0

@urbipl Do pierwszej osoby mocno pasuje w sumie xd

8

@gumaz Łysy ćpun. Nie wiem czy pseudonim ale tak matka na mnie mówi

11

Ale mają 15 lm xd


2

Niektórzy to mają pomysły xd


0

@MagFCB jakie strzępki informacji, jak były wyroki sądowe w tej sprawie xd

1

@PIWOSZ89 asencio na Polsacie?

0

@Sinirsey Gdzie tam Najman będzie walczył swoje 15 sekund?

1

@Faro no 19 flaszek to jednka sporo

1

@Arden Futbol, muzyka, książki , filmy, używki i trochę grania na PC

1

@PIWOSZ89 Nas albo Albanię. W każdym razie prawidłowych decyzji bym się nie spodziewał xd

1

@PIWOSZ89 Obecnie to chyba nie ma dobrych łysych sędziów

0

@DamianBarcaCule raczej kur*stwie

45

Może rudigerowi też jądro zamiast mózgu zbadali i wyszło jak wyszło xd

2

@FCB_dimiC a to @Popitek12 jest w tych widełkach to powinien wiedzieć

8

I dobrze bo u nich to praktycznie zawsze grał top

1

@Popitek12 Popi ale geny to chyba zamierzasz u nas zostawić? Polski nie stać na taką stratę

1

@Faro Sprawdzałeś?

0

@LeoMessiiBarcaPepa Tzn. ja jestem jakby w trakcie drugiej serii właśnie, bo faktycznie mocno pomogła pierwsza ale po dłuższym czasie w mniejszym stopniu ale jednak wróciła mi część. Natomiast odpowiada mi wygoda i brak efektów ubocznych (choć wiem że mogą takie wystąpić)

0

@Rastafarnianin A jak mają żony to rozwodzą się częściej od par hetero i tym bardziej od gejowskich

0

@gumaz Bez interwencji to na plecach, klacie, nogach i gdzie się da

4

Ale to są szkodniki siejące nienawiść, nie wiadomo który gorszy on czy sławek m. podający dalej

0

@LeoMessiiBarcaPepa Jeśli pytasz o lasery to od paru lat chodzę i bardzo sobie chwalę, szczególnie że u mnie to owłosienie jest gęste. A jak o dragi to od weekendu jeszcze nie

0

@LeoMessiiBarcaPepa Dzięki Bogu za lasery

0

@FCB24 Że twoja generalizacja w tym wypadku nie ma sensu, bo słowa takiej osoby mają dużo więcej wpływu na mężczyzn niż kobiety

1

@FCB24 Ale wiesz, że gwiazdy OF to głównie mają męską widownię? xd

1

@MagFCB No postarałeś się tak do drugiego zdania. "Zamiast walki o środki produkcji jest walka o język, normy i wpływ społeczny." Walka to walka i ch*j pora na CSa xd

1

@RinooniR Nie no jak przegramy z Albanią u siebie to na mundial nie było po co jechać, a i pośmiać się będzie można xd

2

@mekston Ale to nie do Oskiego tak. Do niego nie

2

@Eklerek Po prostu mam pszczelarzy w rodzinie w tym starego fanatyka ;)

2

@Eklerek To i tak lepszy z końców. Te trutnie, które dożywają zimy zostają wyrzucone na śmierć z ula co by zapasów nie marnować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?