PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie możemy w jednym okienku stracić i Rakitica, i Vidala. Zostaniemy bez pracusiów i walczaków w środku pola. No chyba, że zakładają wtedy dokupienie kogoś kolejnego.
4
Śmiesznie, z daleka to wygląda kropka w kropkę jak Dembele :P @ViscaBarca123 wiem, że Ty się mocno interesujesz wychowankami - czy on naprawdę aż tak się wyróżnia na tle rówieśników?
0
@BarcaInfo Gdyby do tego doszło to mam nadzieję, że Puig będzie częściej grał.
0
@barteq PSG jest jeszcze bardziej FIFOwe, a nie udaje im się zbudować tak dobrego projektu, jak City. Z resztą Begiristain również robi to o czym napisałeś. Sane czy de Bruyne byli oczywiście świetni, ale to w City naprawdę rozwinęli skrzydła. Do tego Bernardo Silva za 50 mln. Oni trzej kosztowali w sumie 180 mln, podczas gdy u nas niewiele mniej kosztował Coutinho, który zasadniczo nie pasuje do nas, bo mamy Leo. Jasne - zdarzają się świetne transfery za sensowne pieniądze, jak Rakitić, Arthur, czy Lenglet, ale to jest ewenement w naszym klubie.
@Messi1510 Był, za Laporty. Obawiam się, że nie wróci przy obecnym zarządzie.
16
Najlepszym transferem to byłoby ściągnięcie tu Txikiego na stanowisko dyr. sportowego. Facet niesamowicie zbudował City. Szkoda, że go u nas nie ma, w końcu na boisku też był nasz.
1
@Wiernyfan80 Puyol by w życiu nie odszedł do Paryźa, on kochał Barcę i jej wartości, a Simmons to ewidentnie najemnik.
3
Puig mega! Od przyszłego sezonu koniecznie pierwszy team, szkoda go marnować w rezerwach. A to będzie dobry moment, bo Rakitić i Vidal już wtedy pewnie odejdą. Griezmann też fajnie, on będzie chyba bardziej pasował do nas niż Suarez, bo jest bardziej dynamiczny, bardzo techniczny i kapitalnie gra na jeden kontakt. Za to Dembele - no nie wiem, masa głupich strat. Czekam i czekam, aż młody Francuz zacznie pokazywać jakieś fajerwerki, ale coś czarno to widzę.
0
@Kubik23 Ogólnie nie lubię bronić Bartomeu, ale ciężko go winić za to, że Simmons lubi pieniądze i wybrał sobie Raiolę jako agenta.
12
To chyba nie przypadek, że nie mamy w zespole żadnych podopiecznych Raioli. Ja tam nie będę narzekał, niech se idzie do PSG. Ma 16 lat, na Boga, nic jeszcze nie zrobił dla tego (ani żadnego innego) klubu i płacenie mu jakichś chorych pieniędzy byłoby głupie. Jasne, talent ogromny, fajny fryz, duża popularność, w FIFIe pewnie fajny by się nim pykało, ale nie ma co rozpaczać nad chłopakiem, który ewidentnie nie myślał o nas poważnie.
0
@Avada Kedavra Być może, ale w tej sytuacji to my pierwsi postanowiliśmy się zaśmiać ze słabszego co jest zwyczajnie bucowate. A jeśli zrobiliśmy to, bo traktujemy Chelsea jako równorzędnego rywala to oznacza, że widzimy siebie na poziomie drużyny, która w kratkę występuje w LM. Jakby na to nie spojrzeć, pojechaliśmy sami po sobie. Poza tym Chelsea nie walczy o miliard przychodu oraz nie wydaje w ciągu 2 lat 370 mln na 3 piłkarzy i nie ma w składzie najlepszego zawodnika świata.
12
@Avada Kedavra Lepiej nie kozaczyć, jeśli jest się pośmiewiskiem tych rozgrywek od dwóch lat.
0
@Geble Ale z nas barany xD
0
@BarcaInfo Oby to tylko nie oznaczało kolejnych wałków.
0
@norbi77 Moim zdaniem Cavill będzie kapitalnym Geraltem, walczył o tę rolę i jest ogromnym pasjonatem. Dość powiedzieć, że sam wykonuje wszystkie sceny z walką mieczem. Podobny poziom oddania miał Keanu Reeves w Matrixie - jak to wyszło wszyscy widzieli. Zdecydowanie wolę jego niż Thora. W ogóle brytyjscy aktorzy są solidną marką, biją amerykańskich na głowę, nie zawiedziemy się ich poziomem ;) Mi się osobiście trailer bardzo podobał, nie urywał tyłka, ale to też tyko teaser. Ostatnią sceną pokazali, że jednak będzie się więcej w tym serialu działo niż w pierwszym lepszym fantasy.
0
@Wawrzyszewski Poważnie? Ciekawe. Mi się np. baaardzo podobał, trzymał mnie w napięciu od początku do końca i obejrzałem jednym tchem praktycznie. Ciekawe rozwinięcie postaci Profesora, Nairobi, czy Tokio. Plus ta cała Sierra i zakończenie - osobiście nie mogę się doczekać 4 części.
6
@ViscaBarca123 Fajny artykuł, ja z chęcią będę śledził kolejne materiały :D
0
@jeyx77x Uh, no to nie zazdroszczę :/
1
@Kozaxus Rozumiem, że masz inny punkt widzenia, ale chyba można w tym temacie trochę wyluzować jednak :P Być może inaczej patrzymy na Barcę, mi np. bardzo nie podoba się to, co robi z nią obecny zarząd, tj. zamienia ją w klasyczne korpo. Jakoś zawsze Blaugrana kojarzyła mi się z ekipą, która szanuje swoich piłkarzy. Ivan dał nam bardzo wiele i wypychanie go na siłę byłoby naprawdę słabe. Nie chcę, żeby Barca była taką drużyną, stąd moja opinia. Ale rozumiem, że inni mogą mieć inne priorytety.
17
Prawdą jest, że to ostatni rok, w którym możemy wyciągnąć ładną sumkę za Ivana, ale jeśli nie chce odchodzić, to należy uszanować decyzję piłkarza jednak mega zasłużonego dla klubu. Kto wie? Być może Valverde będzie go sadzał częściej w tym roku, tak jak Suareza. A jako rotujący zawodnik Rakitić jest więcej niż doskonały.
0
@TheNekro94 @jeyx77x Obie są poprawne ;) To tak jak miłego dnia, dobrego dnia. I właśnie - udanego dnia w pracy :P
0
@BarcaInfo Dobrze podsumowane. Grimaldo to kolejny przykład. Trzeba po prostu przeczekać ten zarząd. Już tylko 2 lata i potem miejmy nadzieję, że ktoś z ambicją na ożywienie La Masii przeprowadzi inteligentną i dobrze zorganizowaną kampanię, która przekona Cules do głosowania na nich.
2
@CuleB Siatkówka wymaga zupełnie innej wydolności, tak samo jak koszykówka. Nie jest to sport oparty na tak potężnych przeciążeniach, jak piłka, a wielokrotne zmiany pozwalają zachować świeżość. Poza tym nieprzypadkowo Barcelona blednie w okresie kwietniowo-majowym, kiedy presezon odbywa się w formie wielkiego tournee.
1
@dge21 Iniesta zaczął coś znaczyć w sezonie 04/05, czyli jak miał 20/21 lat, a już w kolejnym zaczynał być naprawdę istotnym zawodnikiem, który zmieniał oblicze gry (chociażby finał z Arsenalem i jego wejście w drugiej połowie). Natomiast do pierwszej drużyny przerzucili go jak miał lat 18, w 2002. Z Xavim racja, odpalił później, a jak już odpalił to tak, aby zostać legendą. Jak najbardziej kolejny rok Riquiego w Barcy B nie zniszczy mu kariery, ale jednocześnie nie da mu możliwości do powalczenia o miejsce w składzie. Z Aleną natomiast naprawdę warto się sprężyć, moim zdaniem.
0
@nikt007 No w sumie prawda, myślałem o Live w przypadku odejścia Mane lub właśnie City. Może United jednak? Neymar mógłby ich wyprowadzić z kryzysu, to na pewno wizerunkowo byłoby dobre, ale pewnie Manchester nie chce się w to bawić. Bayern na pewno za niego tyle nie da. Dziwna sytuacja, wychodzi na to, że w sumie nikt go nie chce xD
1
Moim zdaniem Neymar do nas nie trafi. PSG będzie zaporowo stawiać wysokie wymagania, które są dla nas zbyt wysokie, a potrzeba jednak spada przy sprowadzeniu Griezmanna. Neymar pewnie odejdzie gdzie indziej, już nie do Realu, więc może do Anglii.
0
@piotrek_st Pytanie gdzie Messi w tym wszystkim. Pewnie też będzie częściej siadał z każdym rokiem, ale nie na tyle, aby którykolwiek z trójki Dembele-Griezmann-Neymar poczuł się w to miejsce podstawowym graczem. A jeśli z kolei rozważamy 4-2-3-1 z Messim na 10-ce, to też możemy zatracić balans w defensywie. Ogólnie przyjście Neymara, jakkolwiek ekscytujące, może bardziej zdestabilizować klub niż mu pomóc. Choć obym się mylił.
0
Bardzo mi się podoba ta seria podcastów, świetnie się Was słucha, a jakościowo też jest coraz lepiej z każdym kolejnym materiałem. Czekam na następne!
1
Być może Griezmann będzie dla Valverde tym brakującym ogniwem w atrakcyjnym futbolu? Gra ładną dla oka piłkę, ale także dużo pracuje dla drużyny. Kto wie, może się okazać, że Barce Ernesto pokaże bardziej ofensywną grę. Jakby nie patrzeć, odkąd tu przyszedł nie miał klasowego tridente z przodu - Dembele gdy się rozkręcał, łapał kontuzje, z kolei Coutinho to nie jest typowy napastnik.
9
@Xavifcb6 Z tymi najlepszymi latami to akurat bez przesady, Griezmann na najwyższym poziomie pogra jeszcze co najmniej 4-5 lat. Suarez jak przychodził miał 27.
0
Niech się najpierw skupią na dowodach, bo póki co to jedynie głośno szczekają. "Oczywiste jest, że piłkarz doszedł do porozumienia z Barceloną zanim kwota klauzuli spadła z 200 do 120 mln" - oczywistym w jaki sposób? W taki, że znowu nic nie wygrywając z Atletico postanowił odejść? Materace się ośmieszają. Nie wiem, czy Barca złamała przepisy czy nie, ale gdyby Atletico naprawdę miało na to jakieś dowody, to bez szumu poszliby do odpowiednich organów i załatwili nas prawnie. Moim zdaniem nic nie mają i robią to, żeby zamaskować fakt bycia klubem, z którego kluczowy gracz odchodzi, żeby w końcu wygrać jakieś trofeum.
PS. A tak w ogóle, to mam nadzieję, że przez tę rewolucję Atletico będzie miało fatalny sezon i nic nie ugrają. Nie cierpię tej drużyny za Simeone, czekam na dzień, w którym się skończą, a takie akcje tylko podbijają moją niechęć do materaców.