6

@NeroTFP1 Coraz bardziej przypomina to sowieckie dowcipy


Czy to prawda, że w Moskwie, na Placu Czerwonym, rozdają samochody?
Radio Erewań odpowiada:
– W zasadzie tak, ale nie w Moskwie, tylko w Leningradzie.
Nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego.
Nie samochody, tylko rowery.
I nie rozdają, tylko kradną.

1

@Kapitan hawk Ja lubię wielu zawodników Atletico. Zazwyczaj większość z nich to typ zostawiający mnóstwo serca na boisku, a to na pewno mi się podoba u piłkarzy. Więc łatwiej mi wymienić tych co nie lubię - Gimenez, Llorente, Ruggeri, Felipe Luis

1

@NeroTFP1 Ale ten argument z kajakarą to nie jest w drugą stronę? Że nie można krytykować właśnie bo to mniejsza dyscyplina, a jak taki jesteś dobry to sam popłyń na mistrzostwa

6

@Rastafarnianin W pierwszym meczu daliśmy radę i bez jego pomocy

9

@Kapitan hawk Jak wygrywaliśmy mistrzostwo w 13/14 za Martino strzelając legalnego gola na 2:1
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3


Gdy grasz w hoi4 bez historycznych fokusów @Kgorecki2500

3

@bart_azz Tylko czyim nosem, bo złamanym nosem partnerki może być trudno

1

@Cochise Mam tak samo. Jak śpiewa te "stare" utwory to zupełnie mi nie siada, natomiast te nowe są mega, nawet lepsze od wielu z Chesterem

2


Kaiser Tüsk dwa kroki do przodu

1

@TR3YWAY Ja bardziej o postującym piszę. Choć influ też wielu pasuje, natomiast w tym wypadku mówimy o osobie która robi coś konstruktywnego

2

@Roobo A giertych w ruchu narodowym

2

@TR3YWAY Ludzie mają zdecydowanie za dużo czasu wolnego xd

0

- Mamo możemy pojechać do USA?
- Mamy USA w domu


USA w domu


0

@domin1515 Ideologicznie nie jest on bardzo daleko od Orbana, natomiast w jednej partii mogą istnieć mocno oddzielne poglądy

2

@Hosh @Aragorn33 IQ temperatury pokojowej xd

1

@tomek8756 co poeta miał na myśli xd

1

@Aragorn33 To (zakładając że faktycznie tak było) nawet w filozofii prawniczej ciężko pod to podciągnąć, a co dopiero znając linię orzeczniczą polskich sądów.

3

@Konradowskyy Ja dam wywieszanie prania przez Leo i 4:0 na bernabeu, więc mecze oczywiste, ale nieoczywisty jest dla mnie aspekt dlaczego je lubię, a mianowicie świetna dyspozycja bramkarska odpowiednio Mareczka i Claudio Bravo w tych spotkaniach

9

@Gibbon_FCB topowy nie, natomiast i bez tego wygrywali lm

9

A tak niby prosił o napastników


0

@Lionel_Messi10 Jedna zaleta nie jechania na mundial xd

2

@kanver_ Generalnie masz rację, natomiast "reputację" hiszpańskich sędziów to mocne słowo xd

1

@Colon Ja jestem mocno rozczarowany ogólnie serialem. Wejście miał dobre, ale im dalej w las tym mniejsza klarowność co do wizji projektu mam wrażenie

7

@A4ron Powiedzieć coś złego na sponsorów albo izrael

2

@Hosh "Chokeros" [*]
@FcPortoFan1999

8


Czasy się zmieniają

0

@ShawnC Pan Element nie lubi takich zwrotów. Mi kasował i "konfederussia" i "szurfederacja"

2

@Bykunn No właśnie jeśli wpis z gorących miałby być prawdziwy to prorosyjskość wychodzi jako główny czynnik

10


Czemu konfie nikt nie powiedział, że to w zasadzie bez różnicy i to jest nawet może ostrzejsza prawica jak w gorącej dyskusji piszą?

0

@KmN Przecież decyzję i tak na koniec podejmuje sędzia. Więc na pewno byłby nadal takie sytuacje, ale pewnie mniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?