0

A jeszcze jakby takie Totki dostać

0

POTĘŻNA premier league odjechała reszcie jak legia za hajs z lm xd

1

Siódma bramka podcięła im skrzydła

4

@blakkudium a mówiłem mu zostaw te dragi chłopaku

0

Tętno 160, ale o to chodzi w tej zabawie

0

@Xonar Co największe imperium lądowe ma do kibicowania

0

Inne rzeczy też różnie, ale najbardziej razi mnie przewidywalność naszych zagrań. Większość zagrań mega schematycznie i łatwo czytana przez rywali.

0

@malypuzon Ona lubi Cristiano także może i dobrze

4

@kejdzi Araujo ma tutaj konto?

2

@Faro chyba, że za własne zdanie o eventach z lat 40 ubiegłego wieku

2

@Frimpong ludzie myślą, że element czyta odwołania

1

@Faro Cóż niektórzy nadal są wśród nas i będą oglądać mecz swojej drużyny z Gakpo w składzie xd

1

@Faro czujesz oddech @Roobo na plecach i boisz się o swoją pozycję na stronie?

2

@Andrzej_Majonez A co zepsuje się jak nie otworzysz?

1

@Kgorecki2500 w stylu catenaccio?

0

https://en.wikipedia.org/wiki/2013%E2%80%9314_Juventus_FC_season
Ale to był fatalny sezon Juve. Aż dziw, że trenera nie zwolnili

0

@Katalończyk 99 Jutro mogę "nie iść", ale potem będę miał więcej na głowie w kolejnych dniach

0

@barteq Karnawał obiadowo-kolacyjny dla prezesa

2

@barcanawieki Może ty powinieneś zagrać na napadzie u nas z taką celnością

20

@July_6_BcN chyba tym co @Borneo

11

@RozowaPantera Jak człowiek widział Romę, Liverpool czy Bayern to nic go już nie ruszy

0

@La Pulgaa u mnie to bardziej wczorajszy kebab na ostrym

0

@gaucho104 uwielbiam zniuansowane opinie z samego rana

0

@robsesh W sytuacji jeden na jednego w zasadzie tylko bramkarz może faulować rękami na żółtą w polu karnym

3

Allahu Akbar
Oby dał wygraną nam, a nie tym z nowego zamku

1

@Kgorecki2500 wszystkie cieśniny chcesz zablokować

0

@Kozinho. Unai Simon w bramce, parę innych dziwnych decyzji i kończą dużo wcześniej. Poza tym na pewno któraś topowa zawiedzie

6

Może z rozpędu anulują Polska - Senegal bo nasi nie widzieli Nianga

1

@Kozinho. Ale on siebie widzi z tego co mówił, więc pewnie tak będzie

3

Muszę przyznać, że nawet ja nie wiedziałem o pracy elżbiety witek w CAFie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?