1

@Kgorecki2500 w stylu catenaccio?

0

https://en.wikipedia.org/wiki/2013%E2%80%9314_Juventus_FC_season
Ale to był fatalny sezon Juve. Aż dziw, że trenera nie zwolnili

0

@Katalończyk 99 Jutro mogę "nie iść", ale potem będę miał więcej na głowie w kolejnych dniach

0

@barteq Karnawał obiadowo-kolacyjny dla prezesa

2

@barcanawieki Może ty powinieneś zagrać na napadzie u nas z taką celnością

20

@July_6_BcN chyba tym co @Borneo

11

@RozowaPantera Jak człowiek widział Romę, Liverpool czy Bayern to nic go już nie ruszy

0

@La Pulgaa u mnie to bardziej wczorajszy kebab na ostrym

0

@gaucho104 uwielbiam zniuansowane opinie z samego rana

0

@robsesh W sytuacji jeden na jednego w zasadzie tylko bramkarz może faulować rękami na żółtą w polu karnym

3

Allahu Akbar
Oby dał wygraną nam, a nie tym z nowego zamku

1

@Kgorecki2500 wszystkie cieśniny chcesz zablokować

0

@Kozinho. Unai Simon w bramce, parę innych dziwnych decyzji i kończą dużo wcześniej. Poza tym na pewno któraś topowa zawiedzie

6

Może z rozpędu anulują Polska - Senegal bo nasi nie widzieli Nianga

1

@Kozinho. Ale on siebie widzi z tego co mówił, więc pewnie tak będzie

3

Muszę przyznać, że nawet ja nie wiedziałem o pracy elżbiety witek w CAFie

2

@NeroTFP1 Nie no rozgrywki pucharowe to jednak jest duży udział czynników losowych. 10 tytułów ligowych prędzej

6

Teraz jak tu zmusić Albanię i Szwecję do zejścia z boiska na kwadrans

5

@JanuszKorwinMikke Ja natomiast wiem kto rzuca tutaj najgorsze baity
( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

Na poprawę humoru zaleca się kolegom Caicedo i Haalandowi wizytę w ciepłej Barcelonie, najlepiej na długi czas

0

@Marcelinho99 Jaki Neuer kolego. Przecież wyjdzie pewnie tyle urazów, że sprzątaczka będzie musiała stanąć między słupki xd

2

@Hosh co jest aż o 100 więcej niż benzema ma goli w lm. Jak ktoś nie wierzy niech wpisze w google "benzema 15"

0

Mówiłem, że przegrają dzisiaj. @TR3YWAY chyba miałeś podobne odczucia

5

@turhiay @NeroTFP1 kolega do wyjaśnienia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rozbijacz rodzin już nie pogra. Może się im zaklęcia kończą xd

6

A było mówione pilnuj Bodo bo wykipi xd

5

Bodo chyba poczuło się za pewnie, jak na drugiej randce gdy pierwsza poszła świetnie

0

@clyde A jakieś dobre gry też wzieli?

7

Jak Yamal strzela to też nie patrzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?