MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A probierz nadal wolny #FlorekMusisz
7
Z jednej strony fajnie, że przegrali, ale z drugiej zajebiście
1
Liga hiszpańska to nasze obecnie najmniej istotne rozgrywki xdd
0
@marti31 Na pewno najlepiej mi się ogląda serie a, ale myślę, że jest to też związane z brakiem większych sympatii, więc w każdym odpalonym meczu liczę po prostu na dobre widowisko
2
Grzywka trafia w derbach. Może @Popitek12 ma rację z tym końcem świata xd
0
@Czajka90 A może partyjkę gwinta?
0
"graphic design is my passion " xd
3
@FcPortoFan1999 chyba, że @Lanosss polecił ci oglądanie premier league wtedy narzekasz na nudne 0:0
1
@Laminedependencia Może to ten słynny Jan Bez Ziemi co chciał obronić posadę angielskiej korony
2
@Majkel34 Nie można. Pod ścianę i rozstrzelać. Ordnung muss sein
0
@RoberDzik A jakby z piłką mu się jednak nie udało to zawsze może tu z gpt artykuły pisać
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Starrk trochę jak ten ranking sportowców gdzie dali Alcaraza wyżej od Dembele, ale Sabalenkę pod Aitaną xddd
0
@Lionel_Messi10 madryciok to madryciok
1
@mordini123 może jeszcze Lotek skomentuje
4
@LAMC_10 wstręt do tańca
0
@JanuszKorwinMikke Rambo chyba jednak. Rocky może bardziej w usa
0
@Filipem ale z tym komentarzem o smrodzie to przesadziłeś
0
@Eklerek ale jak to przecież Arsenal podobno szuka LS, więc pasuje wam jak ulał
0
@PatrykBarca Nico Schloterberg
4
@blakkudium @Popitek12 opinia?
1
@Reviven a mógł Florek się @FabianekMrozek spytać
1
@MateS czyli jednak Julian
1
@July_6_BcN Jeden i drugi to marionetka Czerepacha. Na to samo wychodzi.
3
@FcPortoFan1999 Może jeszcze wójtem Wilkowyj
0
@Frimpong Popi zazwyczaj jest na mieście więc może on. Tylko po polsku byś pisał a nie @Popitek12
3
@Popitek12 siedzę w Australii więc mam już 1 stycznia
9
@Soetie Powinien brać przykład jak się prowadzić od Yamala, on ostatnio usunął wpisy na instagramie
12
Niech się skupi na grze gówniarz, a nie się bawi w imprezy, argentyńskie raperki i inne instagramy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Popitek12 głównym ich przeciwnikiem jest strzelanie bramek z gry xd
1
@ranger3120 to niezły zasięg ma ktoś ustawiony xd