MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że w postanowieniach noworocznych będzie oszczędzanie Yamala
2
I niestety to kolejny mecz dowodzący, że to Kanaryjczyk jest naszym najważniejszym piłkarzem.
0
Za dużo chaosu i miejsca dla ich piłkarzy. Ale liczę, że Hansi to w przerwie poukłada tak żeby w przewadze liczebnej grać resztę meczu na naszych zasadach.
0
Oby Fermin dowiózł dzisiaj, ale jak nie to zawsze jest opcja z Rooneyem i Yamalem na dyszce
2
Kurcze może to my powinnyśmy byli tego Thiago Silve podpisać xd
14
Oby Fermin wrócił do grania jak przed kontuzją
1
To Christensen pewnie wróci w marcu na kadrę i potem znowu do szpitala xd
6
Flickball w pełnej krasie
6
Barca B w stylu Pana Hansa Dietera Flicka xd
3
@Kasy w drugiej połowie spuchną
1
Póki co są promyki nadzieji. Przydałoby się 90 minut z porządnym rywalem na poziomie sprzed urazu żeby głosić powrót.
2
@ZwyklyCuler48 Zapomniałeś o Negreirze
0
@Popitek12 Przynajmniej kalorie liczysz w tysiącach Popi
2
@Frimpong trzeba było zarobić. Nie będziemy płacić za zachcianki twojej baby
0
@BojanKriKicz Przymiotniki piszemy z małej np. fatalny Dodi Lukebakio albo wypadkowy Bearman
1
@Popitek12 to rządowi i to rządowi. Idzie się pomylić
1
Może i real nie wygląda zbyt dobrze, ale to był ostatni mecz Astiza. Teraz jak papszun przyjdzie i to poukłada to zmiecie resztę ligi
4
Jak wiele do życzenia. Ja tam mam nadzieję, że cały sezon będą tak grali.
0
@Popitek12 Tylko patelson w domu a nie jakieś kfc
7
Ale ta wygrana Chelsea z nami to był niezły pocałunek śmierci dla nich xd
4
@Bolton tutaj to nawet za swoje opinie o pogodzi niektórzy są jechani. Oczywiście niektórzy jak zimoluby słusznie
0
@gumaz Calcio Panie kolego
1
@Roobo zaczniesz od następnej pełnej
6
@Laminedependencia ukraińskie
3
@Gibbon_FCB co???
3
@mekston A to raczej ciężko. Ale chłopców się sporo znajdzie
2
@ranger3120 @VegetaPolska zna kobiety lepiej niż one siebie same
2
@Safrani legia podobno ma na sprzedaż świetnego napastnika, który ma tylko jedną wadę - nie strzela bramek
1
@PatrychoO to żeś zachęcił xd
1
@Arkon Jak wygrają to będzie mega zaskoczenie. Pytanie ile i czy Leo zagra bo to pewnie będzie miało znaczenie, ale tak czy siak na pewno nie są wśród faworytów