MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgłosiła je za bycie zbyt prawdziwymi?
1
@July_6_BcN Juliet ty pod kamieniem żyjesz?
"A viral "kiss cam" incident at a July 2025 Coldplay concert in Boston captured Astronomer CEO Andy Byron and HR executive Kristin Cabot in an intimate embrace, triggering intense speculation of an affair."
0
@July_6_BcN aż człowiek łapie ochotę zdradzić żonę z babą z HR
3
Ale tym razem to już na pewno się uda
1
@Bocheno1
Władza deprawuje, a władza moderacji deprawuje absolutnie
5
Wad nie stwierdzono
1
@JimMorrisonFCB Czyli mocny sadyzm
2
@Marusek nie wiem czy blokada cieśniny pomoże z blokadą cieśniny
0
Cubarsi pluton czy jednak krzesło za tą czerwoną?
1
@Vegeta88 ale próbować warto
2
@JimMorrisonFCB ojciec9tkidzieci
2
@Lionel_Messi10 Messi wygląda w tych kolorach jak pita (wóda)
0
@koniczila Pewnie jakieś winko wleci. Najwyżej napiszę do szefa (siebie) o wolne na jutro xd
2
Dawać tych madryli szybka czerwona to mogę przed 23 pójść spać
1
@GeneralXavi Plus kwestia ryzyka kontuzji
5
Tak to bywa
4
@4drian0 Może dla dobra rewanżu dostał areszt tymczasowy
0
To w końcu podjął decyzję czy nie widział sytuacji jak media donosiły?
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze jak. Takich bez kuli między nogami już mieliśmy, teraz potrzebni ci z jajami
0
A gdyby tak pożyczyć Luuka De Jonga na ostatni kwadrans na wrzutki? @FcPortoFan1999 jak tam jego noga?
1
@KamQiX Albo chociaż nasz doświadczony zawodnik w lm Own Goal
2
Ciekawe ile nad tym myślał xd
@Frimpong
9
@Mow_mi_Douglas "Wyrwane z kontekstu" "nie to miał na myśli" "szachy 5D" "dupa piecze lewaku" itd.
0
@FcPortoFan1999 Ja też na dragi bym potrzebował Oski
1
@July_6_BcN Cóż są też inne metody
( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
@misterio Jak to powiedział Abraham Lincoln "nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie"
0
@TR3YWAY Z doświadczenia i relacji znajomych raczej nie powiedziałbym, że jest to jakiś wielki problem. Natomiast zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy śpią w jednym łóżku z psami
1
Jak nie ucieknie z klubu może być niebezpiecznie
3
Mnie bawi
0
@EzioAuditoreDF bilans bramkowy zaważy