MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kanver_ Jeszcze był zwycięski remis xd
1
@Bzyczekk Scylla, Charybda, Zeus i Mistrz Śląska mma
1
@NeroTFP1 ciekawe co generał Patton na to
6
@kanver_ Bo nie ma kreatywnych graczy do pomocy. Ściągnij mu takiego Baene i Almade i gość robi 60 goli w lidze
5
@FcPortoFan1999 robimy to
1
@FcPortoFan1999 11-10 jak Man utd w Lidze Europy xd
1
@FcPortoFan1999 Haramball (fuzja Artety i Simeone) do 120 i na farcie po karnych
3
@Deathwing112 Ale co trawienie ma do tego
0
@maroon Żebyśmy tylko nie chcieli się cofnąć o godzinę w 60 minucie tego meczu xd
0
Szkoda, że nie na treningowym bernabeu. Ewcia hat trick z ławki tak to widzę
1
@MateS Od kiedy lato trwa dzień dłużej?
0
@Chimera w PKB na mieszkańca chyba z 40 tysięcy dolarów
2
@FcPortoFan1999 Ambasada mi mówiła, że to nie jest ważne trofeum.
3
@FcPortoFan1999 Właśnie o to chodzi, że specjaliści od tematu nie są w stanie takiej podać.
2
Ciekawostka: ostatni mecz o stawkę (nie liczymy ligi Narodów) w którym Polska odrobiła straty i wygrała miał miejsce z Albanią, a przed ostatni w 2007 roku
2
@FcPortoFan1999 że nie ma powszechnie znanej definicji wiedzy, która zawiera w sobie wszystkie jej elementy
3
@FcPortoFan1999 Ja znam tylko styczeń luteń marzeń kwiecień itd.
1
@NeroTFP1 Nazwiska nazwiska ale trochę nawiązując co dyskusji o Drogbie to taki Totti ma fatalne statystyki z tego co kojarzę
0
@barcowy1899 mogą to i wygrać bo to jednak tylko piłka reprezentacyjna. Ale też raczej się skłaniam do szybkiego rozczarowania z ich strony
4
@TR3YWAY Czyli faktycznie ludzie teraz w szmatach chodzą
0
@Popitek12 Boisz się o wzrost średniego IQ w składzie Popi?
0
@barcelonaLM Peter miał mocniejszą konkurencję
2
@Dankho94isback Poparcie dla niepodległości w samej Katalonii jest niższe według sondaży niż parę lat temu kiedy miało szczyt także szanse niewielkie
0
@Rupert_Haubica Dzięki
3
@Chimera No właśnie patrzymy gdzie Domen ma sufit
0
@Popitek12 u niego potrzeba zmiany o 360 stopni
1
@LAMC_10 niech FIS się dusi
3
@Laminedependencia Nie no to jest grajek jakich mało. Myślę że zaraz by się zaadoptował.
1
@Borneo za to w Stanach jednomyślność i najbardziej zjednoczone społeczeństwo świata
1
@AmigoBlancos kosmiczny mecz 1 to też nie jest dobry film, nostalgia robi tam robotę