PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@derlysy1979 O to mi chodzi - skoro z tyłu głowy ma Real, to tak naprawdę wcale mu nie zależy na powrocie do Barcy. W sensie - jeśli jego to nic nie będzie kosztować, a klub się wykrwawi to super. Ale jeśli ma coś zrobić, to okazuje się, że nagle już aż tak mu nie zależy, bo w sumie ten Real to też fajny. I ma prawo do tego, tak jak ja mam prawo nie chcieć takich trefnisiów w Barcy.
4
Nie wiem oczywiście, na ile to wszystko prawda, ale już trochę rzygać mi się chce tym Neymarem całym. Jakby mu naprawdę zależało, żeby wrócić do nas, to by wstał i powiedział to wprost w mediach. A widać, że na rękę mu taka licytacja między nami a Realem. Przecież wie, że PSG blokuje kontakty z nami i blokować nie przestanie. Jasne - wygłoszenie takiego komunikatu oficjalnie to ryzyko, ale to on chce podobno tu przejść, więc chyba takie ryzyko może mieć wliczone w koszty. On lubi nabierać wody w usta, gdy robi się niewygodnie. Żałosne, był mi ten transfer obojętny, ale widać, że to kolejna gierka z jego strony. Coraz mniej chcę tu tego pajaca.
0
@LuisSalvano Tylko trochę nie ma gdzie, nikt inny go nie chce :P
0
@cudak321 Jeśli się publicznie wypowie i obniży wynagrodzenie, to wątpię, żeby zarząd z niego zrezygnował. Messi i pewnie Suarez bardzo chcą go z powrotem, a być może i inni ważni członkowie szatni - Bartomeu miałby nieciekawą sytuację pod sobą.
0
@LuisSalvano Oczywiście to prawda. Dlatego sobie spekulujemy. Ja już sam nie wiem co o tym myśleć, jeśli Ney faktycznie wyjdzie i się określi to widzę szansę na ten transfer. Ale jeśli nie to i tak mamy super kadrę.
0
@Fake69 Tyle że tu sytuacja jest zgoła inna. Bo PSG musiało jedynie aktywować klauzulę i Barca nie miała nic do powiedzenia. My musimy negocjować z Paryżem, który za wszelką cenę nie chce nam go oddać. Więc mówiąc o tym publicznie zmusza PSG do działania. Inna sytuacja i jeśli naprawdę by tego chciał to by to zrobił.
0
Zabawne jest to, jak wiele osób ma za złe PSG, że nie chcą sprzedać Neymara do Barcy, ale jakoś niewiele osób pisze o zachowaniu samego zawodnika. Brazylijczyk nabrał wody w usta i czeka. A tutaj naprawdę wystarczyłaby oficjalna wypowiedź za pośrednictwem czegokolwiek - dla Neymara ogarnięcie sobie wywiadu u uznanego dziennikarza to kwestia kilku godzin max. To chyba dobitnie pokazuje, że nie zależy mu tak, jak niektórym kibicom. A PSG się w ogóle nie dziwię, czemu mieliby wzmacniać ekipę, której nie lubią? Jak Barca nie miałaby klauzuli to myślicie, że chciałaby akceptować oferty paryżan czy Realu?
0
@yoli Moim zdaniem bardzo przeciętnie, większość piłek do tyłu, niewiele wiatru z przodu.
2
@stone80 I będzie, jak się zwolni miejsce. Mimo ogromnej sympatii do chłopaka i jego talentu, uważam, że lepiej mieć na ten sezon Rakietę i Vidala, choćby na ławce, żeby jednak doświadczeniem dawali jakiś spokój i kontrolę gry.
4
Todibo super, może jedno, dwa niecelne podania i złe ustawienie w pierwszych minutach, ale potem bardzo solidnie i odpowiedzialnie. W rozegraniu też fajnie, wygląda dziś jak profesor przy Umtitim.
0
@Messibestplayerintheworld Ok, słuszna uwaga, tak świeży transfer, że wypadł mi z głowy. Dzięki. Nie mniej - Txiki wydaje się doskonały na tym stanowisku. Kto wie - może przy nowym zarządzie wróci.
0
Txiki to geniusz. Pamiętam, jak na mój komentarz o jego skillsach ktoś napisał, że mając tyle kasy łatwo jest się bawić w FIFĘ. Cóż - myślę, że transakcja z Cancelo, która wyniosła 28 mln + Danilo pokazuje, że nawet przy bezdennych kieszenich można inteligentnie zarządzać transferami klubu. Marzy mi się, żebyśmy potrafili kiedyś w ten sposób wzmacniać kadrę. I marzy mi się Txiki na stanowisku dyr. sportowego.
5
Ta seria "W barcelońskich okoliczno-ściah" powoli staje się moją ulubioną. Porusza ważne dla wszystkich cules tematy, więc wiadomo, że tego rodzaju artykuły będą dzielić czytelników. Ale to właśnie jest super - każdy ma inne zdanie, każdy ma inne argumenty popierające to zdanie, a akurat ściah ma takie narzędzia, a nie inne, żeby się tym dzielić. Dopóki będziemy zachowywać wzajemny szacunek, nie widzę problemu w przekonywaniu siebie nazwajem. Ja tam propsuję, czekam na więcej, a w kwestii Neymara - ciężko się nie zgodzić z faktami. Mi jest obojętne czy przyjdzie, gdybym musiał się określić, to wolałbym nie, ale jak się tu znajdzie, to spoko będzie popatrzeć na parę tricków na boisku. Natomiast z pewnością wymienione w artykule obawy są na mojej liście wątpliwości.
2
@pluszek I że jednocześnie nie przeszkadza mu to w analizie faktów.
1
@ofenzywa A też se dołączyłem
0
@BarcaInfo Zabawne jest to, że i tak spora część La Rambli z pocałowaniem ręki wzięłaby ten deal :P
0
@Tom3yn O Sergio napisał cały artykuł, przeczytaj sobie.
19
@BarcaInfo No, to już wiemy, że Xavi będzie z tych trenerów, którzy żyją przy linii :D
0
@myscooter Nie wiem, dlatego napisałem "niemal", natomiast czuję, że jego rola w tym sezonie będzie znacznie mniejsza i sam stwierdzi, że może to czas.
0
@myscooter Rafinha odejdzie, a Puig będzie miał regularne szanse w przyszłym sezonie, kiedy to niemal na pewno nie będziemy mieli Rakiety oraz Vidala.
1
Rakitić już wiele razy mówił, że nie chce się stąd wynosić. Ma tu rodzinę, spokojną sytuację, gra w pierwszym składzie - po co mu PSG?
0
@TheNekro94 No pewnie, ja też w to wierzę ;)
0
@BarcaInfo To prawda, generalnie klub unika wypowiadania się o innych zawodnikach. Faktycznie wygląda to na komunikat w jego stronę. A słowa Pique z wywiadu, mówiące o tym, że "my z nim rozmawiamy, ale to on musi się wypowiedzieć" są dosyć wymowne. Jak dla mnie potwierdzają chęć odejścia Brazylijczyka, bo jest to tekst, który implikuje ciąg dalszy, nie koniec.
3
@TheNekro94 Ja jestem singlem i raczej nie w zupełności wyboru - jakoś nie udawało się dotychczas niczego zbudować. Osobiście chciałbym poznać świetną dziewczynę i mieć z nią szczęśliwy związek, ale też bardzo skupiam się na karierze, więc być może stąd wiele okazji do tego odpuszczam.
2
@Persyfl Słuszna uwaga. Mi się wydaje, że piłka to ogólnie wypadkowa wielu małych rzeczy. A już na pewno nic nie zdarza się dwa razy przez przypadek. Valverde źle ustawił zespół, to na pewno - ustawił 4-3-3 z Coutinho, a więc wariant ofensywny i nakazał zawodnikom zachowawczą grę i niski pressing - to było widać, jak wycofywali się pod naporem rywala. A gdy wprowadził zmiany to dopiero przy 3-0 i to kompletnie niezrozumiałe - Semedo za Coutinho, żebyśmy przeszli na 4-4-2, które tydzień wcześniej zastosowaliśmy w sytuacji kompletnie odwrotnej. Więcej o tym pisał @ściah w swoim artykule. Do tego Ernesto jest i zawsze będzie bardzo spokojnym, ułożonym i pragmatycznym człowiekiem - dopracuje swoje schematy i na długich dystansach jest genialnym szkoleniowcem, co pokazuje dominacja w La Liga, ale wg mnie trener Barcy powinien mieć też ten element ryzyka i szaleństwa, o czym z kolei mówił Ćwiąkała, a tego EV już zupełnie nie ma. Nie potrafił też z piłkarzy wykrzesać dodatkowych pokładów motywacji. Jednocześnie żadne taktyczne założenia nie usprawiedliwiają dla mnie tego, jak straciliśmy bramę na 4-0. I mi chodzi o to, że Valverde to jedno, ale jeśli piłkarze ustami Messiego deklarują, że zrobią wszystko, aby przywrócić LM na Camp Nou, a potem sami nie potrafią znaleźć motywacji do gry, są zdekoncentrowani, anemiczni i przegrywają każdy pojedynek, no to chyba coś tu się nie zgadza.
7
Wszystko fajnie, ale nie podoba mi się, że piłkarze wypowiadają się o odpadnięci z LM jak o porażce. A to nie o to chodzi. Kibice są zniesmaczeni i dewaluują ligę, ponieważ zrobiliśmy z siebie totalnych frajerów i lekceważąco podeszliśmy do rywala. Drugi rok z rzędu odpadliśmy w tragicznym styl niegodnym Barcelony i to o to kibice mają pretensje. To nie jest tak, że sezon bez trypletu jest sezonem nieudanym, ale sezon, gdzie LM jest przegrana w taki sposób? Myślę, że ciężko się wtedy cieszyć ligą.
1
@Gaucho ta, wina Ernsesto, że Coutinho nie pracując w obronie sam się wypchnął na skrzydło, a potem okazał się tam bezużyteczny. Pewnie taki Pep czy Pochettino wyciągnąłby z Cou 150% jak Klopp, ale to tylko znacza, że to oni są ponadprzeciętni. Valverde dawał mu mnóstwo szans, Cou po prostu nie pasuje do nas, bo mamy Leo. I nie - nie jest to następca Iniesty, nigdy nie grał jak Andres.
0
To będzie mój pierwszy sezon w Fantasy Premier League, zobaczymy jak mi pójdzie :D Swoją drogą jest coś podobnego z La Ligi?
1
@Rewolucja123 Miał nie komentować, pewnie codziennie wbija na fcbarca.com :P
0
@msmsms I czego to ma dowodzić? Że żyjemy w pokoju? No prawdziwe i chyba całkowicie NIE smutne, prawda? Najdłuższy okres w Europie bez wojny od początku istnienia świata, a niektórym widać przeszkadza rozkapryszenie dzieciaków. Ja się mega cieszę, że mamy kraj, w którym dzieciaki mogą być wybredne, rozpieszczone i marudne. Oby jak najdłużej to trwało, najgorszy pokój jest lapszy niż wojna.