0

Jeszcze przytyć musi nasz

2

@blakkudium misja spadek xd

1

@takisobiektos Okazuję się, że nie tylko w tym temacie jest fanatykiem.

1

@July_6_BcN To widzę, że u was grzecznie w tej w*rszawie. Pójście na rano do szkoły po wyjściu do klubu/na koncert w środku tygodnia to było wyzwanie.

4

Cały sezon kapitalny w wykonaniu Kanaryjczyka, ale najbardziej utkwiła mi w pamięci bramka z białymi w finale

1

@PatrychoO Słucham radia, ale nie aż 357 stacji. No i oczywiście mój gust jest TOP

1

@zadafcb jak będą biesy to zawołaj

0

@Gaucho Co w tym roku nieaktualne?

34

Jeszcze jak Xabiego wywalą to w ogóle trenerzy się będą bać z nami wygrywać xd

0

@Gaucho «Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego» (Mt 19, 24)

5

Zupa zrobiona dzień wcześniej a już drugi rok ją jem

1

@takisobiektos *paletkowy

0

@Faro dlatego białe święta tylko w Kolumbii

1

@LOPEZ16 Jeśli 20% albo więcej uważasz za słabe to chyba złe porównanie. Metr przed kiblem to dosłownie jakby samo zakończenie było źle zrobione

3

W derbach karne powinien strzelać Joan

1

@FcPortoFan1999 było pite Oski czy klasa robotnicza skupiona na pracy i darcie?

0

Ruch na stronie jak na notatniku

2

@Hasszz a oni nie są faktycznie parą w prawdziwym życiu?

0

@FcPortoFan1999 urwać rękę mu wystarczy

0

@Nazio_87 W tym roku zatrzyma go Urbanówka

1

@Bocheno1 jak cię za alimenty nie posadzą

0

@clyde postaw kupon na Portugalię za rok

0

@Kgorecki2500 memento mori i do przodu

6

Zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy

1

@Sulimo @Popitek12 ma ze cztery

0

Komentarz usunięty

17

@Roobo Po ile gieta tego zioła?

2

@Kozinho. Wychowaj jak swoje

4

@Popitek12 Za 1000 zł to kopie mocniej co Popi?

2

@clyde Albo piwo albo zero. Chyba, że z ziobro pijesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?