0

A probierz nadal wolny #FlorekMusisz

7

Z jednej strony fajnie, że przegrali, ale z drugiej zajebiście

1

Liga hiszpańska to nasze obecnie najmniej istotne rozgrywki xdd

0

@marti31 Na pewno najlepiej mi się ogląda serie a, ale myślę, że jest to też związane z brakiem większych sympatii, więc w każdym odpalonym meczu liczę po prostu na dobre widowisko

2

Grzywka trafia w derbach. Może @Popitek12 ma rację z tym końcem świata xd

0

@Czajka90 A może partyjkę gwinta?

0

"graphic design is my passion " xd

3

@FcPortoFan1999 chyba, że @Lanosss polecił ci oglądanie premier league wtedy narzekasz na nudne 0:0

1

@Laminedependencia Może to ten słynny Jan Bez Ziemi co chciał obronić posadę angielskiej korony

2

@Majkel34 Nie można. Pod ścianę i rozstrzelać. Ordnung muss sein

0

@RoberDzik A jakby z piłką mu się jednak nie udało to zawsze może tu z gpt artykuły pisać
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Starrk trochę jak ten ranking sportowców gdzie dali Alcaraza wyżej od Dembele, ale Sabalenkę pod Aitaną xddd

0

@Lionel_Messi10 madryciok to madryciok

1

@mordini123 może jeszcze Lotek skomentuje

4

@LAMC_10 wstręt do tańca

0

@JanuszKorwinMikke Rambo chyba jednak. Rocky może bardziej w usa

0

@Filipem ale z tym komentarzem o smrodzie to przesadziłeś

0

@Eklerek ale jak to przecież Arsenal podobno szuka LS, więc pasuje wam jak ulał

0

@PatrykBarca Nico Schloterberg

4

1

@Reviven a mógł Florek się @FabianekMrozek spytać

1

@MateS czyli jednak Julian

1

@July_6_BcN Jeden i drugi to marionetka Czerepacha. Na to samo wychodzi.

3

@FcPortoFan1999 Może jeszcze wójtem Wilkowyj

0

@Frimpong Popi zazwyczaj jest na mieście więc może on. Tylko po polsku byś pisał a nie @Popitek12

3

@Popitek12 siedzę w Australii więc mam już 1 stycznia

9

@Soetie Powinien brać przykład jak się prowadzić od Yamala, on ostatnio usunął wpisy na instagramie

12

Niech się skupi na grze gówniarz, a nie się bawi w imprezy, argentyńskie raperki i inne instagramy

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Popitek12 głównym ich przeciwnikiem jest strzelanie bramek z gry xd

1

@ranger3120 to niezły zasięg ma ktoś ustawiony xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?