MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Sprzedając wszystko co mam to pewnie z parę lat
1
@lajcior Tak szczerze to u mnie w rodzinie nie za bardzo występują specjalne potrawy wielkanocne. Chyba że jajko i chrzan się liczą.
1
@Roobo Jakby to była dyskusja @clyde to już by nie była. Tobie daję jeszcze z pół godziny ;)
40
@norbi77 To trzeba usiąść na spokojnie. Na pewno amerykański polityk dominic tarczynsky umie wyjaśnić te szachy 7D
1
@GeneralXavi nie no żarty sobie robisz
0
Jak tam debata w kanale o słusznej nazwie? Wygrał chłopski rozum czy patointeligencja?
0
@TR3YWAY święta sręta
1
@Gieswu A co jak mistrzowie zaliczą totalny spadek? Nie ma co za bardzo mieszać z formatem mistrzostw
1
@Criss18Barca w Brazylii był zabawny, teraz to takie na siłę mocno
1
@turhiay tam przy golu Polaków chyba spalony był
16
To Marek powinien się starać pojechać na mundial
1
@NeroTFP1 Tu zmiana nastawienia potrzebna od zaraz. W WTA jest kogo oglądać, ale szkoda patrzeć na taki los Polki
3
@blakkudium nie chciałbym być w skórze evertonu
2
@Encore @Popitek12 opinia
4
@Frimpong on akurat obchodzi tę hiszpańską wersję
9
@Popitek12 Prawie załapałeś koncepcję prima aprilis. Jestem prawie dumny Popi
0
Nauka czytania duże wyzwanie
0
@RinooniR Delektuje się płaczem w polskich i niepolskich mediach
18
Gdzie są wszyscy obrońcy Raphinhi?
Chciałem wam pogratulować gustu i życzyć miłego dnia
2
@FcPortoFan1999 słodkość pierwszego zależy od stawki
1
@Gronek Dla mnie też. Lm w zeszłym sezonie to by mój stary wybronił
0
@pt9 stawiasz równowagę między tymi dwoma czynnościami? xd
14
Jazda z bezmózgami. Brawo Młody
0
On już wiedział
5
Mądrego to aż miło posłuchać
2
Jak pretensje ludzi o sędziego jeszcze rozumiem, tak płacz niektórych o format turnieju to już naprawdę tylko się człowiekowi śmiać chce. Mistrzostwa świata to grają drużyny z całego świata, niekoniecznie najlepsze i zawsze tak było. A niektórzy to by chcieli robić euro 2.0 @FcPortoFan1999
1
@MichalZZZ Portugalii. Generalnie to nic do nich nie mam, a Anglia to wiadomo
9
@clyde chyba zasłałaś łóżko jak by to leszek orlowski powiedział
1
@Comentateiro zamień bramkarzy i jest odwrotnie
1
@ACMaldini3 Nawet jeśli Iran by nie grał to raczej wezmą kogoś z ich federacji. Także raczej trzeba wojnę ze Szwecją wywołać