1

@draxidox "Inną nieznaną twarz" - pewnie to samo pr-owe pieprzenie jak u Lewego xd

0

@Popitek12 No fajnie jakąś petardę na wigilii spotkać, tylko najczęściej będzie to ktoś z rodziny xd

1

@misterio To zdanie chyba nie do końca ma sens. Tam na pewno ma być przeczenie?

0

@Kgorecki2500 jaki supreme to Popi będzie wiedział @Popitek12

8

@DragonxNF "Uspokój się" albo "okres masz?" też są niezwykle skuteczne

2

@July_6_BcN zazwyczaj to jednak osoby duchowne mówią, żeby iść w pokoju

6

Śnieg zaczął padać. To już mocne cuda

0

@Eto'o9 R10 Oni są obrzydliwi na każdym poziomie, a nie tylko kibice. Ja nawet bym powiedział, że to najmniejszy problem bo każdy klub ma jakieś grupy fanowskie, które są na poziomie dna.

5

@Szczygiel06 Dokładnie. U mnie jeszcze dochodzi fakt, że w młodości byliśmy na wigilii u babci w szerokim gronie, a teraz tylko najbliższa rodzina bo dziadkowie nie żyją.

2

@Comentateiro Für Deutschland

2

@blakkudium Laporta

0

@kamillek88 Pomijając inne rzeczy to przecież niektórzy youtuberzy to tworzą sztukę najwyższej próby.

12

@macio_944 Patrząc jak piłka poszła do przodu bezdyskusyjnie najlepszy polski piłkarz w historii

0

@Eklerek 11 szkółki benfiki robi ich 6-0

8

@Borry Paco swoje zrobił jak dla mnie

1

@Zbyszard #teamOstryCieńMgły

7

@Gaucho no nadal miejsca VIP są zamrożone w części z tego co kojarzę. Ale w klubie panuje optymizm

3

@Safrani taki @Frimpong z synem tylko trochę lepszy w tym co robi

5

@Herato Tzn za Marka to dość oczywiste, że kwota będzie bardzo niska.

1

@Andi18 Do gry z naszą linią to taki Van den Ven by siadł jak złoto, ale wiadomo jak to u nas z możliwościami xd

3

@Popitek12 tak się noszą ci co zarabiają 4000 wzwyż

5

@Messibestplayerintheworld Ależ szkoda tej czerwonej. Była szansa na historyczny wynik, jakieś 8-4 czy coś

1

@Alvarinho @VegetaPolska eksperta wołają

1

@misterio Wjeżdża, ale jest dość mocna spójność światopoglądowa więc odmieńcy jak ja siedzą cicho zazwyczaj

3

@Starrk Mocny atak na pokojowego nobla

9

Yamal kiedy kwadratowa masakra?

0

@Lanosss Mam nadzieję że będą relacje z wypadów na miasto

10

@Gronek Wstyd. Weź ich wygoń z domu

1

I super. Słabo natomiast jeśli wierzyć doniesieniom odnośnie praw ligowych

1

@barcowy1899 Erling Haaland

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?