MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Patinka353 Diagnoza jakości ich środkowej formacji xd
1
Połowę składu Bayernu to ładnie piłka parzy. Technika użytkowa gorsza od De Jonga bez nogi xd
0
@Gibbon_FCB Kylian Yymbapé
5
Który piłkarz Bayernu z czerwoną w pierwszym kwadransie i czemu Upamecano
0
Byle madryciok Karl sobie bramek nie pomylił jeśli wejdzie
1
@FcPortoFan1999 Jakby grali tylko u siebie to i wcześniej punktowali na puchary xd
1
@ShawnC Kwestia nastawienia. City widać było, że już na starcie kilo w gaciach było.
0
Szczerze to w tygodniu zdarza mi się obejrzeć nawet 10 spotkań (jak grają kolejkę w środku) i dopiero teraz się dowiedziałem, że można nie odgwizdać faulu za takie wejścia. Jak dla mnie skoro w większości innych sytuacji wskazane kryteria w ogóle nie są rozważane to tak powinno i być tutaj. Także jeśli zgodnie z przepisami i wytycznymi to nie jest czerwona to powinny one ulec zmianie dla mnie i tyle.
2
@Karol145 Przecież to są najpiękniejsze momenty tutaj. A wyobraź sobie jakby Portugalia wygrała mundial w finale z Argentyną (tak wiem że istnieje opcja 1/4)
2
@BulaKG Jakieś trzy godziny po zakończeniu przekręcenia Bayernu przez Oliwera
0
@Faro już z dziesiąty raz widzę dzisiaj ten wpis także jak na bait to bardzo słabe
0
@Janas11224 Ale dla Amerykanów lepszy trump. Nie wiadomo czemu ale lepszy xd
1
A Arteta może zazdrościć trofeów xd
0
@TR3YWAY ekspres do kawy ciśnieniowy
2
@AREK1234 Nic się nie stało. Najwyżej jak źle wybrałeś to @Transu96 naśle na ciebie motłoch z widłami
0
@FcPortoFan1999 Czyli w hotelu. Widzę powodzi się
0
@Szicek10 2:1 real dałem w typerze
0
@FcPortoFan1999 Pójście spać to faktycznie normalna rzecz Oski, po prostu nie wiedziałem że na takim etapie relacji jesteście
4
Takie uroki tej ligi @FcPortoFan1999
0
@RoberDzik nie no może poczeka z dwie minuty
5
Wszystko wina @July_6_BcN bo narzekała na ten wtorek
0
@Popitek12 uda o pośladki to nie jest klaskanie Popi
0
To kiedy następne oklaski dla trumpa w sejmie?
1
@Kapitan9 do pierwszej bramki białych
0
@Misiusessi masz większego?
0
@LAMC_10
don't threaten me with a good time
0
Inżynier nie wpuszczony, a prawica nagle w ryk xd
7
Szczęki 3
1
@LAMC_10 na tego złodzieja prywaciarza robić
0
@L3OM3SSI Wszystko zależy co rozumiesz jako koniec świata, natomiast nawet w szczycie możliwości nuklearnych zimnej wojny obecnie uważane za przeszacowane skrajne modele symulacyjne zakładały przetrwanie ludzkości mimo miliardów zgonów.