0

@FCMichalo W jakim sensie? W sensie kontuzji? No tak, jest to to jedna z wielu wątpliwości jakie mam co do powrotu Neymara. Ale na dobrą sprawę nie mam na to żadnego wpływu, więc jego powrót jest mi trochę obojętny. Jak nie wróci to spoko, jak wróci - będzie ciekawie przynajmniej.

3

@Huck Ja też nie rozumiem, jak dla mnie kapitalny piłkarz i nawet nie grając regularnie może dać nam bardzo dużo. W życiu bym go nie dołączał do transferu Neymara.

2

Jak dla mnie 100M + Coutinho to za dużo, ale , że "do przeżycia" zważywszy na formę Philippe. Dorzucanie jednak do takiej oferty kogokolwiek innego byłoby już grubą przesadą.

1

@Danny Gaucho No to najlepszego, byku.

0

@macio_944 Bo od początku okienka sytuacja się nie zmienia - Neymar chce do nas, ale nie powie publicznie. PSG nie chce go nam dać, ale też nie powie publicznie, a obecny zarząd i szatnia go chcą, ale - ponownie - nikt nic nie powie publicznie. A bez publicznych wypowiedzi to takie 'newsy" będą się pojawiać aż do rozwiązania sprawy. I nie jesteś sam, mnie też już to męczy.

1

@damianex10 Ja znam tylko polski, angielski i hiszpański, ale chcę się kiedyś nauczyć Quechua - to język Inków, moich przodków ze strony ojca. Węgierski natomiast jest potwornie trudny, ma chyba 29 przypadków (tak jak my mamy kto? co? jako mianownik, tak oni mają oddzielny przypadek na kto? i oddzielny na co?). Jeden z najtrudniejszych języków świata, więc super wyzwanie!

0

@Pawel1980 Ok, rozumiem. Na słabszych mogłoby dać radę, ale jak sobie myślę np. o LM i fazie pucharowej, no to ciężko mi sobie wyobrazić trenera, który w wyjściowej jedenastce upchnąłby Griezmanna, Suareza, Neymara i Leo. Prawdę mówiąc z tej czwórki to najbardziej do środka pola pasowałby Griezmann, więc może w taki sposób. Tylko wtedy, jeśli dalej trzymamy się obecnego składu, na dwa miejsca w pomocy mamy 6 czy 7 zawodników.

0

@Pawel1980 Wątpię, żeby nawet Pep zagrał tak ofensywnie, kto by wtedy bronił? Messi się nie wraca zupełnie. Sporo osób zapomina, że Pepowi bardzo zależało na zbalansowanej drużynie i pracowitości w obronie. Wg mnie nie różnił się w tym aż tak od Ernesto. Po prostu Guardiola potrafi dużo więcej wycisnąć ze swoich drużyn w ataku, ale nie poprzez wystawianie 4 napastników.

0

@Jacu327 61 i Azpilicueta w grze. A do końca chciałem wrzucić Sterlinga za Kane'a, miałbym więcej.

0

@Jacu327 Sokół.

0

@fenix1983 Zgadzam się z Tobą w kwestii młodych zawodników, ale jednocześnie uważam, że to wcale nie musi oznaczać odejścia Chorwata. Być może on bierze pod uwagę czynniki pozasportowe i stawia je na równi z piłkarskimi.

1

@culedawid Dużo wytrwałości w rehabilitacji życzę!

14

Duet Pique-Lenglet - forma utrzymana z zeszłego sezonu, super. De Jong - absolutny geniusz, jedno niecelne podanie i to też przez brak ruchu reszty zawodników. Roberto fajnie, taki bardziej dynamiczny Rakitić z niego. Alena mocno średnio, sporo strat. Dembele - jak zwykle - w kratkę, Suarez po swojemu no i Griezmann - dziwne, że tak ciężko mu się przełamać, ale też dopiero przyszedł i bardzo widać po nim brak zgrania z resztą drużyny, brak automatyzmów. Boczni obrońcy spoko. Ogólnie fajna intensywność i tempo gry, oby tak dalej. Tylko mniej strat.

2

W grze de Jonga nie sposób się nie zakochać. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę jego wraz z Arthurem.

1

Ale pass Dembele! Trzeba mu przyznać, te prostopadłe po skrzydle ma kapitalne.

0

@Commando Myślę, że by mu wybaczyli. To jest mimo wszystko ich praca.

0

@stone80 No nie wiem, u Enrique był kapitalnym 4 napastnikiem. Robił swoje i jego brak był bardzo odczuwalny w kolejnych kampaniach.

0

@Commando na pewno.

2

Gdyby z Pereza udało się zrobić Pedro 2.0, to bym się niezwykle cieszył, ten chłopak dawał nam sporo opcji, głęboką ławkę, a z czasem i bardzo dużo doświadczenia.

2

@FDJ myślę, że jednak transfer de Jonga to ruch ciężki do przebicia. Medialnie może i Neymar ciekawszy, ale sportowo de Jong jest lepszą inwestycją dla nas

0

@owczar0005 zgadzam się. Oddanie Cou jeazcze bym rozumiał, ale dwóch takich zawodników to już przesada.

0

@SeeleyBooth Żałosne. Rozumiem znielubić zawodnika i po prostu mieć mu za złe, ale takie wyładowywanie emocji to poziom wymarłej już gimbazy.

4

@didzejos Dorzućmy jeszcze Suareza, Griezmanna i 50 mln.

1

Adrian to naprawdę dobry bramkarz, nieźle się zabezpieczył Liverpool na tej pozycji.

1

@kerouac A ja nie mam Van Dijka. Mam Arnolda za to.

5

Kurczę, a do końca się zastanawiałem, czy nie wrzucić Virgila do składu. No ale nic, może na przyszłość. Przynajmniej kapitan z golem i asystą :D

7

Po Liverpoolu widać, że wychodzą na mecz z nastawieniem zwycięzców. Pamiętam Barcę Pepa i momentami również Barcę Enrique, które miały podobny vibe. Niestety po obecnej Barcy wyczuwa się jedynie miałkość. Tak jak ktoś napisał niżej - przepaść między nami a Liverpoolem tylko się zwiększa.

0

@BigShaq I ja :D

2

@Avada Kedavra Moim zdaniem będziemy cierpieć w kwietniu i maju, niestety. Przemęczenie i złe przygotowanie zawsze odbija się pod koniec sezonu.

0

@Suzu No i ja to rozumiem, ale niech w takim razie nie nakręca narracji, że mu nie wiadomo jak zależy, bo zwodzi kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?