MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Kara śmierci dla mulciaków. No i to jest postulat
0
@beter2 Bernal ma być w planach Flicka, a Casado jakby miał odejść to tylko sprzedaż obstawiam wchodzi w grę
1
@Zelazny_Mike Poziom merytoryczny poniżej dna to trzeba czymś nadrabiać. A w polsacie to więcej takich orłów, więc akurat pewnie nie narzekają xd
0
@Kgorecki2500 5 Nocy u Ferdka byłoby lepsze, no ale wiadomo że wszyscy nie żyją
5
@Popitek12 Dokładnie może nawet już za miliard lat wzrost emisji energii ze Słońca zniszczy życie na Ziemi
17
@NeroTFP1 na pogrzeb własnego dziecka (a w sumie i czyjegoś też) to chyba nie ma dobrego czasu
0
@Criss18Barca Eden Hazard to ewentualnie młodego i chaotycznego Leo. Tego dojrzałego playmakera to KDB
0
@FcPortoFan1999 w tam legia da radę. Do dwunastu razy sztuka jak mawia klasyk
6
@gumaz A tu cyk Feio bo był tańszy xd
6
@Kozinho.
- 300k z gry u buków
+100 nieoddane @macio_944
+niewypłacone pensje
1
@bartekvisca a to dziwne bo ja natomiast pamiętam, że z Valencią Nevila po słynnym 7-0 nie mogły zagrać same rezerwy przez przepis o wystawieniu członków pierwszego zespołu.
0
@norbi77 a to nie chodzi o to, że to były derby niejako? Bo w tym sezonie w derbach Mediolanu bodajże mieliśmy sędziego z Mediolanu co też mnie mocno zdziwiło, że przepisy pozwalają.
0
@mekston Głównie stałe zasady odnośnie terminu i miejsca rozegrania plus jakiegoś rodzaju gwarancję, że w przyszłości będą kolejne edycje
1
Finalissima byłaby spoko jakby ją sformalizować jako stały element na tych samych zasadach. Tak to jest "turniej" towarzyski dla kasy
0
Mecz powinien być u jednej z drużyn, a nie w obrzydliwym Katarze
3
@mekston W sumie zaskakujące info. Nie pamiętałem, że my mieliśmy tyle karnych wtedy. No i imponuje statystyka Ronaldo
3
Kobiety czy nie. Jazda z białymi
0
@AmigoBlancos Jestem przeciw. W aspekcie ideologicznym dla mnie śmierć to bardziej ucieczka niż kara. W aspekcie praktycznym jest droższa i bardziej skomplikowana od dożywocia.
2
Ruch marzenie, ale z tych nierealnych marzeń xd
6
@VeB 1899 Puchar Włoch i superpuchar chyba też w Polsce ma Polsat sport
1
@michal26 atletico też się nie popisało, a tak na nas dużo osób narzekało
0
@Kgorecki2500 przynajmniej departament zdrowia ma merytorycznego szefa....
A nie czekaj
9
Mieli słabsze momenty, ale jednak sekstet to ogromne osiągnięcie, nawet w ogórkowej lidze jak ligue 1
3
No i sekstet nadal w grze.
0
@FcPortoFan1999 Nie. Lubię rzeczy które mnie mogą sponiewierać, ale bez przesady.
5
@tomek8756 160 lat doświadczenia robi swoje
0
@Popitek12 to możesz zaskoczyć Bruno F. jak wolisz
0
@FcPortoFan1999 Właśnie będą to pamiętać do końca życia xd
0
@July_6_BcN A to musisz babcię spytać
8
Zaskocz bliskich na wigilię. Muchomor sromotnikowy podany na surowo