MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fumador Przydałoby się jednak czytać ze zrozumieniem xd
1
Inaczej zwana Oksymoron Award xd
1
@betonito Holender podobnie jak partner romero jest zbyt elektryczny. Bastoni mimo tej ostatniej czerwonej to dużo większa solidność, zarówno w obronie jak i wyprowadzeniu piłki.
0
@Toretto Wysoka linia obrony i alvarez strzela na easy z wolnego - logiczna konsekwencja
1
@Andrzej_Majonez Myślę, że wyjazd do Newcastle bez niego (gdzie nas dominowali) w porównaniu do tego z nim (gdzie mieliśmy kontrolę) robi tu największą robotę.
2
Yamal najlepszy dzisiaj, a potem i tak debile będą pisać o braku liczb w dużych meczach
1
@Veysel to niezłe te promocje u ciebie
5
W sumie właśnie dwu bramkowej zaliczki przed rewanżem chciałem. Choć mogło by być w lepszą stronę
3
arbeloa podobno wziął już winę na siebie za sędziowanie w tym spotkaniu
2
Jak coś to ja mogę Rafie oddać moją nogę
0
Z Koke sędzia się wybroni, karny po ręce ewidentny. Kto twierdzi inaczej ma małego
4
@michal26 Rozpracowali nas, ale winna rażąca nieskuteczność???
2
Jestem oazą spokoju, pierdolonym kwiatem lotosu na tafli jeziora
0
Liczyć czasu też w Rumunii nie umieją xd
1
Spóźniony więcej lat niż u @Comentateiro ale żółta kartka po co to komu
12
hello darkness my old friend
4
Faul jest taktyczny jak fauluje Barcelona. Mój ulubiony przepis
6
Pozdro xd
8
To jest karny nie? W meczu Aston Villi tak było. Ja pierdole
1
Piłkę kopnąć umie, ale zespołowo to fatalnie Anglik wygląda
4
W sumie w dziesięciu to jeszcze nie tak źle. To taka symulacja co jakby Ferran był na boisku
0
Flick już poznał się na naszych zdolnościach w lm co do czerwonych i dlatego chyba Pedri out xd
0
@Majczel97 będzie tylko na wolne wchodził? xd
0
A niektórzy myślą, że odejście De Jonga czy Marka nas odczaruje
3
Fatalny ten skład.
Jeszcze go nie widziałem, ale fatalny
3
@michaleu Wchodzenie na aplikacje randkowe mając publiczny związek to ruch godny enzo fernandeza xd
2
@Kubajnos345 *Sporting
13
Dzisiejsza młodzież to ma wszystko na tacy podane
8
Niby sport kontaktowy, a sędzia obu wyrzucił. Woke nonsense
0
@RozowaPantera a to nawet nie zwróciłem uwagi