MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Vegeta88 Klubów nocnych, emigracji do Anglii i braci @Kessie
1
@Piotrek1993 Polto i köln?
2
@CLS63AMG Nie ma żadnego przepisu o 50% i słusznie bo byłby idiotyczny
1
Myślałem, że 100% za Lapciem, ale jak mu te wypowiedzi o Messim wyciągnęli to wziąłem bardziej na wstrzymanie
3
@DTMisTheBest @Bolton lepiej nie odpowiadaj
0
@Czajka90 Zwolennik dyktatora to wiadomo że przeciwko wyborom
0
@BillyButcher Wojsko przepala wystarczająco dużo pieniędzy może chociaż na plakietkach oszczędźmy xd
0
@Czajka90 *Polto
2
@FCB_dimiC Ja bym do nas do klubu ściągnął takiego Osimhena, ale ślizganie może innym zostawię
4
Born too early to fight in the Middle East, born too late to fight in the Middle East, born just in time to fight in the Middle East.
9
@Pawlak1992 zazwyczaj mają brzydkie dupy
0
@FCB24 pamiętając jazdy podczas odejścia z Milanu to możesz mieć rację. Acz sam mental mocny ma patrząc jak dobry jest w karnych
1
@AlexDark00 jak tak chcesz się bawić to gdzie ja napisałem że mnie obrażasz? Mój komentarz jest błędny tylko jeśli nie uznajesz określenia białego rycerza w tym kontekście jako negatywne xd
0
@Eklerek Gigi chyba myślał że jest poza polem, innej opcji nie widzę
3
@AlexDark00 no tak obrażanie drugiej osoby mój ulubiony argument w dyskusji xd
11
Kiedy hejt na Lewego jest najmądrzejszym co piszesz na stronie xd
0
@wojopancer Są i to nie tylko Polki.
3
@Rifek moja nieistniejąca partnerka może robić co chce z moim autem xd
3
@fcbarcafan19 https://www.independent.co.uk/news/world/americas/bush-god-told-me-to-invade-iraq-6262644.html
5
@fcbarcafan19 za Busha było to samo także akurat ten fanatyzm się nie zmienia
0
@Rastafarnianin To chyba akurat powinno pomagać zapaści demograficznej
2
@Popitek12 Ale ja o meczu a nie o pozycjach jakie używasz z Bułgarami na siłowni
14
No niektórzy tutaj prosili o 4:0 i prawie było gdyby nie Dollaruma. Ale to chyba nie w tę stronę xd
3
@VegetaPolska próbowałeś kucharek kiedyś zasięg tindera sobie zmniejszyć?
11
Odkąd zobaczyłem składy to byłem ciekaw co to za plan Pepa.
Wychodzi na to, że "k*rwa sprytny" xd
2
@VegetaPolska nie odpisuje?
0
Trzy mecze i każdy wygrany trzema golami
5
Ale pamiętajmy że City ma dopiero 115 budżet w Europie. Jeśli nie wierzycie wpiszcie w google "Man City 115"
0
Ale zobaczy liga angielska. Jeszcze nam wszystkim odjedzie
0
Kvaradona dalej swoje