2

@Kgorecki2500
Bez udziału osób trzecich


Dwie wystarczyły xd

1

@lajcior Zupełnie na mnie nie działają, ale smak lubię, szczególnie Red Bull pink zero.

0

@Popitek12 biję go do nieprzytomności i zostawiam mu też Gyokeresa

4

@robsesh Nie no jak Materace tak dysponowanego realu nie sprzątną swoją kadrą za miliard to niech zwijają ten biznes xd

1

@escarabajo nieco ponad traconych to trochę jednak dużo

2

@Pedri16Future Oczywiście dlatego nawet w końcówce nasi mieli wtedy sytuacje

7

@Kapitan hawk hot take: to był jeden z najlepszych meczów w naszym wykonaniu za kadencji Flicka

0

@RoberDzik
alvesa
asencio

1

@tbas Ale wiesz jak się kończą "niepoważne" kontuzje u nas

0

Kounde nic poważnego więc pewnie miesiąc z głowy xd

1

Glory Glory Man utd

5

@Kasy raczej co było pierwsze
Maszyna parowa czy @Comentateiro

1

Glory Glory Man utd

1

I śmiesznie, że teraz śpd jest rezerwą na PO bo rezerwa na PO gra na ŚPD

2

No jest Joan szefem w Barcelonie i nie mam na myśli Lapcia xd

0

Mam nadzieję, że w postanowieniach noworocznych będzie oszczędzanie Yamala

2

I niestety to kolejny mecz dowodzący, że to Kanaryjczyk jest naszym najważniejszym piłkarzem.

0

Za dużo chaosu i miejsca dla ich piłkarzy. Ale liczę, że Hansi to w przerwie poukłada tak żeby w przewadze liczebnej grać resztę meczu na naszych zasadach.

0

Oby Fermin dowiózł dzisiaj, ale jak nie to zawsze jest opcja z Rooneyem i Yamalem na dyszce

2

Kurcze może to my powinnyśmy byli tego Thiago Silve podpisać xd

14

Oby Fermin wrócił do grania jak przed kontuzją

1

To Christensen pewnie wróci w marcu na kadrę i potem znowu do szpitala xd

6

Flickball w pełnej krasie

6

Barca B w stylu Pana Hansa Dietera Flicka xd

3

@Kasy w drugiej połowie spuchną

1

Póki co są promyki nadzieji. Przydałoby się 90 minut z porządnym rywalem na poziomie sprzed urazu żeby głosić powrót.

2

@ZwyklyCuler48 Zapomniałeś o Negreirze

0

@Popitek12 Przynajmniej kalorie liczysz w tysiącach Popi

2

@Frimpong trzeba było zarobić. Nie będziemy płacić za zachcianki twojej baby

0

@BojanKriKicz Przymiotniki piszemy z małej np. fatalny Dodi Lukebakio albo wypadkowy Bearman

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?