MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@misterio dokładnie czas na koks
6
@Luciano99 @clyde
1
@Dajnatace Jeszcze jak byłeś w kinie i seans zaczął się przed zmierzchem, a potem wychodzisz już po zachodzie Słońca
1
@BORO_12 Araujo jest jechany nie za jeden mecz, a za powtarzanie tych samych błędów w różnych meczach. Natomiast zgoda co do Cancelo bo on to powtórzył w tym samym tygodniu xd
2
@Jakchcesz Ja też zawsze jak jestem zbyt pijany to piję więcej
5
@NeroTFP1 jakby został to skąd pieniądze dla Mendesa
0
@Szklaner bokser to pies, a tu mamy pięściarza
3
To co może tani Auba też wróci? On przynajmniej coś grał u nas xd
0
@natanvip tak w skrócie to broń jądrowa i prawo weta w RB ONZ
5
@Kgorecki2500 w 39' nie byli tacy prędcy xd
3
@Kgorecki2500 na Orlenie ci jutro sprzedadzą tylko musisz na @Kessie i zadymiarza uważać
0
Niech nam załatwią top ŚO i mogą brać Polaka
0
@Roobo Urazy oraz spadki dyspozycji nam dotykają wielu piłkarzy. Chociażby taki Casado grał świetnie rok temu
2
Ale jesteśmy potęgą w paletkowym sporcie.
3
@PatrykBarca Holender chociaż coś wygrał
1
@MOLESTA Ragnick mówił jak jest i czego potrzebuje do odmiany klubu to go wywalili
1
@ViscaelBarca2007 Najgorzej, że Lapcio chyba chciałby swojego Griezmanna
1
@Arkon Naród wspaniały tylko ludzie k*rwy
1
@RinooniR po co on w Bayernie
7
@maikeru Osobiste top5
1. Erling Haaland
2. Haaland Erling
3. Potężny Wiking
4. Norweski Youtuber
5. Król Strzelców Eliminacji do Mundialu w Europie
1
@Kgorecki2500 Poparcie na dnie to trzeba robić szopkę i zbiórkę pod flagą
3
@KRISU77 Zidane jest chyba świetnym trenerem, ale zawsze bawi jak osoby go chwalące praktycznie nie wymieniają żadnych aspektów taktycznych xd
1
@ViscaelBarca2007 Na start było jedno kapitalne zagranie Baeny ale to zdecydowanie za mało
0
@JanuszKorwinMikke Betis to akurat mam wrażenie od dawna to samo
0
@Soetie Samą ocenę pewnie dałbym wyższa Yamalowi, ale wiadomo, że Pedri będzie miał gorsze liczby niż młody bo gra niżej. A jak już spojrzysz na samo podejmowanie decyzji to obaj mieli dobre (Pedri np. gra w obronie i napędzenie akcji na 1:0 czy potem minięcie na skrzydle zakończone faulem rywali tuż przed polem karnym) jak i fatalne (Yamal dwa razy rzucający piłkę w dogodnej sytuacji w pole karne gdzie nie ma naszych). Plus trzeba mieć na uwadze ilość minut spędzonych na boisku
2
Glory Glory Man utd
23
Wygrana z białymi to nawet w hokeju na wrotkach cieszy
1
@Krzysztof1987 "hiszpańska" ci gdzieś tam uciekło chyba
2
@Safrani Mimo, że niezliczone to jednak są to policzalne liczby
1
@takisobiektos Amatorzy. Savic z Rekinem to była walka