0

W relacjach miłosnych w jakich aspektach musi u was występować spójność z partnerem? Czy jesteście w stanie być w związku gdzie praktycznie w każdym temacie macie odmienne zdania?

Opinia eksperta też się przyda @VegetaPolska

0

@clyde No niektórych już z nami nie ma @AFA @Kapitan hawk [*]

1

@Kgorecki2500 Jak klimatu świat to tak od nastoletniego wieku nie czuję, ale akurat na spotkanie z rodziną się cieszę

1

@Kubajnos04568 Generalnie Japonii

11

Niestety, ale ja bym brał Maldiniego jako głównego podejrzanego na kreta. Z takimi uszami to chłopak wszystko słyszy xd

10

@Eklerek Na razie jest przecież etap debat o wódce i polityce na wigili

2

Przypomnienie nr 2137 - real madryt nie rozmawia o sędziach xd

1

@AmigoBlancos sprzedam opla

3

@JimMorrisonFCB Wystarczy, że prześpi się z żoną Hansa

0

@sebasarna Nie do końca rozumiem twoje pytanie, ale biorąc pod uwagę samą liczbę ludzi i przypadłości to praktycznie każdy przykład człowieka da się znaleźć.

0

@Kitek1640 albo dudka też w pucharze

1

A ta maska Erica to na rywali jak płachta na byka działa. Co chwilę w twarz dostaje

6

Torrents mi się podobał no i Marek widać, że nie zardzewiał. Tak to mecz do zapomnienia

1

@July_6_BcN przekazane dalej @Pedri

0

@Faro no w 2004 to było granie naszych w pucharze

2

@Sulimo ale czego ty oczekujesz od Casado na PO?

6

Skauci Wisły Kraków już pewnie czwarty notes zapełniają

6

0 goli 0 asyst. Fatalny ten Ter Stegen

0

Kapitanie prowadź po wygraną.

Für Deutschland

0

Prosty powód. Niemiecki wódz posyła do boju niemieckiego generała.

0

Ciekawe czy złapią Szczenę na wywiad po meczu

2

@Popitek12 ale Fermin gra przecież

0

@Fog_W_1899 lepszego scenarzystę xd

0

@directedbyfcb a to nie będzie Fermin na skrzydle i Młody na dyszce?

2

@Bolton a ty nas gdybyśmy mieli trochę dłuższe nosy?

3

A Flick z ławą dla Yamala to chyba na finał lm czeka xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Najwyżej jak dziś Marek nawali to trzeba sięgnąć po ostateczną instancję - nasłanie 4 i pół gościa z lasu

4

A co jeśli Ter Stegen to nasza nowa "9" jako zastępca Lewego w przyszłym sezonie a na bramce zagra uniwersalny Eric?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Gibbon_FCB Klasycznie. Ale zero odpowiedzialności i jutro znów się coś wymyśli xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?