20

Oj to będą trzy dodatkowe mecze zawieszenia dla Raphinhy xd

4

Realmadryt.pl "Czy twoim zdaniem sędzia decyzją ws. drugiej kartki Camavingi zepsuł ten mecz Bayernu z Realem?"

Dobre to pytanie, takie niestronnicze

0


Jd sam jest katolikiem od paru lat xd

16

Niech się cieszą, że tak późno. Rudiger spokojnie mógł dostać swoją drugą wcześniej

2

@FcPortoFan1999 Myślę, że i takie by się znalazły xd

6

@FcPortoFan1999 jak coś Oski to w internecie można znaleźć filmy z panami idącymi dalej

26


Męska gra

7

Ja popieram zostanie alvaro "moja wina" arbeloi, ale te kandydatury też mi się podobają xd


15


madryckie wartości

2

@Rastafarnianin chyba, że dzieciak to madryciok wtedy okno życia

0

Atletico vs arsenal


2

Człowiek tyle lat ogląda piłkę, a nadal uczy się nowych rzeczy xd


43

Tańcz chłopaku ta samba ci się należy

0

@AmigoBlancos Dobrze, że na 15 lm real zasłużył
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Komuś należą się przeprosiny


40


Ten raz coś mądrze napisał

Może trzeźwy przez pół minuty

0

@Messiah10 kolor może nie ten ale w "ideały" klubu wpisują się idealnie xd

0

@Veysel No tylko ja oglądam mecze Interu Miami xd

45


Każdy ma swoje rekordy

2

@qbsonFCBarca bo nie ma Juppa Henkesa?

2

Yamal czaruje w klasyku, Hiszpania robi mundial i młody bierze złotą piłkę. Tak to widzę

5

Ale przestańcie już tak jechać po białych. Nie nadążam z herbami

3

Czekam na występ berkowicza z przerobionym herbem realu

1

Wujek Xabiego Alonso: liga mistrzów to dla nas najmniej istotne rozgrywki

9


#TakByło

0

Niech ich odpadnięcie z ligi fraudów nie odwiedzie was od faktu, że to najbardziej obrzydliwy twór w futbolu

3

Biali zdziwieni, że mogą dostać drugą żółtą xddd

1

Piłkarze Bayernu naoglądali się tej akcji chyba xd


2

Doniesienia o testowaniu spalonego Wengera w Kanadzie czytałem. Ale info, że mecze Bayern - real będą rozgrywane w formule 11 na 12 to przegapiłem

0

Ale odpalić Arsenal po oglądaniu gry naszych to jakby się czas zatrzymał takie tempo.

Na szczęście nikt tego nie ogląda xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?