10

@Vegeta88 Klubów nocnych, emigracji do Anglii i braci @Kessie

1

@Piotrek1993 Polto i köln?

2

@CLS63AMG Nie ma żadnego przepisu o 50% i słusznie bo byłby idiotyczny

1

Myślałem, że 100% za Lapciem, ale jak mu te wypowiedzi o Messim wyciągnęli to wziąłem bardziej na wstrzymanie

3

@DTMisTheBest @Bolton lepiej nie odpowiadaj

0

@Czajka90 Zwolennik dyktatora to wiadomo że przeciwko wyborom

0

@BillyButcher Wojsko przepala wystarczająco dużo pieniędzy może chociaż na plakietkach oszczędźmy xd

0

@Czajka90 *Polto

2

@FCB_dimiC Ja bym do nas do klubu ściągnął takiego Osimhena, ale ślizganie może innym zostawię

4

Born too early to fight in the Middle East, born too late to fight in the Middle East, born just in time to fight in the Middle East.


9

@Pawlak1992 zazwyczaj mają brzydkie dupy

0

@FCB24 pamiętając jazdy podczas odejścia z Milanu to możesz mieć rację. Acz sam mental mocny ma patrząc jak dobry jest w karnych

1

@AlexDark00 jak tak chcesz się bawić to gdzie ja napisałem że mnie obrażasz? Mój komentarz jest błędny tylko jeśli nie uznajesz określenia białego rycerza w tym kontekście jako negatywne xd

0

@Eklerek Gigi chyba myślał że jest poza polem, innej opcji nie widzę

3

@AlexDark00 no tak obrażanie drugiej osoby mój ulubiony argument w dyskusji xd

11

Kiedy hejt na Lewego jest najmądrzejszym co piszesz na stronie xd

0

@wojopancer Są i to nie tylko Polki.

3

@Rifek moja nieistniejąca partnerka może robić co chce z moim autem xd

5

@fcbarcafan19 za Busha było to samo także akurat ten fanatyzm się nie zmienia

0

@Rastafarnianin To chyba akurat powinno pomagać zapaści demograficznej

2

@Popitek12 Ale ja o meczu a nie o pozycjach jakie używasz z Bułgarami na siłowni

14

No niektórzy tutaj prosili o 4:0 i prawie było gdyby nie Dollaruma. Ale to chyba nie w tę stronę xd

3

@VegetaPolska próbowałeś kucharek kiedyś zasięg tindera sobie zmniejszyć?

11

Odkąd zobaczyłem składy to byłem ciekaw co to za plan Pepa.

Wychodzi na to, że "k*rwa sprytny" xd

2

@VegetaPolska nie odpisuje?

0

Trzy mecze i każdy wygrany trzema golami

5

Ale pamiętajmy że City ma dopiero 115 budżet w Europie. Jeśli nie wierzycie wpiszcie w google "Man City 115"

0

Ale zobaczy liga angielska. Jeszcze nam wszystkim odjedzie

0

Kvaradona dalej swoje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?