MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chudini123 Jest news na stronie, że nie trenował z powodów zdrowotnych
8
Niezależnie czy chcemy go sprzedać czy Flick widzi dla Kapitana jeszcze jakaś rolę w klubie to potrzebuje on występów.
0
@NeroTFP1 Tylko, że to opcja która być może zadowala Marka, a na pewno nie klub
0
@Faro Nazwisko "'Hajto" chyba normalnie podlega deklinacji.
1
@Faro To tylko najjaśniejszy przykład. Użalanie to większość twoich komentarzy
1
@Faro Nie chcę obrazić tylko ukazać hipokryzję gościa co się użala, że nikt mu w komunikacji miejsca nie ustąpił mimo, iż sam się słowem nie odezwał xd
5
Komentarz usunięty
0
@WiernyKatalonii Przeciwnie do wielu ja też bym nie dawał Święcickiego jakoś super wysoko, ale bije on na głowę większość orłów z c+
3
Ja bym gola roku dał Kounde z Chelsea xd
1
Ale to nie jest nadal tak, że 11 FIFA best wybierają piłkarze?
2
Pamiętacie, ostatnio opisywalem historię z lasu ( typ czaił się między drzewami o 00:00) była kontynuacja tej historii. Następnego dnia znów się tam zatrzymałem na chwile i typ znów siedzial w tym lesie, 2 dni późnej koło 16 nadal typ był w tym lesie, 2 dni późnej około 13:00 po południu wszedłem tam z gazem pieprzowym na niedźwiedzie xD i było ich z 4,5 w tym z 3 dziadków i coś się naradzali, po chwili 2 zniknęło w głąb lasu a kolejni wchodzili do lasu i dołączali do tej grupki w końcu wyszedłem i zadzwoniłem na 112 ( odebrał jakiś totalny kretyn ale mniejsza o to) wczoraj koleżanka pisała ze jak przejeżdżała obok tego lasu, to kręciła się tam policja i straż miejska xD jedna z najdziwniejszych historii w moim życiu, nie mam pojęcia o co chodzi z typami pilnujacymi lasu 24h
Btw
Wiecie, że dilerzy podnieśli cenę kwasu?
1
@Xxxbarca4ever ja wiem, że oni grają na euro, ale izrael nie leży w Europie
0
@gumaz Mało rzeczy tu jest oryginalnych i wyłącznych. Więc pewnie historyjek o młodych kochankach xd
0
@MichuZ44 Jeszcze jedynka była okej bo cały world building. Ale druga część faktycznie mocno zmarnowany czas
2
@derus Mudryk .
9
Kontrakt: 2028
Następny...
6
@BojanKriKicz Kurcze też oglądałem ten mecz. Jeszcze miałem go na kuponie u sts najlepszego buka
2
Miliardy wydane, a junajted nadal wygląda jak zespół potrzebujący wzmocnień w każdej formacji xd
6
Glory Glory Man utd
0
soule parodia piłkarza. Dawaj Gaspo tego Dybalę
1
@Filipem możesz się poczuć jak @TR3YWAY
2
Glory Glory Man utd
0
Jedenastu króli w pucharze
1
@Derean Też bym preferował taką opcję, acz te ich studia to często mocne pi*rd*lenie
2
Ciekawe czy pójście eleven po puchar oznacza ligę w DAZN
2
Za to Canizares chyba nie rozumie pozycji klubu. Wypożyczenie to by chyba musiało być dwusezonowe żeby coś dało w aspekcie długoterminowym. Tak to za pół roku dla zarządu będzie jeszcze większy problem z ewentualnym odejściem Mareczka
4
Myślicie, że jak krzyżowali Jezusa to kto Negreirze podawał gwoździe?
18
@macio_944 enzo fernandez też sporo osiągnął
0
Po ostatnim meczu tym bardziej można odnieść do realu słowa ich zawodnika
"Prezentujecie taki poziom, a potem płaczecie na konferencji prasowej"
xd
0
@europejczyk też uważam że winny masowej migracji jest bosak