MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jutro tak
1
@Cule1234 real madryt nie rozmawia o sędziach
1
Duch Xabiego Alonso: liga hiszpańska to dla nas najmniej ważne rozgrywki
5
I po co my to oglądali @July_6_BcN
6
Prawa zabija, a lewej sam się boi
3
Dam ci odpisać zadanie, ale coś pozmieniaj żeby nie było widać
8
Kolejka retro to biali grają archaiczny futbol
9
@Czajka90 Powiedział im, że z ligi można spaść
6
@gumaz Płacenie podatków, recykling, gaszenie niepotrzebnych świateł i zakręcanie wody przy myciu zębów
1
@APTAPT jak kibicujesz
0
@Popitek12 Ile od stolca teraz płacą?
6
A może ten Gabończyk z Marsylii do nas na atak?
0
A ktoś wie jak tam losy uratowanego amerykańskiego pilota?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kgorecki2500 Ciekawe czemu zdjęcia ręki nie ma
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
W sumie to logo interu też jest bardzo brzydkie
1
@tbas Słaby to bym nie powiedział, natomiast "styl" mi się zupełnie nie podoba.
0
@FcPortoFan1999 Raczej nie przed Oski xd
10
Stanowisko dyktatora wydaje się jasne
6
@wpwelement
Największa różnica to brak umiejętności moderacji co do wstawienia linków
1
@TR3YWAY Tylko ja w domu ćwiczę teraz więc musiałby się włamać
1
@TR3YWAY Liczysz, że go wolnego na siłce spotkasz?
10
Zero kreacji w środku pola, idealnie pasuje xd
3
@Kgorecki2500 *lewandowski kopał z Froelichem
6
Też bym był rozczarowany takie grosze w przelewach dostawać
1
@Bzyczekk za to o marciniaku dobrze swego czasu powiedział
12
@FcPortoFan1999 jakby miał 50 i jeden dzień to byś się mniej zmroził Oski?
1
@Dari0G Butelek kaucyjnych coś nie chcą skasować
8
Szkoda, że tacy odważni ludzie już się nie rodzą @Bolton
0
@Kgorecki2500 A niby taki kryzys samotności mężczyzn, a tu wszyscy mają żony i dziewczyny
7
Misja pod tytułem "Czerwony Cubarsi 2.0"