MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Coraz gorsze te baity
0
@TR3YWAY macie swojego betoniarka?
4
@Popitek12 tylko pamiętaj, żeby włączyć lokalizację na telefonie co by @Kessie miał łatwiej
0
@Xaviball nie no tylko dlatego, że istnieje opcja dogrywki to da się obronić tę decyzję
2
Ale zauważyliście taką dziwną zależność, że selekcjoner Polak winduje umiejętności przewidywania polskich "ekspertów" co do składu?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@TR3YWAY ten który strzeli więcej goli/karnych w serii
0
@barteq Podobno skupiają się na Tarczy Wspólnoty
0
Niech wygra lepszy albo real madryt
0
@Arden Pytanie ile syfu narobi, jak Materace nie będą chcieli dać mu odejść
8
Ciekawostka: zwycięzca dzisiejszej rywalizacji awansuje na mundial
1
@ToWinaSedziego Dokładnie. Polaków to lejemy i tylko nas proszą, że już wystarczy
1
@Aequlibre tylko jak leków na schizofrenię nie wezmę
1
@TR3YWAY Wiesz jakie kto sobie relacje buduje, w takich się później starzeje
0
Mi też mówią, że jestem chory i też oglądam wszystkie mecze Barcy. Ale to chyba nie o to chodzi xd
1
@TR3YWAY prawo jazdy to papier, jak nie jeżdżą to bezpieczniej żeby nagle nie wsiadały, albo chociaż niech w radiu ostrzeżenie podadzą
2
@Faro Messi niby taki dobry, ale jakby mu urwać obie nogi to już nie
2
@Jakchcesz to nie jest wysoko zawieszona poprzeczka
2
@agaFCB stać cię na bezrobociu?
2
@PatrychoO wina ruskich i popisu
3
@EzioAuditoreDF nie no przecież Emerson to dosłownie nic nie dał klubowi xd
2
@TaughtMule Ryzyko powrotu wuja to chyba najgorszy skutek zwolnienia Urbana
2
@turhiay u Kuleszy to Finlandia i karuzela trenerska znowu
1
@turhiay zostaje "tylko" Barca
4
@Frimpong zmienię, zmienię. Wprawdzie pewnie później niż ty konto, ale nadejdzie taki czas
3
@Frimpong opinia
0
@CLS63AMG jak na moje to liczba goli ale co ja tam wiem
1
@ViscaelBarca2007 A raczej patrzeć jak @wpwelement psuje całą zabawę
0
@Chimera według bukmacherów po 21 powinien być ogień
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Jakchcesz zawsze to lepiej niż 40