MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@July_6_BcN Cóż moje pytanie odnosiło się do logicznego wniosku z tego tweeta. Co do faktycznej diagnozy największego problemu to jednak moje doznania i wnioski są dość odmienne od twojej hipotezy. Z moich doświadczeń, rozmów czy obserwacji raczej wskazywał bym na problem wycofania się generalnie ludzi (szczególnie młodych) z życia towarzyskiego (a co za tym idzie romantycznego), które można obserwować w badaniach statystycznych odnośnie malejącej liczby przyjaciół, późniejszego wieku inicjacji, zawieranych związków formalnych itp. Co do natomiast genezy takiego zjawiska to dość jednoznacznie wysuwa się dla mnie na prowadzenie rozwój technologii ostatnich dekad w tym szczególnie social mediów.
3
@LeszekFCB Największym problemem jest natura?
2
Pedri top 2025, ale za grudzień Brazylijczyk
0
@Criss18Barca to chyba nie były kwalifikacje
0
@July_6_BcN że masz wysoki potencjał na hat tricki w gorących
1
@TR3YWAY lepszy potencjał od lewego w młodości według niektórych
9
Kto zaznacza "10" xd
0
@FCB24 no ale on rzadko jest zdrowy
8
@gaucho104 mega ważne jak będzie z urazami
4
@Safrani Wiek powinien być wyrównany ale do 65 albo nawet wyżej znając prognozy demograficzne
0
@Kapitan9 też biorąc pod uwagę lewonożność i szybkość tego piłkarza
2
@bartulek98 A to nie kojarzę takiego wywiadu. Natomiast u rymanowskiego taki bez kolorów ten materiał, a prowadzący nic go nie cisnął więc mocna strata czasu imo. Co do naśladowania to jeśli wizja postaci Lewego jest dla nas celem to jak najbardziej można go naśladować.
1
@Popitek12 nie 2016?
1
@Popitek12 wzoruje się na moim idolu sławku i nie chodzę do sejmu
8
@lajcior boje się o samopoczucie mojego portfela
8
@MatBac1991 Wiedziałem, że ćpanie to lepszy wybór dzisiejszego poranka
0
@tbas a gość ma obie izby Kongresu i Sąd Najwyższy obsadzony swoimi ludźmi. I tak mu się nie chce działać zgodnie z prawem xd
8
@Arden ciekawe kiedy konferencja
1
@FcPortoFan1999 Moja pierwsza zasada materiałów sportowych. Widzę rudzkiego wyłączam tv.
1
@Azazel_Pazuzu Nie no raczej kontrowersje są siłą napędową stanoskiego. Ewentualnie trzeba będzie wypuścić jakiś materiał na podbicie PR wśród zagorzałych fanów.
3
@Fog_W_1899 a to TVN nie jest prywatnym kanałem?
0
@draxidox protesty TK?
2
@FcPortoFan1999 plus w zero nie ma Michała Pola
1
@NeroTFP1 gdybym ja był prezydentem w 2020 nie byłoby końca świata w 2012
1
@LAMC_10 Mam problemy z nauką języków, ale poza tym to oczywiście. Ale nie mam też jakiegoś parcia na stały wyjazd więc może i się skończyć na Polsce na zawsze
0
@michaleu raz leciałem w wrześniu na początku stulecia z kolegami z Afganistanu za kasę od Arabii Saudyjskiej. Potem nie wiedzieć czemu zabronili mi latać.
3
@Popitek12 dzięki za ostrzeżenie
2
Mocne catenaccio w wykonaniu interu
0
@Criss18Barca ale był potworem Schliri