2

@KamQiX Rozumiem twój tok myślenia, ale (jak) zagrają niskim blokiem to chyba lepiej Lewy na wrzuty. Rekin wtedy z ławki

0

@Criss18Barca w Barcelonie to się nazywa doświadczony ligowiec xd

0

Czyli ta kontuzja Rafy to działanie Boga by zapobiec ludobójstwu we wtorek. Tak to sympatyczne 5:2 i można się szykować na Sporting

5

@JanuszKorwinMikke no Dro raczej nie będzie w klubie

14

Yamal swoją grą w ostatnich spotkaniach niebezpiecznie zbliża się do poziomu Starego @Luciano99 sprzed kontuzji

4

Lamine ale my mamy po 30 lat

0

@nexxo tylko cena w stylu Alvareza xd

2


Z Galileusza też się śmiali

1

@Kessie dałbyś sobie rękę uciąć za ten proces?


0

A to nie jest Balde na skrzydle jednak?

3


I to się nazywa poświęcenie dla sprawy

1

@Kapitan hawk nie wydaj na głupoty

1

@MOLESTA czytasz media z Elche?

1

@MOLESTA
Ranczo @July_6_BcN
Miodowe lata
Ojciec Mateusz

3

@Szklaner No nie wiem, za moich czasów to w podstawówce szlugi jarali

0

@Faro Ale po ile to już nie napiszą

0

@vangoor Arteta dzisiaj o 13

2

Arteta ty wiesz kim ty jesteś

1

@TR3YWAY Co do łatwość to duże znaczenie ma w jakim okresie to porównujemy - jeśli np. stu lat no to na pewno bo nawet kwestia legalizacji rozwodów będzie tu wchodzić w grę. Natomiast w takim USA sam odsetek rozwodów osiągnął swój szczyt około końca poprzedniego tysiąclecia i obecnie jest na trochę niższym poziomie. Co do mojego indywidualnego podejścia do relacji to te romantyczne jak i platoniczne zawsze staram się analizować poprzez rachunek potencjalnych zysków i strat. Więc jeśli relacja jest płytka/początkowa/niewiele w nią zainwestowałem to drastycznie rośnie szansa rezygnacji przy potencjalnych trudnościach. Żebym walczył musi być o co walczyć

0

@TR3YWAY @Popitek12 100 tys., ale on to jest młody bóg

0

@marcin62 Jeszcze zniknięcie Saki wynaleźli

0

I jeszcze jakby Sporting remontadę zrobił

3

Mistrzostwo City. Spadek Spurs

Będziemy tam

0

@gumaz co oni z kilometra krzyczeli, że go atakują czy co? xd

1

Arsenal ty wiesz co

9

@Kgorecki2500 Oj tak. Jak na studiach czy w robocie trzeba się użerać z outlookiem to Gmail tylko rośnie w moich oczach

0

@vangoor Innej opcji niż te dwie nie widzę

0

@PepGardiola Rooney na lewej?

0

@Katalończyk 99 Myślę, że wielu trenerów nawet amatorsko ćwiczących niezbyt się bada, szczególnie w Polsce.
@bartekvisca Powiedz to Erkisenowi

1

@KrychaFCB Pytanie kiedy wstawili, patrząc ile komentarzy potrafią natłuc pod artykułem meczowym to jest osiągalny wynik, tylko pytanie w jakim czasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?