0

@fumador Przydałoby się jednak czytać ze zrozumieniem xd

1


Inaczej zwana Oksymoron Award xd

1

@betonito Holender podobnie jak partner romero jest zbyt elektryczny. Bastoni mimo tej ostatniej czerwonej to dużo większa solidność, zarówno w obronie jak i wyprowadzeniu piłki.

0

@Toretto Wysoka linia obrony i alvarez strzela na easy z wolnego - logiczna konsekwencja

1

@Andrzej_Majonez Myślę, że wyjazd do Newcastle bez niego (gdzie nas dominowali) w porównaniu do tego z nim (gdzie mieliśmy kontrolę) robi tu największą robotę.

2

Yamal najlepszy dzisiaj, a potem i tak debile będą pisać o braku liczb w dużych meczach

1

@Veysel to niezłe te promocje u ciebie

5

W sumie właśnie dwu bramkowej zaliczki przed rewanżem chciałem. Choć mogło by być w lepszą stronę

3

arbeloa podobno wziął już winę na siebie za sędziowanie w tym spotkaniu

2

Jak coś to ja mogę Rafie oddać moją nogę

0

Z Koke sędzia się wybroni, karny po ręce ewidentny. Kto twierdzi inaczej ma małego

4

@michal26 Rozpracowali nas, ale winna rażąca nieskuteczność???

2


Jestem oazą spokoju, pierdolonym kwiatem lotosu na tafli jeziora

0

Liczyć czasu też w Rumunii nie umieją xd

1

Spóźniony więcej lat niż u @Comentateiro ale żółta kartka po co to komu

12


hello darkness my old friend

4

Faul jest taktyczny jak fauluje Barcelona. Mój ulubiony przepis

6


Pozdro xd

8

To jest karny nie? W meczu Aston Villi tak było. Ja pierdole

1

Piłkę kopnąć umie, ale zespołowo to fatalnie Anglik wygląda

4

W sumie w dziesięciu to jeszcze nie tak źle. To taka symulacja co jakby Ferran był na boisku

0

Flick już poznał się na naszych zdolnościach w lm co do czerwonych i dlatego chyba Pedri out xd

0

@Majczel97 będzie tylko na wolne wchodził? xd

0

A niektórzy myślą, że odejście De Jonga czy Marka nas odczaruje

3

Fatalny ten skład.

Jeszcze go nie widziałem, ale fatalny

3

@michaleu Wchodzenie na aplikacje randkowe mając publiczny związek to ruch godny enzo fernandeza xd

2

@Kubajnos345 *Sporting

13

Dzisiejsza młodzież to ma wszystko na tacy podane


8


Niby sport kontaktowy, a sędzia obu wyrzucił. Woke nonsense

0

@RozowaPantera a to nawet nie zwróciłem uwagi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?