0

Mam nadzieję, że w postanowieniach noworocznych będzie oszczędzanie Yamala

2

I niestety to kolejny mecz dowodzący, że to Kanaryjczyk jest naszym najważniejszym piłkarzem.

0

Za dużo chaosu i miejsca dla ich piłkarzy. Ale liczę, że Hansi to w przerwie poukłada tak żeby w przewadze liczebnej grać resztę meczu na naszych zasadach.

0

Oby Fermin dowiózł dzisiaj, ale jak nie to zawsze jest opcja z Rooneyem i Yamalem na dyszce

2

Kurcze może to my powinnyśmy byli tego Thiago Silve podpisać xd

14

Oby Fermin wrócił do grania jak przed kontuzją

1

To Christensen pewnie wróci w marcu na kadrę i potem znowu do szpitala xd

6

Flickball w pełnej krasie

6

Barca B w stylu Pana Hansa Dietera Flicka xd

3

@Kasy w drugiej połowie spuchną

1

Póki co są promyki nadzieji. Przydałoby się 90 minut z porządnym rywalem na poziomie sprzed urazu żeby głosić powrót.

2

@ZwyklyCuler48 Zapomniałeś o Negreirze

0

@Popitek12 Przynajmniej kalorie liczysz w tysiącach Popi

2

@Frimpong trzeba było zarobić. Nie będziemy płacić za zachcianki twojej baby

0

@BojanKriKicz Przymiotniki piszemy z małej np. fatalny Dodi Lukebakio albo wypadkowy Bearman

1

@Popitek12 to rządowi i to rządowi. Idzie się pomylić

1

Może i real nie wygląda zbyt dobrze, ale to był ostatni mecz Astiza. Teraz jak papszun przyjdzie i to poukłada to zmiecie resztę ligi

4

Jak wiele do życzenia. Ja tam mam nadzieję, że cały sezon będą tak grali.

0

@Popitek12 Tylko patelson w domu a nie jakieś kfc

7

Ale ta wygrana Chelsea z nami to był niezły pocałunek śmierci dla nich xd

4

@Bolton tutaj to nawet za swoje opinie o pogodzi niektórzy są jechani. Oczywiście niektórzy jak zimoluby słusznie

0

@gumaz Calcio Panie kolego

1

@Roobo zaczniesz od następnej pełnej

6

@Laminedependencia ukraińskie

3

@Gibbon_FCB co???

3

@mekston A to raczej ciężko. Ale chłopców się sporo znajdzie

2

@ranger3120 @VegetaPolska zna kobiety lepiej niż one siebie same

2

@Safrani legia podobno ma na sprzedaż świetnego napastnika, który ma tylko jedną wadę - nie strzela bramek

1

@PatrychoO to żeś zachęcił xd

1

@Arkon Jak wygrają to będzie mega zaskoczenie. Pytanie ile i czy Leo zagra bo to pewnie będzie miało znaczenie, ale tak czy siak na pewno nie są wśród faworytów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?