MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500
Bez udziału osób trzecich
Dwie wystarczyły xd
1
@lajcior Zupełnie na mnie nie działają, ale smak lubię, szczególnie Red Bull pink zero.
0
@Popitek12 biję go do nieprzytomności i zostawiam mu też Gyokeresa
4
@robsesh Nie no jak Materace tak dysponowanego realu nie sprzątną swoją kadrą za miliard to niech zwijają ten biznes xd
1
@escarabajo nieco ponad traconych to trochę jednak dużo
2
@Pedri16Future Oczywiście dlatego nawet w końcówce nasi mieli wtedy sytuacje
7
@Kapitan hawk hot take: to był jeden z najlepszych meczów w naszym wykonaniu za kadencji Flicka
0
@RoberDzik
alvesa
asencio
1
@tbas Ale wiesz jak się kończą "niepoważne" kontuzje u nas
0
Kounde nic poważnego więc pewnie miesiąc z głowy xd
1
Glory Glory Man utd
5
@Kasy raczej co było pierwsze
Maszyna parowa czy @Comentateiro
1
Glory Glory Man utd
1
I śmiesznie, że teraz śpd jest rezerwą na PO bo rezerwa na PO gra na ŚPD
2
No jest Joan szefem w Barcelonie i nie mam na myśli Lapcia xd
0
Mam nadzieję, że w postanowieniach noworocznych będzie oszczędzanie Yamala
2
I niestety to kolejny mecz dowodzący, że to Kanaryjczyk jest naszym najważniejszym piłkarzem.
0
Za dużo chaosu i miejsca dla ich piłkarzy. Ale liczę, że Hansi to w przerwie poukłada tak żeby w przewadze liczebnej grać resztę meczu na naszych zasadach.
0
Oby Fermin dowiózł dzisiaj, ale jak nie to zawsze jest opcja z Rooneyem i Yamalem na dyszce
2
Kurcze może to my powinnyśmy byli tego Thiago Silve podpisać xd
14
Oby Fermin wrócił do grania jak przed kontuzją
1
To Christensen pewnie wróci w marcu na kadrę i potem znowu do szpitala xd
6
Flickball w pełnej krasie
6
Barca B w stylu Pana Hansa Dietera Flicka xd
3
@Kasy w drugiej połowie spuchną
1
Póki co są promyki nadzieji. Przydałoby się 90 minut z porządnym rywalem na poziomie sprzed urazu żeby głosić powrót.
2
@ZwyklyCuler48 Zapomniałeś o Negreirze
0
@Popitek12 Przynajmniej kalorie liczysz w tysiącach Popi
2
@Frimpong trzeba było zarobić. Nie będziemy płacić za zachcianki twojej baby
0
@BojanKriKicz Przymiotniki piszemy z małej np. fatalny Dodi Lukebakio albo wypadkowy Bearman