MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Oj to będą trzy dodatkowe mecze zawieszenia dla Raphinhy xd
4
Realmadryt.pl "Czy twoim zdaniem sędzia decyzją ws. drugiej kartki Camavingi zepsuł ten mecz Bayernu z Realem?"
Dobre to pytanie, takie niestronnicze
0
Jd sam jest katolikiem od paru lat xd
16
Niech się cieszą, że tak późno. Rudiger spokojnie mógł dostać swoją drugą wcześniej
2
@FcPortoFan1999 Myślę, że i takie by się znalazły xd
6
@FcPortoFan1999 jak coś Oski to w internecie można znaleźć filmy z panami idącymi dalej
26
Męska gra
7
Ja popieram zostanie alvaro "moja wina" arbeloi, ale te kandydatury też mi się podobają xd
15
madryckie wartości
2
@Rastafarnianin chyba, że dzieciak to madryciok wtedy okno życia
0
Atletico vs arsenal
2
Człowiek tyle lat ogląda piłkę, a nadal uczy się nowych rzeczy xd
43
Tańcz chłopaku ta samba ci się należy
0
@AmigoBlancos Dobrze, że na 15 lm real zasłużył
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Komuś należą się przeprosiny
40
Ten raz coś mądrze napisał
Może trzeźwy przez pół minuty
0
@Messiah10 kolor może nie ten ale w "ideały" klubu wpisują się idealnie xd
0
@Veysel No tylko ja oglądam mecze Interu Miami xd
45
Każdy ma swoje rekordy
2
@qbsonFCBarca bo nie ma Juppa Henkesa?
2
Yamal czaruje w klasyku, Hiszpania robi mundial i młody bierze złotą piłkę. Tak to widzę
5
Ale przestańcie już tak jechać po białych. Nie nadążam z herbami
3
Czekam na występ berkowicza z przerobionym herbem realu
1
Wujek Xabiego Alonso: liga mistrzów to dla nas najmniej istotne rozgrywki
9
#TakByło
0
Niech ich odpadnięcie z ligi fraudów nie odwiedzie was od faktu, że to najbardziej obrzydliwy twór w futbolu
3
Biali zdziwieni, że mogą dostać drugą żółtą xddd
1
Piłkarze Bayernu naoglądali się tej akcji chyba xd
2
Doniesienia o testowaniu spalonego Wengera w Kanadzie czytałem. Ale info, że mecze Bayern - real będą rozgrywane w formule 11 na 12 to przegapiłem
0
Ale odpalić Arsenal po oglądaniu gry naszych to jakby się czas zatrzymał takie tempo.
Na szczęście nikt tego nie ogląda xd