0

@Chudini123 Jest news na stronie, że nie trenował z powodów zdrowotnych

8

Niezależnie czy chcemy go sprzedać czy Flick widzi dla Kapitana jeszcze jakaś rolę w klubie to potrzebuje on występów.

0

@NeroTFP1 Tylko, że to opcja która być może zadowala Marka, a na pewno nie klub

0

@Faro Nazwisko "'Hajto" chyba normalnie podlega deklinacji.

1

@Faro To tylko najjaśniejszy przykład. Użalanie to większość twoich komentarzy

1

@Faro Nie chcę obrazić tylko ukazać hipokryzję gościa co się użala, że nikt mu w komunikacji miejsca nie ustąpił mimo, iż sam się słowem nie odezwał xd

5

Komentarz usunięty

0

@WiernyKatalonii Przeciwnie do wielu ja też bym nie dawał Święcickiego jakoś super wysoko, ale bije on na głowę większość orłów z c+

3

Ja bym gola roku dał Kounde z Chelsea xd

1

Ale to nie jest nadal tak, że 11 FIFA best wybierają piłkarze?

2

Pamiętacie, ostatnio opisywalem historię z lasu ( typ czaił się między drzewami o 00:00) była kontynuacja tej historii. Następnego dnia znów się tam zatrzymałem na chwile i typ znów siedzial w tym lesie, 2 dni późnej koło 16 nadal typ był w tym lesie, 2 dni późnej około 13:00 po południu wszedłem tam z gazem pieprzowym na niedźwiedzie xD i było ich z 4,5 w tym z 3 dziadków i coś się naradzali, po chwili 2 zniknęło w głąb lasu a kolejni wchodzili do lasu i dołączali do tej grupki w końcu wyszedłem i zadzwoniłem na 112 ( odebrał jakiś totalny kretyn ale mniejsza o to) wczoraj koleżanka pisała ze jak przejeżdżała obok tego lasu, to kręciła się tam policja i straż miejska xD jedna z najdziwniejszych historii w moim życiu, nie mam pojęcia o co chodzi z typami pilnujacymi lasu 24h

Btw
Wiecie, że dilerzy podnieśli cenę kwasu?

1

@Xxxbarca4ever ja wiem, że oni grają na euro, ale izrael nie leży w Europie

0

@gumaz Mało rzeczy tu jest oryginalnych i wyłącznych. Więc pewnie historyjek o młodych kochankach xd

0

@MichuZ44 Jeszcze jedynka była okej bo cały world building. Ale druga część faktycznie mocno zmarnowany czas

2

@derus Mudryk .

9

Kontrakt: 2028


Następny...

6

@BojanKriKicz Kurcze też oglądałem ten mecz. Jeszcze miałem go na kuponie u sts najlepszego buka

2

Miliardy wydane, a junajted nadal wygląda jak zespół potrzebujący wzmocnień w każdej formacji xd

6

Glory Glory Man utd

0

soule parodia piłkarza. Dawaj Gaspo tego Dybalę

1

@Filipem możesz się poczuć jak @TR3YWAY

2

Glory Glory Man utd

0

Jedenastu króli w pucharze

1

@Derean Też bym preferował taką opcję, acz te ich studia to często mocne pi*rd*lenie

2

Ciekawe czy pójście eleven po puchar oznacza ligę w DAZN

2

Za to Canizares chyba nie rozumie pozycji klubu. Wypożyczenie to by chyba musiało być dwusezonowe żeby coś dało w aspekcie długoterminowym. Tak to za pół roku dla zarządu będzie jeszcze większy problem z ewentualnym odejściem Mareczka

4

Myślicie, że jak krzyżowali Jezusa to kto Negreirze podawał gwoździe?

18

@macio_944 enzo fernandez też sporo osiągnął

0

Po ostatnim meczu tym bardziej można odnieść do realu słowa ich zawodnika

"Prezentujecie taki poziom, a potem płaczecie na konferencji prasowej"

xd

0

@europejczyk też uważam że winny masowej migracji jest bosak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?