MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@NeroTFP1 Coraz bardziej przypomina to sowieckie dowcipy
Czy to prawda, że w Moskwie, na Placu Czerwonym, rozdają samochody?
Radio Erewań odpowiada:
– W zasadzie tak, ale nie w Moskwie, tylko w Leningradzie.
Nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego.
Nie samochody, tylko rowery.
I nie rozdają, tylko kradną.
1
@Kapitan hawk Ja lubię wielu zawodników Atletico. Zazwyczaj większość z nich to typ zostawiający mnóstwo serca na boisku, a to na pewno mi się podoba u piłkarzy. Więc łatwiej mi wymienić tych co nie lubię - Gimenez, Llorente, Ruggeri, Felipe Luis
1
@NeroTFP1 Ale ten argument z kajakarą to nie jest w drugą stronę? Że nie można krytykować właśnie bo to mniejsza dyscyplina, a jak taki jesteś dobry to sam popłyń na mistrzostwa
6
@Rastafarnianin W pierwszym meczu daliśmy radę i bez jego pomocy
9
@Kapitan hawk Jak wygrywaliśmy mistrzostwo w 13/14 za Martino strzelając legalnego gola na 2:1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Gdy grasz w hoi4 bez historycznych fokusów @Kgorecki2500
3
@bart_azz Tylko czyim nosem, bo złamanym nosem partnerki może być trudno
1
@Cochise Mam tak samo. Jak śpiewa te "stare" utwory to zupełnie mi nie siada, natomiast te nowe są mega, nawet lepsze od wielu z Chesterem
2
Kaiser Tüsk dwa kroki do przodu
1
@TR3YWAY Ja bardziej o postującym piszę. Choć influ też wielu pasuje, natomiast w tym wypadku mówimy o osobie która robi coś konstruktywnego
2
@Roobo A giertych w ruchu narodowym
2
@TR3YWAY Ludzie mają zdecydowanie za dużo czasu wolnego xd
0
- Mamo możemy pojechać do USA?
- Mamy USA w domu
USA w domu
0
@domin1515 Ideologicznie nie jest on bardzo daleko od Orbana, natomiast w jednej partii mogą istnieć mocno oddzielne poglądy
2
@Hosh @Aragorn33 IQ temperatury pokojowej xd
1
@tomek8756 co poeta miał na myśli xd
1
@Aragorn33 To (zakładając że faktycznie tak było) nawet w filozofii prawniczej ciężko pod to podciągnąć, a co dopiero znając linię orzeczniczą polskich sądów.
3
@Konradowskyy Ja dam wywieszanie prania przez Leo i 4:0 na bernabeu, więc mecze oczywiste, ale nieoczywisty jest dla mnie aspekt dlaczego je lubię, a mianowicie świetna dyspozycja bramkarska odpowiednio Mareczka i Claudio Bravo w tych spotkaniach
9
@Gibbon_FCB topowy nie, natomiast i bez tego wygrywali lm
9
A tak niby prosił o napastników
0
@Lionel_Messi10 Jedna zaleta nie jechania na mundial xd
2
@kanver_ Generalnie masz rację, natomiast "reputację" hiszpańskich sędziów to mocne słowo xd
1
@Colon Ja jestem mocno rozczarowany ogólnie serialem. Wejście miał dobre, ale im dalej w las tym mniejsza klarowność co do wizji projektu mam wrażenie
7
@A4ron Powiedzieć coś złego na sponsorów albo izrael
2
@Hosh "Chokeros" [*]
@FcPortoFan1999
8
Czasy się zmieniają
0
@ShawnC Pan Element nie lubi takich zwrotów. Mi kasował i "konfederussia" i "szurfederacja"
2
@Bykunn No właśnie jeśli wpis z gorących miałby być prawdziwy to prorosyjskość wychodzi jako główny czynnik
10
Czemu konfie nikt nie powiedział, że to w zasadzie bez różnicy i to jest nawet może ostrzejsza prawica jak w gorącej dyskusji piszą?
0
@KmN Przecież decyzję i tak na koniec podejmuje sędzia. Więc na pewno byłby nadal takie sytuacje, ale pewnie mniej