La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

1

Ależ fajną drużynę zbudowali w tej Slavii. Rok temu wygrany bój z Sevillą i widać że to nie przypadek jednego sezonu jak z Legią. Jasna filozofia budowania zespołu bez wyprzedaży po każdym sezonie żeby zarobić kilka mln. Tak naprawdę zero u nich wirtuozerii czy gwiazd w zespole ale gaz niesamowity i nastawienie. Momentami to wglądało jak z LFC na Anfield.

0

@PatrykBarca Zarabiają tam 4x lepiej niż w Legii. Jest kasa Chińczyków, więc nie muszą się wyprzedawać.
Nie wiem za ile lat jakieś polski klub będzie w stanie płacić zawodnikowi 2mln euro za sezon.

0

@mkord Owszem zarabiają lepiej , chociaż i u nas zarobki idą w grę . Problem polega a tym że my płacimy 1mln euro rocznie byle jakiemu najemnikowi nieudacznikowi. Slavia jest zbudowana na Czeskich piłkarzach i jest tam tylko kilku obcokrajowców którzy zostali sprowadzeni za "grosze" w dzisiejszym futbolu , a tylko na 3 piłkarzy wydali w granicach 3-4 mln !

0

@PatrykBarca U nas nigdy zawodnik nie dostał 1 mln euro? Chcieli dać tyle Vadisovi, ale się nie zgodził. 800 tys. zarabia (zarabiał) Jędrzejczyk, poza nim nikt nie odstaje więcej niż 400 tys., a to i tak pojedyncze przypadki. Slavia za Stanciu zapłaciła 4mln euro, u nas 1 mln jest nie do przeskoczenia.
Czesi tam zostają, bo nikt nie da im więcej. Są to zawodnicy na średniaków lig zachodnich, a oni nie płacą kokosów.
Jeżeli w naszej lidze nie pojawi się zagraniczny kapitał, to poziomu Slavii nie da się osiągnąć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?