MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W relacjach miłosnych w jakich aspektach musi u was występować spójność z partnerem? Czy jesteście w stanie być w związku gdzie praktycznie w każdym temacie macie odmienne zdania?
Opinia eksperta też się przyda @VegetaPolska
0
@clyde No niektórych już z nami nie ma @AFA @Kapitan hawk [*]
1
@Kgorecki2500 Jak klimatu świat to tak od nastoletniego wieku nie czuję, ale akurat na spotkanie z rodziną się cieszę
1
@Kubajnos04568 Generalnie Japonii
11
Niestety, ale ja bym brał Maldiniego jako głównego podejrzanego na kreta. Z takimi uszami to chłopak wszystko słyszy xd
10
@Eklerek Na razie jest przecież etap debat o wódce i polityce na wigili
2
Przypomnienie nr 2137 - real madryt nie rozmawia o sędziach xd
1
@AmigoBlancos sprzedam opla
3
@JimMorrisonFCB Wystarczy, że prześpi się z żoną Hansa
0
@sebasarna Nie do końca rozumiem twoje pytanie, ale biorąc pod uwagę samą liczbę ludzi i przypadłości to praktycznie każdy przykład człowieka da się znaleźć.
0
@Kitek1640 albo dudka też w pucharze
1
A ta maska Erica to na rywali jak płachta na byka działa. Co chwilę w twarz dostaje
6
Torrents mi się podobał no i Marek widać, że nie zardzewiał. Tak to mecz do zapomnienia
1
@July_6_BcN przekazane dalej @Pedri
0
@Faro no w 2004 to było granie naszych w pucharze
2
@Sulimo ale czego ty oczekujesz od Casado na PO?
6
Skauci Wisły Kraków już pewnie czwarty notes zapełniają
6
0 goli 0 asyst. Fatalny ten Ter Stegen
0
Kapitanie prowadź po wygraną.
Für Deutschland
0
Prosty powód. Niemiecki wódz posyła do boju niemieckiego generała.
0
Ciekawe czy złapią Szczenę na wywiad po meczu
2
@Popitek12 ale Fermin gra przecież
0
@Fog_W_1899 lepszego scenarzystę xd
0
@directedbyfcb a to nie będzie Fermin na skrzydle i Młody na dyszce?
2
@Bolton a ty nas gdybyśmy mieli trochę dłuższe nosy?
3
A Flick z ławą dla Yamala to chyba na finał lm czeka xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Najwyżej jak dziś Marek nawali to trzeba sięgnąć po ostateczną instancję - nasłanie 4 i pół gościa z lasu
4
A co jeśli Ter Stegen to nasza nowa "9" jako zastępca Lewego w przyszłym sezonie a na bramce zagra uniwersalny Eric?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Gibbon_FCB Klasycznie. Ale zero odpowiedzialności i jutro znów się coś wymyśli xd