6

Jutro tak


1

@Cule1234 real madryt nie rozmawia o sędziach

1

Duch Xabiego Alonso: liga hiszpańska to dla nas najmniej ważne rozgrywki

5

I po co my to oglądali @July_6_BcN

6


Prawa zabija, a lewej sam się boi

3

Dam ci odpisać zadanie, ale coś pozmieniaj żeby nie było widać

8

Kolejka retro to biali grają archaiczny futbol

9

@Czajka90 Powiedział im, że z ligi można spaść

6

@gumaz Płacenie podatków, recykling, gaszenie niepotrzebnych świateł i zakręcanie wody przy myciu zębów

1

@APTAPT jak kibicujesz

0

@Popitek12 Ile od stolca teraz płacą?

6

A może ten Gabończyk z Marsylii do nas na atak?

0

A ktoś wie jak tam losy uratowanego amerykańskiego pilota?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kgorecki2500 Ciekawe czemu zdjęcia ręki nie ma
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1


W sumie to logo interu też jest bardzo brzydkie

1

@tbas Słaby to bym nie powiedział, natomiast "styl" mi się zupełnie nie podoba.

0

@FcPortoFan1999 Raczej nie przed Oski xd

10


Stanowisko dyktatora wydaje się jasne

6

@wpwelement
Największa różnica to brak umiejętności moderacji co do wstawienia linków

1

@TR3YWAY Tylko ja w domu ćwiczę teraz więc musiałby się włamać

1

@TR3YWAY Liczysz, że go wolnego na siłce spotkasz?

10

Zero kreacji w środku pola, idealnie pasuje xd

3

@Kgorecki2500 *lewandowski kopał z Froelichem

6

Też bym był rozczarowany takie grosze w przelewach dostawać

1

@Bzyczekk za to o marciniaku dobrze swego czasu powiedział

12

@FcPortoFan1999 jakby miał 50 i jeden dzień to byś się mniej zmroził Oski?

1

@Dari0G Butelek kaucyjnych coś nie chcą skasować

8


Szkoda, że tacy odważni ludzie już się nie rodzą @Bolton

0

@Kgorecki2500 A niby taki kryzys samotności mężczyzn, a tu wszyscy mają żony i dziewczyny

7


Misja pod tytułem "Czerwony Cubarsi 2.0"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?