2

@Lanosss Na razie to ja oglądam nemezis Igi Świątek w starciu z polską Włoszką

0

@FcPortoFan1999 a umiesz trochę francuskiego Oski?

3

@robsons23 u @Kessie w piwnicy na kablu @Kozinho.

2

Myślicie, że kiedyś ktoś powie piłkarzom Lyonu, że mecz można kończyć w 11? xd

0

@Encore ja wiem za greckie tragedie na scenie zazwyczaj jednak trzeba płacić

0

Takimi meczami wygrywa się ligę etc. etc.

1

Ja myślę, że obie drużyny się dogadały i podmienili piłkarzy na ludzi z ulicy co wyglądają tak samo xd

1

@BojanKriKicz 40% to jakbyś wodę pił

0

@MariusGajusMaximus ilość? To można oddać pół strzału?

0

A stałe fragmenty to się można poczuć jak za Unzue

2

I za dużo też niechlujności w tej pierwszej połowie, ale drugie mamy zazwyczaj lepsze więc liczę, że i tym razem

0

Cubarsi przeczytał, że gra z Malidinim i naprawdę w to uwierzył xd

0

@RozowaPantera Na kaca tylko dwie metody. Nie pić, albo nie przestawać pić

1

@July_6_BcN Na start powinna być dobra, a potem to wiadomo niedziela wieczur humor popsuty. Chyba że Simeone się coś postara

0

@ShawnC Nie sądzę, żeby Flick ruszał nasz duet środkowych skoro tak ładnie chodzi

0

@kanver_ Katalońskie media od trzech lat

2

@KRISU77 Raczej o spadek i tak z Widzewem będzie walka bo Arka to gra tylko u siebie @FcPortoFan1999

0

@Rifek Pozostaje tylko wskoczyć siostrze do łóżka z wytłumaczeniem, że zapomniałeś o waszym związku

0

@matirix20 Co do piłkarzy spoko, ale jako osoba prawie uzależniona od FMa bolą mnie te kwoty stałe

1

Araujo chyba pod sprzedaż budowany, że gra zamiast Esparta

1

@Rastafarnianin Do 10 - tego roku życia byłeś niemową?

1

@Karolina109 no w Barcelonie mamy wypożyczalnie do Girony, ale piłkarzy

5

@matirix20 A siłownia dla wielu jest ucieczką także się zgadza

0

@Foton Niesamowite, że jak się zawiera umowy międzynarodowe to powstaje oczekiwanie ich spełniania xd

1

@misterio Jestem na nie, a w Japonii zrobili tak chyba na ten jeden przejściowy sezon.

0

@FioletoweOczy @Borneo się smuci

6

@Popitek12 za ile do ust Popi?

1

@Crashynski Odpal sobie ekstraklasę tam też rożne będą

6

@Chimera i tych gejów za dużo, normalna rodzina to prawicowy poseł żona i kochanka

0

@gumaz 6 godzin to zazwyczaj maks, ale generalnie znacznie mniej bo mi trochę szkoda czasu. Co do odczuć to dopóki nie mam halucynacji to uznaję że jest git

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?