2

@sebo939 Olmo też miał swoją sytuację

1

@July_6_BcN To ja nie mam żadnych z tego co mi wiadomo (może jakaś kiedyś wyskoczy). To chyba taka wymiana za linię włosów wyższą niż linia obrony u Flicka

4

@July_6_BcN Nie jestem wielkim fanem, ale można chociaż kogoś z alergią zmieść z planszy

1

Bardzo lubię gorzką czekoladę

2

@Starrk Moje ulubione zajęcie to jak na poście festiwalu ogłaszają przyjazd jakiejś globalnej gwiazdy i ludzie w komentarzach piszą "kto?" itp. xd

0

Nienawiść do Lapcia łączy

1

@Filipem Postrach ligi austriackiej. Dziewięciokrotny zabójca Hondurasu. Potwór z Dortmundu. Przerażający Blond Wiking prowadzący najazdy na Włochy z Północy. Ten, który miał sobie nie poradzić z premier league. Wyborowy strzelec dla kraju i w Europie. Pierwszy tego imienia, POTĘŻNY Erling Braut Haaland.

11

@Kapitan9 Myślę, że jednak oglądanie piłki powinno być wymogiem do wygłaszania opinii

1

@panczo Przyszedł Pan Maruda popsuć zabawę i pogromić uśmiechy dzieci. Natomiast odejście enzo przy jego ostatnich odklejkach nie jest wykluczone

1

@Gary Piłkarzem jest dużo lepszym, czy będzie wzmocnieniem to poczekajmy ;)

0

@Szklaner uśmiech to faktycznie ma czarujący

17


Wymiana jeden do jednego na poziomie IQ xd

6

@Sysia11 a Rayo???

7

@Comentateiro jak wygramy klasyk 5

2

@Sysia11 Jak mamy brać rozgrywającego to już lepiej ten alvarez.

1


Nie pozwól by rodzina stała na drodze do twoich pasji

2

@Bzyczekk ja bym oddał korytarz gdański w zamian za sojusz, podobno to jest jakiś magiczny trick

3


Kurski może się uczyć

4

@Safrani Czyli to są te szachy 5D

0


Simeone wygląda niespodziewanie nieźle, a Arteta jak typowy wujas

5


chociaż głodni nie chodzą xd

5

@Lanosss Flick jest czarodziejem, ale nie wiem czy aż takim by z niego zrobić gracza pod swój pomysł na grę w futbol

1

@FcPortoFan1999 Ale tam już jest o ta menda

2

@Lanosss może nie jest mocna, ale za to jest przepłacona

5


Astrologowie ogłaszają tydzień szczurów opuszczających tonący okręt. Szansa na utrzymanie zmniejsza się.

3

@Jakchcesz poczekaj chwilę to dostaniesz opinie gości co tu udają kobiety

2

@Kgorecki2500 To u mnie tylko w zasadzie golenie na łyso zostało. Jedynie się człowiek pociesza, że testosteron musi mieć wysoki xd

0

@Kgorecki2500 Chciałbym mieć początek zakoli w takim wieku xd

3

@Popitek12 mam nadzieję, że nie naturali

1

@Fake69 Przedstaw się jako trener bachaty to może cię Anka pod dach przyjmie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?