MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 w stylu catenaccio?
0
https://en.wikipedia.org/wiki/2013%E2%80%9314_Juventus_FC_season
Ale to był fatalny sezon Juve. Aż dziw, że trenera nie zwolnili
0
@Katalończyk 99 Jutro mogę "nie iść", ale potem będę miał więcej na głowie w kolejnych dniach
0
@barteq Karnawał obiadowo-kolacyjny dla prezesa
2
@barcanawieki Może ty powinieneś zagrać na napadzie u nas z taką celnością
20
@July_6_BcN chyba tym co @Borneo
11
@RozowaPantera Jak człowiek widział Romę, Liverpool czy Bayern to nic go już nie ruszy
0
@La Pulgaa u mnie to bardziej wczorajszy kebab na ostrym
0
@gaucho104 uwielbiam zniuansowane opinie z samego rana
0
@robsesh W sytuacji jeden na jednego w zasadzie tylko bramkarz może faulować rękami na żółtą w polu karnym
3
Allahu Akbar
Oby dał wygraną nam, a nie tym z nowego zamku
1
@Kgorecki2500 wszystkie cieśniny chcesz zablokować
0
@Kozinho. Unai Simon w bramce, parę innych dziwnych decyzji i kończą dużo wcześniej. Poza tym na pewno któraś topowa zawiedzie
6
Może z rozpędu anulują Polska - Senegal bo nasi nie widzieli Nianga
1
@Kozinho. Ale on siebie widzi z tego co mówił, więc pewnie tak będzie
3
Muszę przyznać, że nawet ja nie wiedziałem o pracy elżbiety witek w CAFie
2
@NeroTFP1 Nie no rozgrywki pucharowe to jednak jest duży udział czynników losowych. 10 tytułów ligowych prędzej
6
Teraz jak tu zmusić Albanię i Szwecję do zejścia z boiska na kwadrans
5
@JanuszKorwinMikke Ja natomiast wiem kto rzuca tutaj najgorsze baity
( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
Na poprawę humoru zaleca się kolegom Caicedo i Haalandowi wizytę w ciepłej Barcelonie, najlepiej na długi czas
0
@Marcelinho99 Jaki Neuer kolego. Przecież wyjdzie pewnie tyle urazów, że sprzątaczka będzie musiała stanąć między słupki xd
2
@Hosh co jest aż o 100 więcej niż benzema ma goli w lm. Jak ktoś nie wierzy niech wpisze w google "benzema 15"
0
Mówiłem, że przegrają dzisiaj. @TR3YWAY chyba miałeś podobne odczucia
5
@turhiay @NeroTFP1 kolega do wyjaśnienia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rozbijacz rodzin już nie pogra. Może się im zaklęcia kończą xd
6
A było mówione pilnuj Bodo bo wykipi xd
5
Bodo chyba poczuło się za pewnie, jak na drugiej randce gdy pierwsza poszła świetnie
0
@clyde A jakieś dobre gry też wzieli?
7
Jak Yamal strzela to też nie patrzę