MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ZuczekFCB1899 samobój, karny dla realu i czerwona?
3
Jak nie zagra to też fajnie, przynajmniej będzie można w spokoju kibicować Niemcom by odpadli xd
3
Gdybym ja był Guardiolą to podejmowanym tylko te dobre szalone decyzje
0
@beter2 weźmie kadrę prawdopodobnie patrząc po jego wypowiedziach
1
Czyli nie żaden Lucho czy inne Fabregasy tylko żona Guardioli na następcę Flicka xd
16
Pytał go jaką subskrypcję Spotify preferuje w ramach pensji xd
6
@Kozinho. Kult Słońca jest chyba najbardziej zrozumiałym dla mnie xd
2
@zadafcb finał konferencji Jaga - Raków
0
@Gaucho Rooney nie lubi tego
11
@Litman Pomijając realność tych wycen to wiadomo, że Premier league z zasady płaci więcej
2
@BHAFCB ale z Lyonem gotuje
18
Chyba na Griezmanna 2.0
0
@FcPortoFan1999 no tak złota to u ciebie dostatek Oskar
0
Pytanie do ludzi, którzy nie mieli wesela. Złoty róg czy czapka z piór?
0
@Popitek12 a jak powie, że Bruno Fernandez jest przereklamowany?
0
@Pedri16Future Contador gra u nas?
0
No z zachowania paza widać, że typowy madryciok xd
2
@Roobo u nas w FFP to jest miejsce na 6-7 groszy najwyżej xd
1
@Lionel_Messi10 Niech zostaje i trzyma pensję. Jeszcze by jakiegoś dobrego piłkarza kupili
0
@Karol145 stanoskiego. Ależ to była męka go słuchać w stanie futbolu
4
@Popitek12 łososiowa
1
@Kozinho.
Zgłoszony za quebonafide
Smacznego
4
W pierwszym sezonie nie z takich Flick robił gwiazdy, więc oby i teraz się udało
3
@kanver_ kapitanów to akurat szatnia wybiera
8
Arsenal będzie drugi jak wygra wszystkie 18 meczów La Ligi.
1
A zatem na ten moment mój ulubiony piłkarz poza klubem. Ciekawe jak to się w lato rozwiąże jeśli by się dobrze prezentował
4
Miał sezony kapitalne szkoda, że ich nie było jeszcze więcej
8
Na szczęście teraz mamy raczej rywali co się będą głęboko bronić, więc Lewy powinien dać radę, ale szkoda kolejnego urazu
1
Albacete w końcu nie dostali ogórków
0
@clyde Jeszcze nie trafiłem na taką z kaucją, a regularnie piję wodę butelkowaną xd