MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox "Inną nieznaną twarz" - pewnie to samo pr-owe pieprzenie jak u Lewego xd
0
@Popitek12 No fajnie jakąś petardę na wigilii spotkać, tylko najczęściej będzie to ktoś z rodziny xd
1
@misterio To zdanie chyba nie do końca ma sens. Tam na pewno ma być przeczenie?
0
@Kgorecki2500 jaki supreme to Popi będzie wiedział @Popitek12
8
@DragonxNF "Uspokój się" albo "okres masz?" też są niezwykle skuteczne
2
@July_6_BcN zazwyczaj to jednak osoby duchowne mówią, żeby iść w pokoju
6
Śnieg zaczął padać. To już mocne cuda
0
@Eto'o9 R10 Oni są obrzydliwi na każdym poziomie, a nie tylko kibice. Ja nawet bym powiedział, że to najmniejszy problem bo każdy klub ma jakieś grupy fanowskie, które są na poziomie dna.
5
@Szczygiel06 Dokładnie. U mnie jeszcze dochodzi fakt, że w młodości byliśmy na wigilii u babci w szerokim gronie, a teraz tylko najbliższa rodzina bo dziadkowie nie żyją.
2
@Comentateiro Für Deutschland
2
@blakkudium Laporta
0
@kamillek88 Pomijając inne rzeczy to przecież niektórzy youtuberzy to tworzą sztukę najwyższej próby.
12
@macio_944 Patrząc jak piłka poszła do przodu bezdyskusyjnie najlepszy polski piłkarz w historii
0
@Eklerek 11 szkółki benfiki robi ich 6-0
8
@Borry Paco swoje zrobił jak dla mnie
1
@Zbyszard #teamOstryCieńMgły
7
@Gaucho no nadal miejsca VIP są zamrożone w części z tego co kojarzę. Ale w klubie panuje optymizm
3
@Safrani taki @Frimpong z synem tylko trochę lepszy w tym co robi
5
@Herato Tzn za Marka to dość oczywiste, że kwota będzie bardzo niska.
1
@Andi18 Do gry z naszą linią to taki Van den Ven by siadł jak złoto, ale wiadomo jak to u nas z możliwościami xd
3
@Popitek12 tak się noszą ci co zarabiają 4000 wzwyż
5
@Messibestplayerintheworld Ależ szkoda tej czerwonej. Była szansa na historyczny wynik, jakieś 8-4 czy coś
1
@Alvarinho @VegetaPolska eksperta wołają
1
@misterio Wjeżdża, ale jest dość mocna spójność światopoglądowa więc odmieńcy jak ja siedzą cicho zazwyczaj
3
@Starrk Mocny atak na pokojowego nobla
9
Yamal kiedy kwadratowa masakra?
0
@Lanosss Mam nadzieję że będą relacje z wypadów na miasto
10
@Gronek Wstyd. Weź ich wygoń z domu
1
I super. Słabo natomiast jeśli wierzyć doniesieniom odnośnie praw ligowych
1
@barcowy1899 Erling Haaland