0

@4drian0 Twój przykład jest zupełnie inny. Ale luz to było takie nawiązanie do dzisiejszej burzliwej dyskusji, ale chyba główni aktorzy już śpią.

2

@michaleu Ale trochę niemiło tak zdradzać zakończenie.

2

@michaleu wszyscy kiedyś umrą tak jak Pani @clyde powiedziała

0

@4drian0 takie spojlery bez ostrzeżenia?

1

@blakkudium Pytanie jak wygląda FFP

0

@kulek22 jazda z k*rwami

1

Rozszerzony format, a 9 nadal nie obecna.

1

Trochę vibe meczu Boisson - Andriejeva na French Open

1

@Misiusessi Ja oglądałem. Jeśli dobrze pamiętam to topa wtedy kończył na jakimś chorym poziomie

1

@Misiusessi jakieś losowe finały MŚ od dekady mniej więcej

4

Przy awansie Holendra to rekord średniej wieku w finale na lata xd

2

@Comfortable_ Szkot duble słabo na tym turnieju

3

@bartekvisca Trylogia top. Ten nowy dramat

0

@July_6_BcN Może jeszcze przed tobą. Niektórzy "bykowe" proponują, kto wie co będzie w przyszłości.

0

@FcPortoFan1999 opinia o formie ekip z Lizbony?

2

@Unbe Sytuacja absurdalna. Osobiście bym nie uderzył, natomiast to byłoby moje ostatnie wyjście z tymi ludźmi skoro nie reagują i nie są w stanie ogarnąć swojej psiapsi. Co do damskiego boksera to nie nazwałbym tak osoby, która by tu użyła przemocy.

1

@blakkudium Danke Schön

2

@escarabajo 0,88 xG z 20 strzałów to niezły wynik xd

1

@Kitek1640 Wyrazistość > sztuczny szacunek

Tyle ode mnie. POzdrawiam normalnych

1

@blakkudium gdzie nagrania czerwonych z Arabii?

2

2

@July_6_BcN Czyli wiemy kto będzie winny porażki w derbach

5

@macio_944 @clyde pewnie rogali nigdzie nie znalazła, a @July_6_BcN rozpacza, że jej Hiszpan podobny do Pedriego okazał się Turkiem

0

@Rifek Kogo?????

2

@Giwera Oby obaj przegrali to będzie ciekawie

1

@marcin62 Ja w sumie pamiętam jak czasem na imprezach ludzie kompletnie pijani próbowali wbiegać do ogniska np. Ale generalnie też raczej instynktem jest ucieczka, czasem prowadząca do tratowania

6

Przynajmniej forma młodego wyraźnie lepsza niż przed klasykiem, więc jest szansa na pokazanie czegoś na boisku

1

@Encore patrząc na popisy luki w Milanie to faktycznie w obronie grają podobnie xd

1

@Safrani Pierwsze trzy do niczego?

1

@Laminedependencia Czyli nie chcesz wystawić bo działa??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?