Jak czytam że Barcelona odkryła niedawno talent Camavingi to ręce opadają. Teraz kiedy gość gra w pierwszym składzie od początku sezonu w Ligue 1 i każdy laik wie kim on jest bo było o tym z 50 newsów na różnych portalach to się nim zainteresowali. Rozumiem dalszą analizę ale takiego odkrycia by dokonał każdy kto umie czytać....
1
@norbi77
Nie widziałem jeszcze w życiu zawodnika który by nie zaliczył straty piłki. a Co do meczu to zdecydowanie więcej strat miał Messi i to nie tych wynikających z dryblingu.
0
@Explode
Vidal nie grał u nas na DM bo się do tego nie nadaje. W tym sezonie tylko Frenkie pełnił taką funkcję więc raczej wybór jest oczywisty.
0
Super że Vidal dostał "nagrodę" za mecz z Interem. Martwi mnie jednak cofnięcie De Jonga bo gra on najbardziej wertykalnie z naszych pomocników i może tego brakować przy dobrze ustawionej Sevilli czekającej na kontrę.
0
@Barca_Big_Moment U Bosza to była sztuka dla sztuki - za równo w Ajaxie i BVB to samo - gra nawet nawet , wyników zero! Ten hag jednak potrafi to połączyć , do tego nie jest to styl jednowymiarowy.
5
Jeżeli w trakcie czy po sezonie miało by dojść do zwolnienia Valverde to ja widzę tylko 1 kandydata na przyszłego trenera ( Xavi jeszcze musi nabrać doświadczenia ) i to jest Erik ten Hag ! W Bayernie podpatrywał Pepa a teraz sam stał się człowiekiem który "przywrócił" Ajax grając ładnie w piłkę . Zeszły świetny sezon nie był przypadkiem , ponieważ obecnie po sprzedaży kilku kluczowych ogniw dalej grają "swoje" i są nie pokonani póki co na wszystkich frontach.
0
Dokładnie . Do tego miał łatkę przegrywajacego finaly ale każdy o tym zapomnia.
0
@Janiama
Proszę Cię . Po pierwsze ja zawsze jak Guardiola uwazam ża najwazniajsze jest mistrzostwo bo tam jest systematycznosc, nie mozna nic zwalic na dyspozycje dnia i "przewaznie" wygrywa najsilniejszy . Po drugie zobacz co Bayern gra po Guardioli. W lidze mistrzow nie raz decyduje los/szczeście , dyspozycja dnia własnie i faworytow jest zawsze kilku.
1
@RosjaninBut
Patrząc na LM to Zidane jest "wielkim" trenerem. Nie można patrzeć na Guardiolę przez pryzmat LM. Równie dobrze można powiedzieć że z City zdobył potrójną koronę w Anglii jako pierwszy w historii , a ekip które miały takie okazję było wiele. Bardziej chodzi o to że gdzie się on nie pojawi to jego drużyna gra w określony sposób narzucając swój piękny styl który widać gołym okiem.
1
@msmsms
Za to że pierwszy w historii został rzucony świńskim łbem...