1

@RosjaninBut
Patrząc na LM to Zidane jest "wielkim" trenerem. Nie można patrzeć na Guardiolę przez pryzmat LM. Równie dobrze można powiedzieć że z City zdobył potrójną koronę w Anglii jako pierwszy w historii , a ekip które miały takie okazję było wiele. Bardziej chodzi o to że gdzie się on nie pojawi to jego drużyna gra w określony sposób narzucając swój piękny styl który widać gołym okiem.

1

@msmsms
Za to że pierwszy w historii został rzucony świńskim łbem...

3

Pomysł na pressing - laga do przodu ! W Polskiej lidze już dawno na to wpadli a ludzie mówią że taka słaba.

0

@NeroTFP
Emocje jak na rybach...

0

Dobre :D

0

@Janiama
A kogo Ty byś widział jako następce Ernesto ? Moze Paco Jemez albo Quique Setien - byśmy wygrywali mecze w stosunku 4:3 albo 5:4 ;)

0

@Kapitan hawk
Ciekawy kursik na ten Real, taki mocny singiel za większą sumkę.

0

W końcu wiadomo czy Ronaldo był na tej gali The Best ? Zniknął , zabłądził czy o co kaman że nie pojawił się przy wyborze najlepszej 11-stki ?

1

Zdecydowanie 2 boczni Liverpoolu powinni tu być! Już nie mówiąc że grą przewyższali tych z 11-stki Fifa to statystykami bili ich na głowę.

2

@Yoshi94
Zdobył tyle samo co Messi, mistrzostwo i odpadł w finale pucharu. Do tego walczył z Leo o złotego buta do końca.

0

@OliverQueen
Ale dalej nie podałeś żadnego nazwiska kandydata. Ci wymienieni nie przyjdą na 100% więc nie ma co gdybać. Podaj mi konkretnie na kogo ma my czekać i czy się już urodził. No chyba że czekamy z Valverde na stołku jeszcze parę lat aż ktoś sam się zgłosi.

0

@OliverQueen
To jakie masz propozycję? Bo Ci wymieniani przez media to w karierze klubowej nic nie wygrali

0

@Chwytliwy
I to z potężnym Lecce...

0

@DonAndresFCB
Jednakże środkowisko znał , oraz trenował w Barcelonie. W Romie mu nie poszło ale tam co chwilę jest nowy trener.

0

@RobsonPL
Nie miałem tu na myśli ostatnich wydarzeń. Tylko jak odchodził z Barcelony to po to żeby odpocząć po czym wziął się za reprezentację.

1

Wiem że gorzej być nie może ale wymienianie wśród głównych kandydatów na zastępstwo Koemana czy Martineza to żart.
Obaj nic nie osiągneli w karierze klubowej , a drugą rzeczą która ich łączy to że wywalili ich z Evertonu!!!
Nie ma na rynku wielu ciekawych trenerów ale bez przesady. Taki Erik ten Hag, Quique Setién czy Laurent Blanc byli by lepsi. A Enrique jest bez klubu i odpoczął....

5

Ogólnie chciałbym przypomnieć że jak trenerem był niejaki Enrique to na stołku prezydenckim była ta sama osoba. I tu nie chodzi o to że zdobyliśmy tryplet tylko o to że gra nie kłuła w oczy. Czy naprawdę ktoś sądzi że jakby prezydentem teraz był Laporta a trenerem Ernesto to gra by się zmieniła i wyniki były by lepsze...

0

@Fake69 Jak dla mnie to Roberto powinien grać na PO. Nie moge patrzećna Semedo który 3 sezon się kopie po czole. Sergi wygląda tam o niebo lepiej co potwierdzają statystyki ale i nasze przejścia z obrony do ataku są płynniejsze bo jest madrzejszy taktyczie ma lepsza technikę i rozegranie. A co do naszej pomocy to chyba środkowi Granady nie są lepszymi zawodnikami niż Rakitic i Roberto, tu brakuje pomysłu , przygotowania fizycznego oraz schematów rozegrania akcji.

0

Powiedzieć że strasznie wyglądaliśmy w tym meczu to nic nie powiedzieć. Firpo miał wejście jak Miranda z Chumim. Najgorsze że nie było widać pomysłu , wszyscy prócz De Jonga grali na stojąco. Rakitic z Roberto nie potrafili przyspieszyć żadnej akcji , wszystko wykonywali monotonnie . Za mało zdecydowanie gry z pierwszej piłki. Perez coś tam się starał szarpać ale że brakuje mu umiejętności to kończyło się na stratach. Griezmann zupełnie jakby nie grał w tym meczu, za każdym razem chciał aby ktoś rzucił mu piłkę ze plecy obrońców. Widać jeszcze nawyki z bezpośredniej gry Atletico ale co oni trenują na treningach ? Skoro każdym gra sam sobie a podstawowy napastnik nie wie nawet jak się pokazać na pozycję. Zabrakło wszystkiego ale zastanawia mnie jak to możliwe że nie umiemy wymienić 5-10 podań by znaleźć się pod polem karnym rywala.

0

@Grzesior667
Powinni wymyślić jakiś "najtańszy" sposób i do piachu wszystkich morderców. A nie utrzymywać darmozjadów z podatków a pozytku żadnego i jeszcze się takie coś rozmnoży..

0

@AdrianGajewski2005
Tchibo Family...tfffu . Gorszej kawy to w życiu nie piłem, za karę Ci dają ?

1

@Skaramuczi
Strach o kontuzję , rajtuzy jako dodatkowa tkanka tłuszczowa...

0

@Kajtek77
Pewnie większość oglądała "Ogniem i mieczem" ;)

0

@Dominikpiqe
Jakby Milan czy Inter doszedł do 1/4 LM to moglibyśmy rozmawiać.

4

Nie myślcie tutaj że ktoś rozważa wywalenie ZZ. To są wymysły dziennikarzy, trener to jest słaby ale Real ma obecnie szpital a to że wyjdą z grupy na drugim miejscu to dla nich żadna nowość ;)

0

Chłop zrobił sobie za dużo wolnego i spadła mu intensywność klaskania.
Potrenuje i powinno być lepiej , no chyba że nie zdąży....

4

Biali już mają wymówkę w razie dzisiejszego niepowodzenia :]
https://transfery.info/aktualnosci/gumy-do-zucia-tajna-bronia-psg/128873

11

Jak to czytam to się zastanawiam czy wzrok już nie ten czy może wymagania mam za duże. "Brakowało jedynie odwagi i odrobiny więcej ryzyka w momentach zbliżania się do pola karnego BVB" - jakiej odwagi ? Brakowało pomysłu i elementu zaskoczenia . Gdzie się podział pressing ? Skoro po przechwycie nie umiemy wymienić 3-4 podan i podejść pod pole karne to o jakiej konstrukcji my mówimy ? Klepaniu miedzy stoperami podaniu do bocznego obrońcy i przerzucie do drugiego bocznego ? Fakt że momentami nasza pomoc wyglądała lepiej wynika z tego że graliśmy daleko od pola karnego rywala a Arthur czy De Jong są lepsi w operowaniu piłką od reszty naszej pomocy ale na tym koniec pozytywów...

0

@sidzej
Wstyd to by był gdybyśmy odpadali w 1/8 ,jak Real kilka lat temu co rok wydając przy tym gigantyczne pieniądze. 700 mln to sporo ale nie jesteśmy jedynym klubem który wydał taką kwotę a wygrać może tylko jeden. Bardziej przykro że mimo wydania tych 700mln to gramy piłkę straszną dla oka bez jakiegoś konkretnego stylu( i tu wina tenera) a większość z tych pieniędzy poszła w pizdu( tu wina zarządu).

0

@monsterrize
90% zespołów gra w LM gra jedną taktyką . Liverpool cały sezon grał taką formacją i jakoś wygrał te rozgrywki będąc "przewidywalnym" .
Tu nie chodzi o formację bo nikt nie musi być przywiązany do swojej pozycji przez cały mecz ale bardziej o kilka schematów rozegrania akcji oraz boiskowa reakcja na to co zaserwuję przeciwnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?