MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN ale ty masz 26, a nie 62
30
@NeroTFP1 trochę jak cr7 mówiący, że nie obchodzi go Messi xd
0
@Herato nevile gary
3
@July_6_BcN to z espanyolem pewnie morfiny potrzebowałaś na uspokojenie
4
I bardzo dobrze
1
@July_6_BcN Nie no dla mnie właśnie wszystkie takie tezy to są teorie spiskowe, mocno niepoważne zresztą.
4
I jeszcze w temacie. Wiecie, że piramidę Cheopsa i Kleopatrę dzieli większa ilość czasu niż nas i Kleopatrę?
1
@July_6_BcN Ale co zrobił specjalnie? Uraz? Oszustwo sztabu medycznego?
0
@Kazragore Jak ma się zacząć coś dwoma albo więcej
0
@Criss18Barca bez Gagarina?
1
@Herato pochetino
0
Mnie zawsze ciekawi jaką wierzący mają wizje powstania świata.
0
@Criss18Barca Bezdyskusyjnie najlepszy
1
@blakkudium czas na Karla
1
@ViscaelBarca2007 Zgłaszali to rozumiem wiadomo dla kasy. Ale niektóre rekacje mnie mega bawiły jak się ktoś radował, że wyszło faktycznie zdradza żonę czy coś
1
@misterio Jak by była płaska to by było widać z Polski jak kosmici piramidy budowali
1
@ViscaelBarca2007 Najbardziej chory program w tv jaki widziałem. Acz polska wersja była trochę stonowana
0
@Colon To zależy od twoich przekonań. Nowoczesność ma swoje ogromne wady i zalety. Dlatego ja jestem w stanie zrozumieć zarówno kogoś kto powie "tak" jak i tego co uważa, że rewolucja przemysłowa i jej konsekwencje były katastrofą dla rodzaju ludzkiego
0
@gumaz Pomnik trwalszy niż ze spiżu sami sobie wybudują ci najwybitniejsi
1
@Faro Po prostu nie przyjmuję praktycznie żadnych wniosków z niczego. I nie namnażam bytów bez potrzeby tak jak Pan Ockham powiedział
0
@Filipem oby dzisiaj za rywalami nadążył
0
@JanuszKorwinMikke Trudne się wylosowało xd
1
@macio_944 ciężko umieścić kulę na plecach słoni na skorupie żółwia
0
@michaleu jak chcesz zobaczyć prawdziwy ogień to spytaj na forum o aborcję xd
0
@Filipem Prędzej to @clyde Dalajlamą zostanie niż kucharek znajdzie kogoś przy jego próbach xd
2
@macio_944 nie no może się ktoś zlituje i skończy z nimi albo nami
0
Oby go nie zajechali bo jak widać po Cancelo to miejsca w FFP na wzmocnienie brak
1
@MateS Garcia ma delikatnie lepszą grę na przedpolu, natomiast pytanie czy będzie tak umiał zagrać cały sezon na tym poziomie tak jak Marek robiąc rekord ligi
0
@clyde Wierzący wierzą w myślenie magiczne, a ateiści w większej liczbie nie. Więc takie słowa nie mają żadnej wartości dla takich osób.
3
@Filipem Nie. Mam natomiast tak, że jak spadnie masłem to mocniej to pamiętam i potem wydaje mi się przy powtórzeniu sytuacji, że tylko to mnie spotyka.