0

@Patinka353 Diagnoza jakości ich środkowej formacji xd

1

Połowę składu Bayernu to ładnie piłka parzy. Technika użytkowa gorsza od De Jonga bez nogi xd

0

@Gibbon_FCB Kylian Yymbapé

5

Który piłkarz Bayernu z czerwoną w pierwszym kwadransie i czemu Upamecano

0

Byle madryciok Karl sobie bramek nie pomylił jeśli wejdzie

1

@FcPortoFan1999 Jakby grali tylko u siebie to i wcześniej punktowali na puchary xd

1

@ShawnC Kwestia nastawienia. City widać było, że już na starcie kilo w gaciach było.

0

Szczerze to w tygodniu zdarza mi się obejrzeć nawet 10 spotkań (jak grają kolejkę w środku) i dopiero teraz się dowiedziałem, że można nie odgwizdać faulu za takie wejścia. Jak dla mnie skoro w większości innych sytuacji wskazane kryteria w ogóle nie są rozważane to tak powinno i być tutaj. Także jeśli zgodnie z przepisami i wytycznymi to nie jest czerwona to powinny one ulec zmianie dla mnie i tyle.

2

@Karol145 Przecież to są najpiękniejsze momenty tutaj. A wyobraź sobie jakby Portugalia wygrała mundial w finale z Argentyną (tak wiem że istnieje opcja 1/4)

2

@BulaKG Jakieś trzy godziny po zakończeniu przekręcenia Bayernu przez Oliwera

0

@Faro już z dziesiąty raz widzę dzisiaj ten wpis także jak na bait to bardzo słabe

0

@Janas11224 Ale dla Amerykanów lepszy trump. Nie wiadomo czemu ale lepszy xd

1


A Arteta może zazdrościć trofeów xd

0

@TR3YWAY ekspres do kawy ciśnieniowy

2

@AREK1234 Nic się nie stało. Najwyżej jak źle wybrałeś to @Transu96 naśle na ciebie motłoch z widłami

0

@FcPortoFan1999 Czyli w hotelu. Widzę powodzi się

0

@Szicek10 2:1 real dałem w typerze

0

@FcPortoFan1999 Pójście spać to faktycznie normalna rzecz Oski, po prostu nie wiedziałem że na takim etapie relacji jesteście

4


Takie uroki tej ligi @FcPortoFan1999

0

@RoberDzik nie no może poczeka z dwie minuty

5

Wszystko wina @July_6_BcN bo narzekała na ten wtorek

0

@Popitek12 uda o pośladki to nie jest klaskanie Popi

0

To kiedy następne oklaski dla trumpa w sejmie?

1

@Kapitan9 do pierwszej bramki białych

0

@Misiusessi masz większego?

0

@LAMC_10
don't threaten me with a good time

0


Inżynier nie wpuszczony, a prawica nagle w ryk xd

7


Szczęki 3

1

@LAMC_10 na tego złodzieja prywaciarza robić

0

@L3OM3SSI Wszystko zależy co rozumiesz jako koniec świata, natomiast nawet w szczycie możliwości nuklearnych zimnej wojny obecnie uważane za przeszacowane skrajne modele symulacyjne zakładały przetrwanie ludzkości mimo miliardów zgonów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?