MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4 dla Anglika to dla mnie i tak za dużo.
0
@tadzik447 przecież on od dawna nie żyje
3
@Safrani sprzedać wszystkich kupić wszystkich xd
3
@bartekvisca e tam wina Negreiry
0
@Danny Gaucho ale to tylko najwyższy poziom czy jak?
0
@LAMC_10
Gemma
Cata
Meritxell
Irene
Mapi
Laia
Marta
Ona
Aïcha
Adriana
Alexia
Patri
Aitana
Clara
Kika
Vicky
Esmee
Rosalía
Ainoa
Carla
Sydney
Salma
Clàudia
Caroline
Ewa
Lúa
Martine
Laia
Natalia
Anna
1
@Pedri16Future W Gamperze nie strzelił
3
Ktoś mi powie czemu w potencjalnych rywalach do wylosowania nie ma białych z Madrytu?
0
@barcowy1899 Polecam pooglądać jednak trochę piłki, w tym meczów innych drużyn. Sam jestem fanem np. Yildiza, ale mu daleko do Yamala jeśli chodzi o regularność. Uwzględniając wszystkie elementy spokojnie 8,5/10
0
@Filipem Przecież od 25 minuty raz za razem robił tego wielkiego Carrerasa
2
Spokojnie zaraz się rozkręci
2
@Comentateiro no tak to już na wsiach bywa
3
Czekają na ogłoszenie złotej piłki fcbarca com xdd
1
@Kessie ale Eric akurat nie gra
5
@Bocheno1 a ja myślałem, że @NeroTFP1 jest jedynym pisarzem na stronie xd
2
@Arden @vinicius
0
@Kubsoleon Ja tam wybieram Rafę nad prime Leo bo on jednak nie pressował
2
@norbi77 I? To chyba głównie dla piłkarzy powinno mieć znaczenie. Ja jako fan będę się smucił porażkami i cieszył z wygranych.
3
@Mateonvious Szczególnie świeżo po meczu słabo, że u nas pokazuje się wynik spotkania zamiast następnego starcia
0
A probierz nadal wolny #FlorekMusisz
7
Z jednej strony fajnie, że przegrali, ale z drugiej zajebiście
1
Liga hiszpańska to nasze obecnie najmniej istotne rozgrywki xdd
0
@marti31 Na pewno najlepiej mi się ogląda serie a, ale myślę, że jest to też związane z brakiem większych sympatii, więc w każdym odpalonym meczu liczę po prostu na dobre widowisko
2
Grzywka trafia w derbach. Może @Popitek12 ma rację z tym końcem świata xd
0
@Czajka90 A może partyjkę gwinta?
0
"graphic design is my passion " xd
3
@FcPortoFan1999 chyba, że @Lanosss polecił ci oglądanie premier league wtedy narzekasz na nudne 0:0
1
@Laminedependencia Może to ten słynny Jan Bez Ziemi co chciał obronić posadę angielskiej korony
2
@Majkel34 Nie można. Pod ścianę i rozstrzelać. Ordnung muss sein
0
@RoberDzik A jakby z piłką mu się jednak nie udało to zawsze może tu z gpt artykuły pisać
( ͡° ͜ʖ ͡°)