MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kapitan hawk a jakieś wady?
1
Lazio skończ mecz w 11 challenge
0
"Leczy" xddddddd
0
@Comentateiro Ale na instagramie postuje będąc nastolatkiem więc dla niektórych to gorzej niż atak na Wenezuelę xd
0
@FcPortoFan1999 czyli nuda²
0
Kto oglądał wczoraj finał darta - była w końcu ta dziewiąta?
6
Oby u białych to był jednak "nowy rok, stary ja" xd
7
@tomcias10 Najlepsza była ta przy sam na sam
0
@partymaker Dodać do tego dwie "wrzutki" Yamala do nikogo i Rekina na łyżwach i mamy nasz obraz w ataku przez większą część spotkania
2
@ViscaelBarca2007 Tylko, że jest jedna dziewiątka jak Haaland i gra w City xd
24
"Blik" nie przeszło, ale imię dla dziecka Joan Garcia powinno być ok
7
A już jutro białych wyjaśnia ten goacik
https://zapodaj.net/plik-X3BbeQAiXk
4
@Dieselzor dokładnie Popi
10
Jeszcze z pochwał to dzisiaj moim zdaniem znów Kounde na swoim dawnym poziomie, a i blisko bramki.
1
Co tam sąsiedzie? Skąd to zwątpienie?
xd
3
@ViscaelBarca2007 A i w meczu z Benifką Wojtek raczej nie robił takich cudów w pojedynczych interwencjach
2
@MirusAmisz Bo patrząc po reakcji i mimice to wygląda, że zaskoczył go ten drugi kontakt
2
Ale ten sędzia fatalny. Masa błędnych małych decyzji plus połowa przestojów bo się chce popisać jak Lahoz swego czasu
0
To zagranie Lewego to był kiks? Jak myślicie?
1
@damian16161212 Jeśli piłkarz gra źle jest krytykowany to akurat dobrze.
0
@Starrk 72 posiadania to puszcza w sparingach z b klasą nie ma xd
0
Masa złych decyzji i niedokładności. A tamci widać, że nabuzowani. Czuję dalsze ciężary w drugiej połowie
0
@Lucerfi A to są tacy co niezrozumiałą?
4
@Jakchcesz Ewentualnie niech Espanyol przegra to też będzie git
0
@Sulimo Idiotyczny wpis, ale paragraf na co?
2
Dzisiaj liczbę na szybkie rozstrzygnięcie co by Pedruś nie musiał wchodzić na tych bandytów, a może i to będzie ten raz jak i Yamal wcześniej zejdzie.
0
@Czyhrynski Kreatywna księgowość może cię tylko zawieźć do pewnego momentu
1
Jeszcze wyjdzie, że miał rację Pep z tym zdobyciem jednego punktu xd
8
@Criss18Barca Znając jego przyjaźń z izraelem to ja wiem jakie reparacje on nam może załatwić xd
0
@michal26 Wolę ale tam w sumie już jest wojna xd