MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jeszcze jakby takie Totki dostać
0
POTĘŻNA premier league odjechała reszcie jak legia za hajs z lm xd
1
Siódma bramka podcięła im skrzydła
4
@blakkudium a mówiłem mu zostaw te dragi chłopaku
0
Tętno 160, ale o to chodzi w tej zabawie
0
@Xonar Co największe imperium lądowe ma do kibicowania
0
Inne rzeczy też różnie, ale najbardziej razi mnie przewidywalność naszych zagrań. Większość zagrań mega schematycznie i łatwo czytana przez rywali.
0
@malypuzon Ona lubi Cristiano także może i dobrze
4
@kejdzi Araujo ma tutaj konto?
2
@Faro chyba, że za własne zdanie o eventach z lat 40 ubiegłego wieku
2
@Frimpong ludzie myślą, że element czyta odwołania
1
@Faro Cóż niektórzy nadal są wśród nas i będą oglądać mecz swojej drużyny z Gakpo w składzie xd
1
@Faro czujesz oddech @Roobo na plecach i boisz się o swoją pozycję na stronie?
2
@Andrzej_Majonez A co zepsuje się jak nie otworzysz?
1
@Kgorecki2500 w stylu catenaccio?
0
https://en.wikipedia.org/wiki/2013%E2%80%9314_Juventus_FC_season
Ale to był fatalny sezon Juve. Aż dziw, że trenera nie zwolnili
0
@Katalończyk 99 Jutro mogę "nie iść", ale potem będę miał więcej na głowie w kolejnych dniach
0
@barteq Karnawał obiadowo-kolacyjny dla prezesa
2
@barcanawieki Może ty powinieneś zagrać na napadzie u nas z taką celnością
20
@July_6_BcN chyba tym co @Borneo
11
@RozowaPantera Jak człowiek widział Romę, Liverpool czy Bayern to nic go już nie ruszy
0
@La Pulgaa u mnie to bardziej wczorajszy kebab na ostrym
0
@gaucho104 uwielbiam zniuansowane opinie z samego rana
0
@robsesh W sytuacji jeden na jednego w zasadzie tylko bramkarz może faulować rękami na żółtą w polu karnym
3
Allahu Akbar
Oby dał wygraną nam, a nie tym z nowego zamku
1
@Kgorecki2500 wszystkie cieśniny chcesz zablokować
0
@Kozinho. Unai Simon w bramce, parę innych dziwnych decyzji i kończą dużo wcześniej. Poza tym na pewno któraś topowa zawiedzie
6
Może z rozpędu anulują Polska - Senegal bo nasi nie widzieli Nianga
1
@Kozinho. Ale on siebie widzi z tego co mówił, więc pewnie tak będzie
3
Muszę przyznać, że nawet ja nie wiedziałem o pracy elżbiety witek w CAFie