6

@misterio dokładnie czas na koks

6

1

@Dajnatace Jeszcze jak byłeś w kinie i seans zaczął się przed zmierzchem, a potem wychodzisz już po zachodzie Słońca

1

@BORO_12 Araujo jest jechany nie za jeden mecz, a za powtarzanie tych samych błędów w różnych meczach. Natomiast zgoda co do Cancelo bo on to powtórzył w tym samym tygodniu xd

2

@Jakchcesz Ja też zawsze jak jestem zbyt pijany to piję więcej

5

@NeroTFP1 jakby został to skąd pieniądze dla Mendesa

0

@Szklaner bokser to pies, a tu mamy pięściarza

3

To co może tani Auba też wróci? On przynajmniej coś grał u nas xd

0

@natanvip tak w skrócie to broń jądrowa i prawo weta w RB ONZ

5

@Kgorecki2500 w 39' nie byli tacy prędcy xd

3

@Kgorecki2500 na Orlenie ci jutro sprzedadzą tylko musisz na @Kessie i zadymiarza uważać

0

Niech nam załatwią top ŚO i mogą brać Polaka

0

@Roobo Urazy oraz spadki dyspozycji nam dotykają wielu piłkarzy. Chociażby taki Casado grał świetnie rok temu

2

Ale jesteśmy potęgą w paletkowym sporcie.

3

@PatrykBarca Holender chociaż coś wygrał

1

@MOLESTA Ragnick mówił jak jest i czego potrzebuje do odmiany klubu to go wywalili

1

@ViscaelBarca2007 Najgorzej, że Lapcio chyba chciałby swojego Griezmanna

1

@Arkon Naród wspaniały tylko ludzie k*rwy

1

@RinooniR po co on w Bayernie

7

@maikeru Osobiste top5

1. Erling Haaland
2. Haaland Erling
3. Potężny Wiking
4. Norweski Youtuber
5. Król Strzelców Eliminacji do Mundialu w Europie

1

@Kgorecki2500 Poparcie na dnie to trzeba robić szopkę i zbiórkę pod flagą

3

@KRISU77 Zidane jest chyba świetnym trenerem, ale zawsze bawi jak osoby go chwalące praktycznie nie wymieniają żadnych aspektów taktycznych xd

1

@ViscaelBarca2007 Na start było jedno kapitalne zagranie Baeny ale to zdecydowanie za mało

0

@JanuszKorwinMikke Betis to akurat mam wrażenie od dawna to samo

0

@Soetie Samą ocenę pewnie dałbym wyższa Yamalowi, ale wiadomo, że Pedri będzie miał gorsze liczby niż młody bo gra niżej. A jak już spojrzysz na samo podejmowanie decyzji to obaj mieli dobre (Pedri np. gra w obronie i napędzenie akcji na 1:0 czy potem minięcie na skrzydle zakończone faulem rywali tuż przed polem karnym) jak i fatalne (Yamal dwa razy rzucający piłkę w dogodnej sytuacji w pole karne gdzie nie ma naszych). Plus trzeba mieć na uwadze ilość minut spędzonych na boisku

2

Glory Glory Man utd

23

Wygrana z białymi to nawet w hokeju na wrotkach cieszy

1

@Krzysztof1987 "hiszpańska" ci gdzieś tam uciekło chyba

2

@Safrani Mimo, że niezliczone to jednak są to policzalne liczby

1

@takisobiektos Amatorzy. Savic z Rekinem to była walka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?