MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lanosss Na razie to ja oglądam nemezis Igi Świątek w starciu z polską Włoszką
0
@FcPortoFan1999 a umiesz trochę francuskiego Oski?
3
@robsons23 u @Kessie w piwnicy na kablu @Kozinho.
2
Myślicie, że kiedyś ktoś powie piłkarzom Lyonu, że mecz można kończyć w 11? xd
0
@Encore ja wiem za greckie tragedie na scenie zazwyczaj jednak trzeba płacić
0
Takimi meczami wygrywa się ligę etc. etc.
1
Ja myślę, że obie drużyny się dogadały i podmienili piłkarzy na ludzi z ulicy co wyglądają tak samo xd
1
@BojanKriKicz 40% to jakbyś wodę pił
0
@MariusGajusMaximus ilość? To można oddać pół strzału?
0
A stałe fragmenty to się można poczuć jak za Unzue
2
I za dużo też niechlujności w tej pierwszej połowie, ale drugie mamy zazwyczaj lepsze więc liczę, że i tym razem
0
Cubarsi przeczytał, że gra z Malidinim i naprawdę w to uwierzył xd
0
@RozowaPantera Na kaca tylko dwie metody. Nie pić, albo nie przestawać pić
1
@July_6_BcN Na start powinna być dobra, a potem to wiadomo niedziela wieczur humor popsuty. Chyba że Simeone się coś postara
0
@ShawnC Nie sądzę, żeby Flick ruszał nasz duet środkowych skoro tak ładnie chodzi
0
@kanver_ Katalońskie media od trzech lat
2
@KRISU77 Raczej o spadek i tak z Widzewem będzie walka bo Arka to gra tylko u siebie @FcPortoFan1999
0
@Rifek Pozostaje tylko wskoczyć siostrze do łóżka z wytłumaczeniem, że zapomniałeś o waszym związku
0
@matirix20 Co do piłkarzy spoko, ale jako osoba prawie uzależniona od FMa bolą mnie te kwoty stałe
1
Araujo chyba pod sprzedaż budowany, że gra zamiast Esparta
1
@Rastafarnianin Do 10 - tego roku życia byłeś niemową?
1
@Karolina109 no w Barcelonie mamy wypożyczalnie do Girony, ale piłkarzy
5
@matirix20 A siłownia dla wielu jest ucieczką także się zgadza
0
@Foton Niesamowite, że jak się zawiera umowy międzynarodowe to powstaje oczekiwanie ich spełniania xd
1
@misterio Jestem na nie, a w Japonii zrobili tak chyba na ten jeden przejściowy sezon.
0
@FioletoweOczy @Borneo się smuci
6
@Popitek12 za ile do ust Popi?
1
@Crashynski Odpal sobie ekstraklasę tam też rożne będą
6
@Chimera i tych gejów za dużo, normalna rodzina to prawicowy poseł żona i kochanka
0
@gumaz 6 godzin to zazwyczaj maks, ale generalnie znacznie mniej bo mi trochę szkoda czasu. Co do odczuć to dopóki nie mam halucynacji to uznaję że jest git