3

Nie dla psa kiełbasa

8

Info o Raphie: jest zajebisty

9

@D10SLEO Podobno drugi skaut Bośnię z Walią dla tego młodziana Dzeko oglądał

6

@ViscaelBarca2007 Alvareza żeby czytać wpisy ambasady jak gość odwala Griezmanna 2.0

0

No i właśnie w takich sytuacjach przydałby się Fati. Tak to jedno siedzisko na ławce będzie zimne

3

@MesQueUnClub_87 Zupełnie nie męczy, natomiast świadomość że mógłbym robić coś pożytecznego zżera od środka. Dlatego dziękować że teraz nie pracuje na godziny

0

@BorzyKrzys
A co to za gówno

Że tak zacytuję xd

4

Czy Oskar "Oski" Pietuszewski powinien zagrać ze Szwecją w pierwszym składzie?

A) TAK
B) TAK ALE NA CZERWONO

@FcPortoFan1999

4

@Karol145 Plus obrona setki przez Grabarę w kluczowym momencie

1

@FcPortoFan1999 Potopić

2

@JimMorrisonFCB a stawką awans na finały

30

Ale by człowiek obejrzał sobie taką Barcelonę Hansiego Flicka

1

3

kurevsko nedobre novinky z Raphinhą

0

Edin Dzeko zawsze żywy

2

@matador Z Dalekiego Wschodu

0

I chuj. I pograne

4

Gabriel z rożnego, Rice z dystansu. Arteta byłby dumny

0

Gyokeresz się w klubie po prostu oszczędzał

3

Alex Grimaldo do Czterech Fabregasów by tak nie podał
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Klasycznie na ratunek 17-letni Yam...Pietuszewski

1

Spokojnie. Bestia z Porto jak zostanie spuszczona z łańcucha to nic im nie pomoże

1

Parę niedociągnięć jest

0

@FcPortoFan1999 Będzie dzisiaj "Oskar co ty robisz" od Darka?

2

@FcPortoFan1999 Trzeba rozbić gang

1

@Giwera u mnie musi być ciemny blat dla kontrastu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Rózgą można komuś zajebać, a Pietruszkę to do sałatki co najwyżej się daje. Wyłącz tv włącz myślenie @Popitek12

4

Czy ramblowska klątwa dobrej gry po narzekaniu na skład działa także na kadrę?

4

@Szczygiel06 Starość to jest bardziej proces niż moment w mojej opinii. I u każdego ten proces trochę inaczej wygląda. Natomiast na pewno są pewne kamienie milowe

2

@mordini123 się człowiek cofa w czasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?