MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mr Barca moja siódma powieść zakończona teraz podziwiam
3
Słowo tebasa jak i lapcia warte mniej od marek republikii weimarskiej. Natomiast ostatecznie dobrze dla nas raczej, że Leo odszedł
0
@esem91 Jedynka mnie odstraszyła gameplayem, dwójka faktycznie świetna, ale serce z kamienia pewnie jest tym elementem dla mnie który wznosi trójkę poziom wyżej
1
@FcPortoFan1999 Pora na Cs, Lola i resztę esportu
2
@Zoker Z fabularnych oczywiście. Zobaczymy co czwórka pokaże
0
@Roobo Panie Boże nie daj nam nigdy takiego składu sędziowskiego Ament
3
@Luciano99 Patrząc na przewagę masy to zwycięzca może być tylko jeden
0
@bartekvisca Depresja okresowa została zastąpiona przez tę klasyczną
0
@KRISU77 jeden kupon wszedł i jaki prorok się zrobił
2
@Kessie lepiej niż jak rząd polski do Bukaresztu xd
0
@beter2 za 10 mln dziennie chyba xd
6
Jako przykrywka dla Nico chyba xd
0
@Eklerek grzejecie te kulki jak kandydaci temat Messiego
1
@beter2 Niesamowite, że dwa miesiące z rzędu nic się nie wydarzy
1
Goool. Czyżby legia jeszcze w strefie? @FcPortoFan1999
1
@macio_944 5/6 bardziej dla mnie
7
@LAMC_10 wpisał w google "gdzie można pisać tysiące wpisów dziennie"
0
@VamoSBarca88 z ananasem czy kolejny bez gustu?
0
@barcelonaLM a ja myślałem, że to portal muska. Cały czas człowiek czegoś się uczy jak to komentator powiedział podczas remontady z PSG
1
Jak tam kolega od obie strzelą w 1 lidze?
0
Komentarz usunięty
3
@Dankho94isback Ale pamiętaj, że większość kobiet woli mężczyzn, a to mocno gejowe
1
@MesQueUnClub_87 Nawet lepiej bo ci sprzętu nie zabierze
1
@FcPortoFan1999 *Mistrz Świata @mekston
12
@AmigoBlancos Luis "Gruby" Suarez. Jednoosobowa armia w Liverpoolu, niesamowity również po przejściu do nas.
3
@TR3YWAY tren i teściu po ile?
0
@Vegeta88 Patrząc, że słabo mu to szło to chyba słabe te zapędy. Ale faktycznie lepiej nie mówić za dużo co to by się urlopem nie skończyło
2
@AmigoBlancos w końcu musi być ten pierwszy raz jak mawia wierny fan białych @VegetaPolska
2
@Vegeta88 on to bardziej się wcielał w rolę
0
@allien18 Jak mój ulubiony Mareczek odejdzie to zmienię