2

@macio_944 Kara śmierci dla mulciaków. No i to jest postulat

0

@beter2 Bernal ma być w planach Flicka, a Casado jakby miał odejść to tylko sprzedaż obstawiam wchodzi w grę

1

@Zelazny_Mike Poziom merytoryczny poniżej dna to trzeba czymś nadrabiać. A w polsacie to więcej takich orłów, więc akurat pewnie nie narzekają xd

0

@Kgorecki2500 5 Nocy u Ferdka byłoby lepsze, no ale wiadomo że wszyscy nie żyją

5

@Popitek12 Dokładnie może nawet już za miliard lat wzrost emisji energii ze Słońca zniszczy życie na Ziemi

17

@NeroTFP1 na pogrzeb własnego dziecka (a w sumie i czyjegoś też) to chyba nie ma dobrego czasu

0

@Criss18Barca Eden Hazard to ewentualnie młodego i chaotycznego Leo. Tego dojrzałego playmakera to KDB

0

@FcPortoFan1999 w tam legia da radę. Do dwunastu razy sztuka jak mawia klasyk

6

@gumaz A tu cyk Feio bo był tańszy xd

6

@Kozinho.
- 300k z gry u buków
+100 nieoddane @macio_944
+niewypłacone pensje

1

@bartekvisca a to dziwne bo ja natomiast pamiętam, że z Valencią Nevila po słynnym 7-0 nie mogły zagrać same rezerwy przez przepis o wystawieniu członków pierwszego zespołu.

0

@norbi77 a to nie chodzi o to, że to były derby niejako? Bo w tym sezonie w derbach Mediolanu bodajże mieliśmy sędziego z Mediolanu co też mnie mocno zdziwiło, że przepisy pozwalają.

0

@mekston Głównie stałe zasady odnośnie terminu i miejsca rozegrania plus jakiegoś rodzaju gwarancję, że w przyszłości będą kolejne edycje

1

Finalissima byłaby spoko jakby ją sformalizować jako stały element na tych samych zasadach. Tak to jest "turniej" towarzyski dla kasy

0

Mecz powinien być u jednej z drużyn, a nie w obrzydliwym Katarze

3

@mekston W sumie zaskakujące info. Nie pamiętałem, że my mieliśmy tyle karnych wtedy. No i imponuje statystyka Ronaldo

3

Kobiety czy nie. Jazda z białymi

0

@AmigoBlancos Jestem przeciw. W aspekcie ideologicznym dla mnie śmierć to bardziej ucieczka niż kara. W aspekcie praktycznym jest droższa i bardziej skomplikowana od dożywocia.

2

Ruch marzenie, ale z tych nierealnych marzeń xd

6

@VeB 1899 Puchar Włoch i superpuchar chyba też w Polsce ma Polsat sport

1

@michal26 atletico też się nie popisało, a tak na nas dużo osób narzekało

0

@Kgorecki2500 przynajmniej departament zdrowia ma merytorycznego szefa....

A nie czekaj

9

Mieli słabsze momenty, ale jednak sekstet to ogromne osiągnięcie, nawet w ogórkowej lidze jak ligue 1

3

No i sekstet nadal w grze.

0

@FcPortoFan1999 Nie. Lubię rzeczy które mnie mogą sponiewierać, ale bez przesady.

5

@tomek8756 160 lat doświadczenia robi swoje

0

@Popitek12 to możesz zaskoczyć Bruno F. jak wolisz

0

@FcPortoFan1999 Właśnie będą to pamiętać do końca życia xd

0

@July_6_BcN A to musisz babcię spytać

8

Zaskocz bliskich na wigilię. Muchomor sromotnikowy podany na surowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?