4

@macio_944 ale za alimenty to chyba normalnie do aresztu wsadzają

1

@AmigoBlancos czemu nie sześć tysięcy?

2

@PepGardiola a o co chodzi z twoim jeśli można spytać?

1

@July_6_BcN ale ty masz 26, a nie 62

30

@NeroTFP1 trochę jak cr7 mówiący, że nie obchodzi go Messi xd

0

@Herato nevile gary

3

@July_6_BcN to z espanyolem pewnie morfiny potrzebowałaś na uspokojenie

4

I bardzo dobrze

1

@July_6_BcN Nie no dla mnie właśnie wszystkie takie tezy to są teorie spiskowe, mocno niepoważne zresztą.

4

I jeszcze w temacie. Wiecie, że piramidę Cheopsa i Kleopatrę dzieli większa ilość czasu niż nas i Kleopatrę?

1

@July_6_BcN Ale co zrobił specjalnie? Uraz? Oszustwo sztabu medycznego?

0

@Kazragore Jak ma się zacząć coś dwoma albo więcej

0

@Criss18Barca bez Gagarina?

1

@Herato pochetino

0

Mnie zawsze ciekawi jaką wierzący mają wizje powstania świata.

0

@Criss18Barca Bezdyskusyjnie najlepszy

1

@blakkudium czas na Karla

1

@ViscaelBarca2007 Zgłaszali to rozumiem wiadomo dla kasy. Ale niektóre rekacje mnie mega bawiły jak się ktoś radował, że wyszło faktycznie zdradza żonę czy coś

1

@misterio Jak by była płaska to by było widać z Polski jak kosmici piramidy budowali

1

@ViscaelBarca2007 Najbardziej chory program w tv jaki widziałem. Acz polska wersja była trochę stonowana

0

@Colon To zależy od twoich przekonań. Nowoczesność ma swoje ogromne wady i zalety. Dlatego ja jestem w stanie zrozumieć zarówno kogoś kto powie "tak" jak i tego co uważa, że rewolucja przemysłowa i jej konsekwencje były katastrofą dla rodzaju ludzkiego

0

@gumaz Pomnik trwalszy niż ze spiżu sami sobie wybudują ci najwybitniejsi

1

@Faro Po prostu nie przyjmuję praktycznie żadnych wniosków z niczego. I nie namnażam bytów bez potrzeby tak jak Pan Ockham powiedział

0

@Filipem oby dzisiaj za rywalami nadążył

0

@JanuszKorwinMikke Trudne się wylosowało xd

1

@macio_944 ciężko umieścić kulę na plecach słoni na skorupie żółwia

0

@michaleu jak chcesz zobaczyć prawdziwy ogień to spytaj na forum o aborcję xd

0

@Filipem Prędzej to @clyde Dalajlamą zostanie niż kucharek znajdzie kogoś przy jego próbach xd

2

@macio_944 nie no może się ktoś zlituje i skończy z nimi albo nami

0

Oby go nie zajechali bo jak widać po Cancelo to miejsca w FFP na wzmocnienie brak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?