MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie dla psa kiełbasa
8
Info o Raphie: jest zajebisty
9
@D10SLEO Podobno drugi skaut Bośnię z Walią dla tego młodziana Dzeko oglądał
6
@ViscaelBarca2007 Alvareza żeby czytać wpisy ambasady jak gość odwala Griezmanna 2.0
0
No i właśnie w takich sytuacjach przydałby się Fati. Tak to jedno siedzisko na ławce będzie zimne
3
@MesQueUnClub_87 Zupełnie nie męczy, natomiast świadomość że mógłbym robić coś pożytecznego zżera od środka. Dlatego dziękować że teraz nie pracuje na godziny
0
@BorzyKrzys
A co to za gówno
Że tak zacytuję xd
4
Czy Oskar "Oski" Pietuszewski powinien zagrać ze Szwecją w pierwszym składzie?
A) TAK
B) TAK ALE NA CZERWONO
@FcPortoFan1999
4
@Karol145 Plus obrona setki przez Grabarę w kluczowym momencie
1
@FcPortoFan1999 Potopić
2
@JimMorrisonFCB a stawką awans na finały
30
Ale by człowiek obejrzał sobie taką Barcelonę Hansiego Flicka
1
@Technik @Frimpong
3
kurevsko nedobre novinky z Raphinhą
0
Edin Dzeko zawsze żywy
2
@matador Z Dalekiego Wschodu
0
I chuj. I pograne
4
Gabriel z rożnego, Rice z dystansu. Arteta byłby dumny
0
Gyokeresz się w klubie po prostu oszczędzał
3
Alex Grimaldo do Czterech Fabregasów by tak nie podał
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Klasycznie na ratunek 17-letni Yam...Pietuszewski
1
Spokojnie. Bestia z Porto jak zostanie spuszczona z łańcucha to nic im nie pomoże
1
Parę niedociągnięć jest
0
@FcPortoFan1999 Będzie dzisiaj "Oskar co ty robisz" od Darka?
2
@FcPortoFan1999 Trzeba rozbić gang
1
@Giwera u mnie musi być ciemny blat dla kontrastu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Rózgą można komuś zajebać, a Pietruszkę to do sałatki co najwyżej się daje. Wyłącz tv włącz myślenie @Popitek12
4
Czy ramblowska klątwa dobrej gry po narzekaniu na skład działa także na kadrę?
4
@Szczygiel06 Starość to jest bardziej proces niż moment w mojej opinii. I u każdego ten proces trochę inaczej wygląda. Natomiast na pewno są pewne kamienie milowe
2
@mordini123 się człowiek cofa w czasie